Туся муся• 12 мая 2024
Євробачення
В шоці з переможця Євробачення. Наш номер був ефектним ,точно перше місце мало бути.
В гости звали?• 12 мая 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Саме так та й не трохи. В мене директор - вокаліст, співає багато років на тв. Він аж покраснів від сорому, коли вона взвила на горі, бо там фальш)) Але постановка номеру, ця ’говерла’, падаючі вогні, наче ракети та кінцівка - я ридала...
Ну Ви ж слух маєте? Чи тільки директор-вокаліст поруч? Не перебільшуйте - там немає за що червоніти. Дівчата дуже добре виступили.
Люблю пиво• 12 мая 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Ви дивилися евробачення вночі з директором?
Логіка у вас, як у авторки)) Ми включали у офісі записи полуфіналів та слухали всім колективом) Хоча б я хотіла з директором посидіти під фінал та пляшечку шампусіка))) Але, думаю, він шампусився із жінкою)
размахер• 12 мая 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Ну если ваш директор сказал, то это полностью меняет дело 🤣
Люблю пиво• 12 мая 2024
Ответ дляВ гости звали?
У мене музична освіта та й слух бездоганний)) Директор, то людина, що співає і зараз. Мені він просто, як лакмус. Моя ж думка - сильніша всерівно. Джері - горло та відсутність професіоналізму. До свидос, спішу на др до свекрухи))
Вишнёвая Леди• 12 мая 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Ну не треба так про мене. В мене муз освіта, 7 років солістка хору. Нашим 1 місце геть не світило. 3 це і так забагато, якщо чесно оцінювати.
Якщо патріотично, то так, ми найкращі. Мої діти вболівали за наших дівчат.
Може автору теж 10 рочків?
Туся муся
• 12 мая 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Може автору теж 10 рочків?
Муз освіта в забитому селі
Бутербродница• 12 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
Сердючку нашу вспомните. Мужик в юбке со звездой и ничего
Але ж він був в образі жінки. А цей чолов´яга виступав , як співак, але одягнув спідницю.
Ms. Сама прямота• 12 мая 2024
Ответ дляdahashutka19
Нормальний номер у нього. І наші дівчата гарно виступили ! Згадайте тих же Лорді, також деякі люди в шоці були
Деякі люди—це ті, які вперше почули рок?
Ms. Сама прямота• 12 мая 2024
Ответ дляТуся муся
Чому не перше? Що не так з номером?
Якщо не переможці, то це одразу означає, що щось не так?
Ms. Сама прямота• 12 мая 2024
Ответ длякуркулиха
Тому що в кожної людини різна думка і не повинна бути такою як у вас. Бридко від таких тем
Чесно, в Європі всі підтримують одне одного, щиро радіють, а в нас такі люди що і своїх обісруть, а про чужих взагалі мовчу
Думаю через таких як авторка цієї теми нам до Європи як до неба рачки.
+
Ms. Сама прямота• 12 мая 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Плюс Франція, Ірландія
Ну Ірландія вже ні
Ms. Сама прямота• 12 мая 2024
Ответ дляТуся муся
Ці країни так,згодна
А ви знаєте, що ірландка також нетрадиційна?
Ушла и Пришла• 12 мая 2024
Мені взагалі Євробачення цього року не сподобалося, лише Франція більш-менш
Оце так цабе• 12 мая 2024
Ответ дляБутербродница
Господи, да когда же нашим людям наконец-то станет все равно, кто во что одет, как себя называет и с кем спит? Он от юбки стал мимо нот попадать или что?
Половина женщин участниц голыми жопами в микротруселях крутили, всем пофиг. А от парня в юбке и шортах ущемились
Бутербродница• 12 мая 2024
Ответ дляОце так цабе
Якщо він вийшов на публіку, то треба тримати себе в рамках пристойності. А дома, хоч голий.
Оце так цабе• 12 мая 2024
Ответ дляБутербродница
У него как раз обнаженки не было. В чем проблема то?
Бутербродница• 12 мая 2024
Ответ дляОце так цабе
Але ж як гарно одягнувся.
Липка-прилипка• 12 мая 2024
Нормальный парень, победил и молодец. Живенько, весело, ножки тоненькие, а жить та хочется. Европа тоже устала от проблем и хочет отдохнуть и потанцевать. А наша песня получилась про то как мама Тереза и Дева Мария смотрят на всё происходящее с вершины и просто в шоке, тк не поймут где мальчики,где девочки и куда катится мир ☮️