Свекруня• 10 мая 2024

Куди переїхати із дітьми на західну Україну? На житло є 200 тис дол

Потрібна хороша школа для дітей та спортивна школа із серйозним плаванням. Де купити житло щоб і природа та близько до всього? Чи мало грошей на гарне у хорошому місці житло?
Моя улюблена страшко• 10 мая 2024
Ответ дляВишня на торті
Зазвичай вони вміють користуватися інтернетом, у них є з ким порадитися, і вони без Совєтчіці можуть дати собі раду
Можуть , а можуть і спитати , я тут отримала відповідь на деякі питання , на які не могли мені дати спеціалісти , почути особисті думки і враження людей буває набагато корисніше ніж 20 тьох експертів , Та й хто вам сказав що вона не радилась і не читала? Може порадниця це вже 20 джерело інформаціі , Людина почитає послухає так і рішення прийде
МельничукОля• 10 мая 2024
Ответ дляВерСаСе
Як варіант Рівне- там сильна школа плавання. Найвідоміший наш плавець Михайло Романчук з Рівного.
Але на вашому місці всю суму на житло не тратила б.
Так Рівне. Проживаю в приватному секторі. Поруч продається будинок. До школи 10 хвилин, до центру 20. Тихе місце. Місто компактне.
Леска• 10 мая 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Там є те, що ви хочете. Хоча мій особистий вибір був би Кам´янець Подільський. Але в мене не має школярів вже
Там є басейн?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 мая 2024
Ответ дляСвекруня
Є сенс, поясніть.
Тому що західна Україна то Канада.
Ms. Dolly• 11 мая 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Правильно:- «на Захід України». Україна- єдина і неподільна
Захід пишеться з малої букви