Кукусик• 12 мая 2024

Родичам постійно щось від мене треба

Я сама народилась та виросла у селі, але поїхала навчатись у місто, то тут і залишилась. Навчалась на бюджеті, з самого початку навчання підробляла та повністю забезпечувала себе сама. Зараз багато працюю, щоб вистачало на життя, в мене дві роботи. Моїм родичам з села постійно щось треба, наприклад, двоюрідний брат кожен день дзвонить та просить позичити гроші, рідний брат теж любить позичати або напрягати, що щось йому потрібно, дядько так само постійно щось просить. Мама каже, що їй не вистачає, то я їй завжди купляю подарунки, телефони. Вони постійно кажуть, що в мене такий хороший заробіток, але в рамках міста це середній, ще і на оренді. Я не проти допомогти, але це вже занадто. Як тут з ситуації вийти?
Патика-мотика• 12 мая 2024
Ответ дляКукусик
Двоюрідний 1500, рідний 1000
Блокуйте обох.
Патика-мотика• 12 мая 2024
Ответ дляКукусик
Та так є, двоюрідний брат ніколи не спілкувався зі мною, лише коли гроші потрібні.
То не будьте дурною.
Майданщица• 12 мая 2024
’без лоха и жизнь плоха! скажіть що вас звільнили і ви шукаєте роботу і попросіть щоб вам чимось допомогли і побачите чк вони вас люблять і совість їх не замучиь
На пів ставки• 13 мая 2024
Автор, а що ви відчуваєте коли даєте ті гроші?