Паспортний стіл• 11 мая 2024
Надо совет юристов!! Как оформить правильно отсрочку от мобилизации?
У меня есть бронь от предприятия, но также у меня сын получил удостоверение инвалид детсва, ( до 18 л) , я пошел в тцк чтобы дали отсрочку от мобилизации, они сказали идти на предприятие пусть аннулируют бронь, потом с их бумажкой к нам писать заяву на отсрочку. Пкпечитал кучу всего, консультировался, нет четкой последовательности как правильно оформить это, сейчас я сниму бронь, прийду, мне дадут повестку, или уже не имеют права если я пришел с доками ребенка инвалида? Как быть? Как вообще это правильно сделать, если на это есть мое законное право, или после 18 уже ничего не реально сделать?
Работать надо• 11 мая 2024
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...
кормить ребенка с инвалидностью вы будете?
Слава Українi• 11 мая 2024
Ответ дляПоторописька
Для вас - ніякої. Ви відпрацьовуєте свої фублі, які вам не смердять. Для людей, що стикнулися з жахіттям окупації нема в житті нічого мерзеннішого за кацапа.
А почему они сами тогда в окопы не идут, месть совершать?
Сало не люблю• 11 мая 2024
Ответ дляПоторописька
У вас складнощі зі сприйняттям? Перечитайте ту гидоту, яку тут понаписували матері захисника. Сподіваюся, що всі, кому ’це не потрібно’ на власній шкурі відчують як воно, бути в узьком мірє. Щоб зрозуміли нарешті якою ціною заплачено за їх можливість виливати помиї на захисників.
Почитайте шо писала та мати батьку аутиста. Шо посіяла - те й пожала.
Масяня Я• 11 мая 2024
Ответ дляРаботать надо
Пенсию будет получать, как другие дети умерших пап.
Слава Українi• 11 мая 2024
Ответ дляМасяня Я
Если докажут что умер так как надо и там где надо.
Поторописька• 11 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Хто вам сказав ту дурню?
Для поціновувачів фублів того не зрозуміти. Люди гуртувалися в тероборону проти танків. Багато загинули. Не за олігархів, як тут намагаються кацапи нав´язати. А щоб буряти не гвалтувати їх дітей у них на очах, щоб відігнати цю гниль зі своєї землі. І кацапська мерзота таки відступила.
Але кацапським виродкам того не зрозуміти. Їм лада Каліна очі застилає ну або 30 фублів, зароблених на сайті.
Масяня Я• 11 мая 2024
Ответ дляСало не люблю
Государство создает дебильные законы. Здоровые дети стране нужнее. Чего же их психику не берегут и папе жизнь не сохраняют? У аутиста есть мать, как и у детей других воюющих пап
Поторописька• 11 мая 2024
Ответ дляСало не люблю
Батько аутиста дбає виключно про свою дупу і навіть того не приховує і це викликає огиду.
Масяня Я• 11 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Ну а почему другие мамы это должны доказывать, а жена автора темы нет?
Слава Українi• 11 мая 2024
Ответ дляПоторописька
Хто вам сказав ту дурню?
Вначале это было, да, но потом.. хоть убейтесь не простые люди виноваты в том беспределе который устроила верхушка
Масяня Я• 11 мая 2024
Ответ дляПоторописька
Выбесило, что взывает к совести и типа его ребенок будет страдать. Да плевать на него, как ему плевать на других плачущих детей
Слава Українi• 11 мая 2024
Ответ дляМасяня Я
Так по идее вобще никто не должен доказывать, но как бы автор в этом не виноват, чего на него набросились?
Поторописька• 11 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Не старайтеся, фублі все одно не зарахують.
Влаштували виродки кацапи. Винні вони і крапка. Українці чоловіки мають захищати своїх рідних, а не ховатися за спинами жінок чи дітей.
Сало не люблю• 11 мая 2024
Ответ дляМасяня Я
Вам вже ця війна геть мозок затьмарила, ненависть до кацапів переросла в ненависть до українців. Ви розумієте, що таке виховувать аутиста одній? Чи ви думаєте до батареї прив´язала і сидиш на совєтчиці. Ви ще вбить дитину порадили і шурувать на війну.
Масяня Я• 11 мая 2024
Ответ дляСало не люблю
Мені нема діла до нього. Воїнів більш шкода, і їх дітей.
Слава Українi• 11 мая 2024
Ответ дляПоторописька
Свои фубли считайте, отправляя людей умирать будьте готовы оказаться на их месте.
Поторописька• 11 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Це справедливо у відношенні кацапні. Хай готуються.
Сало не люблю• 11 мая 2024
Ответ дляМасяня Я
Здорових дітей всі притомні батьки будуть вивозить, хточь раніше, хточь пізніше, як тільки замаячить невипуск із країни. Ні одна нормальна мати не залишить дитину для війни
Слава Українi• 11 мая 2024
Ответ дляПоторописька
Согласна, жаль что пока все наоборот.
Масяня Я• 11 мая 2024
Ответ дляСало не люблю
Ну то хай і дружина автора вивозить. А папка їх хай сидить в Україні, як інші чоловіки
Сало не люблю• 11 мая 2024
Ответ дляПоторописька
Поторописька• 11 мая 2024
Ответ дляСало не люблю
Він має дбати про те, щоб його дитину чи дружину не вбив російській мір. А не про свою дупу і як прикритися дитиною інвалідом.
Масяня Я• 11 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Бо він здоровий мужик, такий як і усі. То хай і буде такий, як усі. А то у нас толерантність, до інвалідів мають ставитися,як до рівних. То чого тоді привілегії їх татусям?
Масяня Я• 11 мая 2024
Ответ дляПоторописька
Та йому на ту дитину глибоко плювати. Себе шкода і все.
Сало не люблю• 11 мая 2024
Ответ дляПоторописька
3 рік війни, міняйте методички, людей ніхто не захищає, захищають території. Почитайте конституцію, територіальна цілісніть, територіальне і відчепіться від чужих дітей, не треба їх захищать, вони ж вас про те не просять.
Слава Українi• 11 мая 2024
Ответ дляМасяня Я
Если бы на ребенка было бы плевать он бы развелся с женой и давно укатил бы в закат. У вас логика хромает.
Поторописька• 11 мая 2024
Ответ дляСало не люблю
На педерації так і є, захищають території, плюють на людей
Звідки вам убогим кацапам знати, що буває інакше? Забембали ви на українських форумах, іуди.
Слава Українi• 11 мая 2024
Ответ дляПоторописька
Не переводите стрелки, замыливать глаза всем ну вот никак не выйдет уже.
Масяня Я• 11 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Так он держится за него, как за спасательный круг. Это ссыкло ж не дурак убежать во время войны. После сразу слиняет
Поторописька• 11 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Хто ж розлучиться з бронею ’до 18 років’, як він думає... А після війни інша справа.
До війни такі татусі часто уходили ’в туман’, і мами самі тягли таких дітей. Зараз татусі зубами тримаються за відстрочку і можливість виїхати за кордон завдяки інваліду. Не всі, є і порядні. Але таких меншість. А більшість як автор, на жаль. Я, я, я і ще раз я.