Реверанс• 11 мая 2024

В Україні нова крута розробка комплексу Ай-Петрі вже в ЗСУ

Комплекси Ай-Петрі, які не можна показувати у розгорнутому стані. Бійці спецпідрозділу кіберзахисту, яких не можна показувати без блюру на обличчях. Порошенко, який вклав півтори сотні мільйонів гривень у науково-дослідні роботи, але якого не можна показувати у новинах "марафону".
Ну, таємниця вкрита мороком з усіх боків, так.
Хіба що, сьогодні вперше озвучено скільки ВЖЕ передано – 18 комплексів із 20 запланованих для цієї військової частини.
Сьогодні були чергові 5: залишилось передати ще 2.
Далі буде, багато буде, багатьом буде.
Лише за вчорашній день, лише на одній ділянці фронту, лише один екіпаж операторів плюс розрахунок ППО "заморозили" в небі, а потім успішно знищили два ворожі БПЛА Supercam.
Я дуже довго скептично ставився до "рекламних" розповідей розробників даного виробу, але коли в радіусі трьох кілометрів навколо себе екіпаж "усадив" без детонації три авіабомби ФАБ-500 з модулем УМПК — тут проти фактів не попреш.
Бірюков
Хто бажає допомогти на комплекси - долучайтеся
https://www.facebook.com/yuri.biriukov/posts/pfbid...
Бірюкова гадаю представляти не треба,він волонтерить з 2014.
Ирина_Б_• 12 мая 2024
это прикол?

автор Реверанс • 12 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
это прикол?
Ні.
Це реальна вже опробована українська розробка.
Пройде трошки часу дізнаєтесь від своїх,яка насправді крута штука.
В Вас же теж хтось десь служить.Ще розкажуть.
автор Реверанс • 12 мая 2024
Прізвище Бірюков Вам теж ні про що не говорить?
Ирина_Б_• 12 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Ні.
меня в этой истории смущает фамилия Порошенко, человек который даже воду привез в Херсон, снял на видео, загрузил и увез вкладывает куда-то деньги? 😂
автор Реверанс • 12 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
Крім води привіз тонни муки,обладнання пекарні і роздавав людям хліб безкоштовно.Давайте в херсонців спитайте.
Буде точніше телемарафону.
До речі двічі влада намагалася закрити ту пекарню,нашо думати про людей,головне в опонента плюнути.
І самі не зробили нічого і іншим,як могли перешкоджали
Річниця пекарні у Херсоні

Как известно, в ноябре прошлого года Петр Порошенко вместе с волонтерами купил для освобожденного Херсона хлебопекарное оборудование и мощный генератор, пекарню также снабдили мукой, сахаром и другими необходимыми продуктами.
Как рассказала Оксана Погомий, каждый день после обеда свежий хлеб активисты везут на блокпосты. А для раненых в госпиталь готовят пиццу и сладкие рулеты с херсонским вареньем. Также хлеб бесплатно раздавали горожанам.
Местные власти пытались помешать волонтерам, заблокировав им доступ в помещение – несмотря на то, что в то время хлеб в Херсон привозили из других городов, а многие горожан после месяцев оккупации не имели ни работы, ни средств.
Источник: https://censor.net/ru/p3422707

Як Бутусов не любить Порошенка всі знають
Ирина_Б_• 12 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Буде точніше телемарафону.
Річниця пекарні у Херсоні

https://www.youtube.com/watch?v=8h3l_S2OQTs

я с Херсона, и я вам говорю как было, все офигели.
автор Реверанс • 12 мая 2024
Вірю-вірю.

«Комусь дуже «муляє» то хліб від Порошенка, то гуманітарний намет, то буржуйки, то ще щось. Тож «згори» спустили вказівку «пекарні не буде», – обурюється п’ятий Президент. А у Миколаїв до Дня святого Миколая Порошенко привіз мобільну котельню.

https://tverezo.info/post/168112

Вам до вищевказаного Юрка Бірюкова треба звернутися,мільйон получите,а Порошенко подвоїть.Як завжди,як тільки наведете факти,що пофотографувалися й забрали.
А то,я ще згадую,коли прильот по пекарні був ,то все було на місцях.Тільки побите.
Юрій Бірюков пообіцяв 1 млн.грн.тому,хто перший вкаже звідки Порошенко забрав те,що привіз.
В коментах к допису Бірюкова з´явився Порошенко і подвоїв сумму гонорара для цінного свідка.
Влаштовуємось зручніше і чекаємо,хто ж отримає ті 2 млн.,бо свідків було тьма-тьмуща
konfeta lizaveta• 12 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
Боже, ну блин, не пишить цей бред... .
Блискавка• 12 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
Мне нравится Порошенко.и для армии в свое время он сделпл очень много.