Мания-Величия• 12 мая 2024
Чи дієві дані ліки від нудоти та захитування?
Педіакід PEDIAKID Mal des Transports від захитування та нудоти сироп по 5 мл №10 у стіках, хтось користувався таким препаратом? Дієвий?
Або порадьте інший препарат, який перевірений вами!
Щоб дитині і дорослим можна приймати
Кому там слова не давали• 12 мая 2024
ви в Україні? якщо на них написано від захитування, то спробуйте.
Я купую звичайні, в таблетках, там кораблик намальований, чудово діють, декілька років тільки так на дачу і їзжу
OlenaMriya• 12 мая 2024
Ginger.
Minze.
Zitrone.
Orange.
Weiser.
Все равно что мытную жвачку пожевать
На растительных компонентах
Cardo Mariano.
Minze.
Zitrone.
Orange.
Weiser.
Все равно что мытную жвачку пожевать
На растительных компонентах
Cardo Mariano.
Радуга-дуга• 12 мая 2024
Тук тук раньше был,у меня со старых запасов,сейчас не вижу.но погуглите,может есть где
Мания-Величия
• 12 мая 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Так!
сказочное_Бали• 12 мая 2024
Ответ дляМания-Величия
Так!
Так і називаються таблетки, від захитування і нудоти, добре допомагають.
Мания-Величия
• 12 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Для меня наиболее эффективные ’таблетки от укачивания’.
Які саме?
сказочное_Бали• 12 мая 2024
Ответ дляМания-Величия
Які саме?
Таблетки від захитування називаються)) вище скинула фото
Не зацілована• 12 мая 2024
Ответ дляМания-Величия
Які саме?
Я написала какие. Таблетки от укачивания.
СамавиховуюКота• 12 мая 2024
Вот те, что на фото, тоже пью. Мне 41, но я всю жизнь укачиваюсь. Эти пока самое эффективное, что пробовала. Но, опять же, если в транспорте душно, если, например, это машина и ее сильно шатает (резкие страты/торможения, много поворотов, неплавная езда) - то меня все равно укачивает, хоть и с таблетками.
Единая страна!• 12 мая 2024
Ответ дляНа привозе
зачем вы ездите в автобусе ?
Я не езжу в общ транспорте
В машине в роли пассажира
Меня начало укачивать год назад( в 40 лет первый раз
В машине в роли пассажира
На привозе• 12 мая 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Я не езжу в общ транспорте
В машине в роли пассажира
садитесь спереди
МЕСТО_Встречи• 12 мая 2024
Ответ длясказочное_Бали
+100
Моїй дитині ці таблетки допомагають добре
И.О. человека• 12 мая 2024
Драміна або таблетки від захитування. Щоправда мене від них ’рубає’ страшно, я сплю і не можу прокинутись. Прямо снодійне якесь, навіть свіже повітря не допомагає.
Кому там слова не давали• 12 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
пийте півтаблетки, трохи клонить в сон, але терпимо, бо пару років пила цілу, то капець...сидиш в такому пофігізму, аж кліпати лінь
И.О. человека• 12 мая 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Та я половинку і п´ю. Якщо ще менше,то буде нудити.
Я хз,може воно ще від ваги залежить. Я мала і худа, чоловік 90 кг, він драміну п´є цілу і йому хоч би що, а у мене ось так.
Кому там слова не давали• 12 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
я теж мала і худа, та мабуть це індивідуально
Настасья Пицун• 12 мая 2024
Мне помогают только имбирные конфеты, больше ничего. От драмины куча побочек было.