Десь так, але...• 11 мая 2024
Скажи одне слово по якому можна зрозуміти з якого ти міста?
Дуболом• 11 мая 2024
Ответ дляЧукИГеки
Видно, що ви зараз дуже далекі і від Миколаєва, і від його реалій)
Ну, да особенно Ким.
emerald_88• 11 мая 2024
Ответ дляЧервона калина
ммм.. люблю!!! а есть она сейчас?? моя бабушка жила в доме, где пекли ее.
Есть. 40 грн.
Бабуся мороз• 11 мая 2024
Ответ дляЧукИГеки
У вас асоціації як в дуже літньої людини.
Мені за 40, навіть в голову не прийшло, що це головна асоціація з містом.
Ваньок, Кім, Святий Миколай, акації, баклажки - ось актуальне на зараз.
З усім актуальним в принципі згодна, але чим наші миколаївські акації відрізняються від інших?)
ничевока• 11 мая 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Одним словом не выйдет( ’Вывезут в карьер’, Місто довжиною в життя’, самый длинный город Украины.
Кривой Рог?
Гостра на язик• 11 мая 2024
Ответ дляДивне створіння
Я понимаю какая котлета, но у меня ассоциация с колей-котлетой))))))
И это тоже😁