Секретница• 10 мая 2024
Пансіонат для бабусі Київ
Чи існують пансіонати для людей похилого віку але тимчасового перебування? Бабуся потребує постійного нагляду, доглядаю тільки я, потрібно відлучитися на тиждень. Можливо є якісь санаторії але з постійним наглядом?
Секретница
• 10 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
можно договориться на Кириловская,103 за 400 грн/мес
Я не хочу її травмувати. Хочу, щоб це було гарне комфортне місце, але з постійним доглядом і допомогою
Не зацілована• 10 мая 2024
Ответ дляСекретница
тогда немного отъехать от Киева и будет 10000 грн/ мес
Не зацілована• 10 мая 2024
Ответ для_Homyak_
А що є там за умови за такі гроші?
автор не указала, сколько денег она готова потратить
Секретница
• 10 мая 2024
Ответ дляПопадалочка
Может,проще сиделку на это время?
Розглядала такий варіант, але щось мене бентежить, що стороння людина буде приходити додому, це ж і ключі їй треба довірити, і квартиру. А так це може бути схоже на поїздку до санаторію, невеликий відпочинок
Секретница
• 10 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
и вообще, вы не указали, сколько денег у вас есть
Думаю, що тис 6 за тиждень