Бешене сарі• Изменено 10 мая 2024
Чи реально за 2 тисячі $ купити все для ремонту ванної кімнати?
Маємо вільних 2 тисячі. Цікаво чи достатньо цієї суми, щоб купити все для ремонту ванної кімнати ? Чи треба більше ? Ванна окремо від туалету. Маленька - 2 квадрати. Потрібна плитка, ванна, умивальник, змішувачі, заміна труб, дзеркало. Цікавить у кого є досвід останніх років.
Балаболка• 10 мая 2024
Так смотря какого ценового сентимента)
У нас мебель одна только 2к€, но это Burgbad.
А можно было купить Kolo или что-то такое
Кондуктор трамвая• 10 мая 2024
Звісно можна
Пишете перелік всього необхідного і формуєте все необхідне в рамках своїх можливостей
лаМпочка• 10 мая 2024
Ответ дляРегионщица
Як це 2 кВ? Не може бути такого
Може... в знайомих була 1,7×1,4
АдеКВАтная• 10 мая 2024
Ну, знайшли де питати про маленькі гроші на ремонт маленької ванни. Тут, будинки від 500 м кв і квартири під ключ)))
Звичайно, можно. Якщо ,ще самі зробите демонтаж. Все ж, купуйте кахель, покраще, ванну акрилову, все вийде
Божа кульбабка• 10 мая 2024
Нет.
Я делала ремонт.
Зеркало простое 1000, с подсветкой 3000, трубы 5000, сушилка от 3500, плитка от 500 м, декор, ванна 8-12000, шкафчик 5000, умывальник 4000
Я делала ремонт.
Ответ дляБожа кульбабка
Нет.
Я делала ремонт.
Плитку по акциям искать надо. В остатках. Можно и по 150 за квадрат найти милейшую. Но надо побегать, да
Божа кульбабка• 10 мая 2024
Ответ дляPrervana
Ну... А двери нужны? Если у вас ремонтируемое помещение только ванная (а отдельный туалет уже сделан) - то да, бюджетно, простенько, но можете поместиться
Да, кстати, двери, установка ещё от 5000
Небоброїдка• 10 мая 2024
Реально. Роблю четвертий санвузол. Разом з меблями, підвісним унітазом, раковиною і дверьми бюджет 2300$ і 2500$ було 5 років назад. Два роки назад робила бюджетно два окремих туалет і ванна з заміною труб, сантехніки і обкладанням плиткою, то вийшло 1500$, двері не міняла. Зараз сумісний санвузол в новобудові підвісний унітаз, душова кабіна з перегородкою равак і ванна калдевей, іспанська тумба з раковиною, дзеркальна шафа аккурат в 80000грн обійшлося. Це і стеля натяжна, і двері пораховані. Змішувачі і душова колонна дешеві, китайські, але працюють без нарікань. Плитка звичайна українська, тільки підлога керамограніт, ну і теплу зробили на всяк випадок. Бойлер і пралку не рахувала, це ще +18000грн.
Айболитная• 10 мая 2024
Дивились в Епіцентрі тумби з умивальниками. Дешевше 7000 грн. немає і це таке, що подивишся і плакати хочется. Більш-менш пристойні від 15 тис. коштують. А ще змішувач, ванна, плитка, труби, стелю якось зробити треба, підлогу залити... На мою думку, за 2 тис.$ не купити все необхідне. А якщо і купити, то це буде щось найдешевше.
Морковна• 10 мая 2024
Ответ дляPrervana
Про двери все почему-то забывают. А они сейчас с фурнитурой, наличниками и установкой тысяч в 15 минимум превращаются. Даже говняная пленка
Можна тоже поискать. Мы брали с распродажи остатков, фабрика не работает. Вышел комплект 4500+ ручка 400. Установка незнаю сколько.
буреЛОМКА• 10 мая 2024
Ответ длялаМпочка
Може... в знайомих була 1,7×1,4
2м.кв це 1.7*1.2 до ванни (70см ширина) не підійти. Якщо стіни обкласти - це ще мінус від площі. Може є сенс душ зробити по вузькій стороні, то хоч раковину нормальну всунути можна.
На границе• 10 мая 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Нет.
Я делала ремонт.
Так вы перечислили всего на 40тыс
На границе• 10 мая 2024
Ответ дляАйболитная
У нас недалеко от дома небольшой строительный магазин есть.
Там умывальники с тумбой 2500-4000, мойка огромная черная на кухню со всеми смесителями, деталями - 8тыс
лаМпочка• 10 мая 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Не думаю, що автор прям точно вказала площу.
Я б теж в такому випадку робила душ по вужчій стороні чи сидячу ванну...
Айболитная• 10 мая 2024
Ответ дляНа границе
Я ж кажу, що оте, що за 7000-8000, це обійняти та плакати... Ну чесно... я живу в реальному світі, не існує зараз нормальних тумб за 2500, як і мийок зі змішувачами за 8 тис. А якщо і є, то то таке, що треба буде міняти через півроку. Навіщо таке купувати?
Божа кульбабка• 10 мая 2024
Ответ дляНа границе
Так вы перечислили всего на 40тыс
Это самое дешевле, потом же захочется что-то лучше. Ещё электрика, выключатели розетки 2000. Еле для плитки.
75В• 10 мая 2024
Ответ дляНебоброїдка
Китайці що за бренд?
75В• 10 мая 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Нет.
Я делала ремонт.
І що? 2000$ - це 80 тис грн
Божа кульбабка• 10 мая 2024
Ответ для75В
Китайці що за бренд?
Очень много китайского. Откройте эпицентр, отсортируйте Китай, это 70% товара
75В• 10 мая 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Я питаю людину про перевірену сантехніку, що де продається, я в курсі🤦♀️
Божа кульбабка• 10 мая 2024
Ответ для75В
Проверенная это 5 лет. Какая проверенная может быть если ремонт только закончили?
75В• 10 мая 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Ну вас я взагалі нічого не питала, що за мода влазити в розмову
Дело было давно• 10 мая 2024
Ответ дляPrervana
Ой, а можно хоть один вариант?
Я тоже хочу дешево .
Без шуток.
Я тоже хочу дешево .
Без шуток.
Божа кульбабка• 10 мая 2024
Ответ для75В
Вы що в личку переписывается? Алё, это форум
Дело было давно• 10 мая 2024
Ответ дляНебоброїдка
Вы красотка !!!!