Туся муся• 12 мая 2024

Євробачення

В шоці з переможця Євробачення. Наш номер був ефектним ,точно перше місце мало бути.
Незламна• 12 мая 2024
А мені дуже сподобався виступ переможця.
куркулиха• 12 мая 2024
Ответ дляТуся муся
Тому що мужик який махає яйцями точно не вартий перемоги
Мужик який махав яйцями і не є переможцем.
Незламна• 12 мая 2024
Ответ дляТуся муся
Нічого. Але несправедливо. Навіщо ці конкурси ,геїв і голих мужиків вибирають
А неї не люди? Чи як? Чи вони мають інші права?
автор Туся муся • 12 мая 2024
Ответ длянеДоЖиру
Хорватія,Швейцарія,це як мінімум
Швейцарія мужик в спідниці,фу,
Дама_с_коготками• 12 мая 2024
Ответ дляТуся муся
Удалено администрацией...
Спів, харизма, бездоганна режисура
автор Туся муся • 12 мая 2024
Ответ дляНезламна
Люди,але не виставляти це на показ
автор Туся муся • 12 мая 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Спів, харизма, бездоганна режисура
Спів,виття
Люблю пиво• 12 мая 2024
Автор, ви геть не розумієтесь ні на музиці, ні на самому конкурсі. ВПЕРШЕ дали всі місця заслужено! Бездоганний вокал та ефектний номер у швейцарця. Мурахи по тілу. Наші дівчата, то божествений номер, але повний непрофесіоналізм у Джері саме)) Дякувати Богу, що саме глядачі вболівали за нашу країну і дівчата взяли 3 місце. То шикарне місце, щоб ви знали.
куркулиха• 12 мая 2024
Ответ дляТуся муся
Люди,але не виставляти це на показ
Автор, прохання, подібні правила диктуйте в себе вдома, не лізьте будь ласка в цивілзований і вільний світ 🙏🏻 вас там не чекають)
Незламна• 12 мая 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Спів, харизма, бездоганна режисура
+
Королева ганделику• 12 мая 2024
Ответ длянеДоЖиру
Хорватія,Швейцарія,це як мінімум
Плюс Франція, Ірландія
Дама_с_коготками• 12 мая 2024
Ответ дляТуся муся
Спів,виття
Експерт, однако ))
автор Туся муся • 12 мая 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Плюс Франція, Ірландія
Ці країни так,згодна
Незламна• 12 мая 2024
Ответ дляТуся муся
Люди,але не виставляти це на показ
На який показ?
21 століття, вже геї, інваліди, аутисти, люди з дефектами зовнішності не сидять вдома, бо так зручно таким як ви. І слава Богу!!!
Незламна• 12 мая 2024
Ответ дляТуся муся
Спів,виття
А ви експерт? 😂😂😂
неДоЖиру• 12 мая 2024
Ответ дляТуся муся
Швейцарія мужик в спідниці,фу,
Мужик у спідниці не так страшно. Страшно без мозку жити.
Гага Газу• 12 мая 2024
Мне Испания больше всего понравилась. Украина как-то заезжено уже та Тереза.
Чего вы все кстати прицепились к тем геям? Что значит несправедливо? Как раз таки справедливо, у кого был лучше номер тот и пошел на конкурс. Гомосексуализм это их выбор, ваше какое дело?
Незламна• 12 мая 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Так, вважаю що Джері трохи не дотягнула з голосом, особливо перші 20 секунд виступу, там фальшивила і це було зрозуміло всім
Гага Газу• 12 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Та и в тройке они потому что Украину пожалели
А они в тройке?😳
Люблю пиво• 12 мая 2024
Ответ дляГага Газу
А они в тройке?😳
КАнєшно))
OlenaMriya• 12 мая 2024
Ответ дляГага Газу
А они в тройке?😳
Разве не 3 место?
Гага Газу• 12 мая 2024
Ответ дляТуся муся
Чому не перше? Що не так з номером?
Все так. Но были намного лучше номера, это конкурс, что тут непонятного. Не могут же постоянно жалеть Украину.
Незламна• 12 мая 2024
Ответ дляГага Газу
Мені доречі теж
:)) така тьотка вийшла з хлопцями в трусіках 😂😂😂
Люблю пиво• 12 мая 2024
Ответ дляНезламна
Саме так та й не трохи. В мене директор - вокаліст, співає багато років на тв. Він аж покраснів від сорому, коли вона взвила на горі, бо там фальш)) Але постановка номеру, ця ’говерла’, падаючі вогні, наче ракети та кінцівка - я ридала...
Гжегож Бженчишчикевич• 12 мая 2024
Ответ дляТуся муся
Так продумана пісня
Она не продумана, сырая и недоработанная. Да, заунывная в тему укр действительности и на этом все
Незламна• 12 мая 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Так
В мене мурашки по шкірі теж від номеру.
Але фальшивила
І це було чутно :(
Добро с Кулаками• 12 мая 2024
Шикарний у нього номер і вокал
Вишнёвая Леди• 12 мая 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Ви дивилися евробачення вночі з директором?
Кавуся• 12 мая 2024
Ответ дляТуся муся
Так там уже давно так что в приоритете меньшинства. Бодипозитив не в моде.
успокойте_Меня• 12 мая 2024
Вперше «золото» отримує людина, яка не ідентифікує себе ані як чоловік, ані як жінка.