волосатое стекло• 11 мая 2024

Дізналася, що колишній написав заповіт на НЖ

Квартира 50/50 моя та його. Це виходить, що його частка, якщо з ним щось станеться, буде належати його дружині, навіть якщо квартира була куплена у нашому шлюбі? Майно не ділили, бо власники в долях.
автор волосатое стекло • 11 мая 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
А вам тоді скільки років?
52, йому 45. Жінці новій 35 десь, сину 7

автор волосатое стекло • 11 мая 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Чатка його визначена в документі?
Так
Люблю ХОЛОСТЯКА• 11 мая 2024
Ответ дляТантрический кекс
В таком. Даже при наличии завещания несовершеннолетние дети будут иметь обязательную долю в наследстве.

Стаття 1241. Право на обов´язкову частку у спадщині

1. Малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов´язкова частка).
Деть совершеннолетний автор об этом писала
AmazingLady• 11 мая 2024
Ответ дляволосатое стекло
Доця рідна, дружин може бути хоч 10
Так и детей может быть дофига вон сына есть
Люблю ХОЛОСТЯКА• 11 мая 2024
Ответ дляволосатое стекло
Так
И Вы рассчитывали, что она Ваша, то есть муж ушел из квартиры живёт где то, а Вы и рады были не думали, что он не оставит квартиру дочери. Ну могу сказать одно Вы сама виноваты, что не смогли нормально все оформить и договориться с бм, и что у мужа с ребенком настолько ужасные отношения, что ему пофиг .А так это его право.
ГоловнаЯ• 11 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Хай у сами спитає де частка від мами
Це вона і так знає, вона там живе, на тій частці.
AmazingLady• 11 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Може погано знає, їй ніхто не зобов´язаний
ГоловнаЯ• 11 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Питання було не про те, зобов´язаний чи ні.
AmazingLady• 11 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Удалено администрацией...

ГоловнаЯ• 11 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Тантрический кекс• 11 мая 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я писала о ребенке от новой жены.
AmazingLady• 11 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Удалено администрацией...
ГоловнаЯ• 11 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
AmazingLady• 11 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Удалено администрацией...
ГоловнаЯ• 11 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
AmazingLady• 11 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Удалено администрацией...
А Ти вмієш? А доця до чого?
ГоловнаЯ• 11 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
А Ти вмієш? А доця до чого?
Удалено администрацией...
AmazingLady• 11 мая 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Удалено администрацией...
ГоловнаЯ• 11 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...

Да, я блондинка!• 11 мая 2024
Ответ дляволосатое стекло
Ви себе тут виставили як посміховисько. В такому віці ТАКА безмежна тупість.
А ви зробіть заповіт щодо своєї частки доньці. Дітям доведеться самим вирішувати питання спільного користування квартирою.
Губки-уточкой• 11 мая 2024
Нехай ваша спільна дочка домовиться з рідним батьком, попросить його записати на неї батькову частку квартири у дар. Чому б ні? А другій сім´ї він залишить ту кв, у якій вони наразі мешкають. Ви порахували, скільки коштує батькова частка квартири? Цю суму ви муситимите віддати новій дружині, щоб викупити квартиру на себе, якщо вона її унаслідує
автор волосатое стекло • 11 мая 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Він не хоче віддавати дочці. Тільки дружині
AmazingLady• 12 мая 2024
Ответ дляГубки-уточкой
А почему б и да?
короткопамятна• 12 мая 2024
Ответ дляволосатое стекло
Логічно, він розуміє, що вік такий, що фактично на дружину впаде ще син-студент і він вже дід. Тому хоч майно своє на неї.
Губки-уточкой• 12 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
А почему б и да?
Тому що дочка у цій квартирі проживає все життя і може далі жити. А новій дружині вона тільки на продаж. Тож його колишня родина опиниться у патовій ситуації по заповіту. Навіщо вже їх чіпати? Давно всі живуть своїм життям. Роблю висновок, що мужику нема чого лишити новій родині, не заробив. Половинить нерухомість зі старого життя
AmazingLady• 12 мая 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Так и папа там может проживать и вселиться хоть завтра..это вообще не аргумент
автор волосатое стекло • 12 мая 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Є в нього що лишити. Але не любить нас і любить їх
Губки-уточкой• 12 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Но он же не проживает и не вселяется. Прописан там кто?
AmazingLady• 12 мая 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Но он же момент право и проживать и быть зарегистрированным?
Губки-уточкой• 12 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Тот неловкий момент, когда семью оставил, а квартиру оставить не можешь , ойййй, золотой мужчина, золотой!