Ms. Iphone• Изменено 12 мая 2024

Хто має досвід подружнього життя як сусіди, зайдіть будь ласка.

Порадниці, добрий вечір.
Так склалося життя, що 5 років тому після 10 років щасливого подружнього життя, ми з чоловіком пережили важкий період, який розрушив все і поділив життя на ДО і ПІСЛЯ.
Причина не зрада, а те, що я його не підтримала в важкий для нього час (смерть рідного брата).
Пройшло 5 років і ми стали один одному чужі (обіда у обох) , єдине що зв´язує це турбота і життєдіяльність дітей.
В наші 45 років дітям лише 5 і 8.
В житті дітей чоловік бере дуже активну участь, навіть більшу ніж я.
Тому мене в цілому все влаштовує.
Но в період свят чи просто поганого настрою так стає херово на душі від розуміння, що сім´ю не створила чи правильно буде сказати не зберегла. Коханою жінкою ні для кого не стала. І в свої 45 є нещаслива жінка.
Щось міняти не бачу сенсу, так як з 2 дітьми точно часу і сил на нові стосунки не буде. Ну і де гарантія, що ті нові стосунки будуть і якщо будуть, то будуть щасливі.
І в такі дні як сьогодні, мене чоловік навіть з днем матері на словах не привітав і так херово. Двічі народила йому, а банального Вітаю не почула.
Хочеться почути історії, як живуть такі сім´ї, як наша. Скільки років так живете. Як справляєтеся з душевними муками.
Дуже прошу відписатися тим, хто є, чи бу в таких стосунках.
Бо якщо ти це не пережив, ти цьоги не зрозумієш.
Ще 5 років тому, я би з піною у рота доказувала, що так жити би ге змогла, а виявилося, що змогла і 5 років так живу...
автор Ms. Iphone • 12 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Автор, вибачте, що повторюю своє питання, якщо не важко дайте відповідь.

А змогли б ви підійти до чоловіка і сказати першою:’ Давай забудемо всі образи и спробуємо жити з чистого листа, озираючись тільки на гарні спогади’?
Я так уже робила. Він відповів Це не можливо

Анчо Ус• 12 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Ви впевнені, що він ображений? В мене таке враження, що йому не хочеться просто з вами миритися, бо може інша є? Таке можливо? Не бачила ще таких чоловіків, щоб із за такого ображалися на все життя.
Замурмишка• 12 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Н виходить поговорити. У кожного своя правда.
За психолога дякую, подумаю
..
Значить психолог, партнерський, щоб допоміг зрозуміти кожному з вас що так склались обставини , і ви теж були в психологічно пригніченому стані і сама потребували допомоги , як і він. Що так буває, на жаль, щоб допоміг вам пропрацювати ваші образи один на одного насправді , глибоко в душі . Якщо чоловік хороша людина та партнер, тато для таких маленьких діток, то це дуже варто. Я б пошукала по відгуках хорошого сімейного психолога
Залізна тьотя• 12 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Діти поивітади.
Мова і тема про стосунки з чоловіком
Ну так пойдите к семейному психологу
Попробуйте решить ситуацию.
Так как ещё Вам типо минимум 10 лет ’притворятся’ перед детьми. Будет очень очень сложно
...аяприкольная• 12 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Образився чоловік, а не я.
Так, на вас. Тому, все в ваших руках. Розмовляйте, знімить ’корону’. Атмосфера в домі, залежить від жінки-аксіома.
автор Ms. Iphone • 12 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Впевнена.
У нас сімейнийй бізнес.
На роботі разом. На роботу і з роботи також. Життєдіяльність дітей також разом.
Сам нікуди не їздить.
Альдебаран• 12 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Коли тебе не вітають з жодним святом, то в очі кидається навіть те, що з днем взятія Бастилії не привітали.
Ну мабуть я вважаю себе поганою матір´ю,тому мені норм ,що не вітають , взагалі пофіг на це
День народження скоро ото так

Анчо Ус• 12 мая 2024
Ответ для...аяприкольная
А як жінку чоловік дуже образить, теж від неї? Щось типу:’ будь розумнішою, пробач, забудь, наступи на свою гордість’?))))
Воно то ви вірно пишете все, коли ж мужик не бидло.
Анчо Ус• 12 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Впевнена.
У нас сімейнийй бізнес.
Сам нікуди не їздить.
Зрозуміла. А від сексу він відмовився теж? Чи як запропонуєте, то не відмовиться?) Ви ж разом спите, ще молоді, і ні разу не захотілось руку протягнути до чоловіка?) Ну що казати, ви ж самі знаєте, від чого збудиться він.
автор Ms. Iphone • 12 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Я не пропонувала.
Спимо в різних кімнатах.
Анчо Ус• 12 мая 2024
Ответ дляАльдебаран
День народження скоро ото так
Та всім пофіг, і мене не вітав.Я взагалі про нього дізналася від дітей зранку) Я про інше писала. Що предвзято відносишься, як взагалі вітань немає навіть основних.
...аяприкольная• 12 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Це про взаємоповагу в родині. Жити з людиною, яка ,от просто захотіла і образила?. Іноді, і ми винні буваємо, тому і кажу, що жінка тримає баланс.
Ну, не читаю ,що у автора чоловік-бидло.
Анчо Ус• 12 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Я не пропонувала.
Спимо в різних кімнатах.
Запропонуйте, може після сексу все забудеться? Або почне налагоджуватися. Чи ви не хочете?
автор Ms. Iphone • 12 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Сексу зовсім не хочеться.

Думаю треба психолога залучати.
Анчо Ус• 12 мая 2024
Ответ для...аяприкольная
У автора не бидло, але його повидінка маленького хлопчика напрягає. 5 років губи дує. І каже, що примирення неможливе. Автор же підходила до нього.
...аяприкольная• 12 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Я не пропонувала.
Спимо в різних кімнатах.
Невже, такий ’холод’ між вами, що і в ліжко не тягне? Тоді, це складніше...
Анчо Ус• 12 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Сексу зовсім не хочеться.

Думаю треба психолога залучати.
Так, це гарна думка.
Летюча помилка• 12 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Згадайте себе з малям на руках, і 3 роки старшому добавьте. Чесно, я була як зомбі іноді.
Я что-то не поняла вашего сообщения.
автор Ms. Iphone • 12 мая 2024
Ответ для...аяприкольная
Нажаль, так.
Но це сталося ще до всього цього. Десь через рік ще в першому декреті.

Вільний митець• 12 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Так, була втомлена страшенно. А чоловік був в постійній депресії. Мене рвало від обіди, що не маю підтримки. А виявляється підтримка була потрібна йому.
Тому у нам у кожного своя правда, нажаль.
и что, никаких вариантов для примирения ? сами напридумывали друг на друга, сами обиделись, а сесть самим, поговорить, объясниться, разобраться, извиниться и простить не в состоянии ? или хотя бы с помощью психологов ?
Летюча помилка• 12 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
День матері я як приклад навела.
Аналогічно з новим роком, Різдвом, Пасхою, днем народження...
Так он не чувствует, что вы его подруга жизни.
Вы мама его детей, но для него ваша ценность, как и доверие к вам, полностью утрачено.
Я не знаю, что там у вас произошло и почему вы его не поддержали, но такое мало кто забудет и простит. Должно быть поистине что-то серьёзное.
...аяприкольная• 12 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Ми ж не знаємо деталей. Може, тпеба, неодноразово підійти. Поцілувати, обійняти. Чоловік, якщо поважає, кохає, не зможе не простити. А, якщо ніяк, то вже в іншому справа. От не вірю, що все було ок,і один ´прокол´, все перевернувши.
Іноді, сама собі думаю, як я не гарно повелася, чи ляпнула чоловікові обидве. Але, завжди, вибачусь перша, якщо так. Тобто, не треба, затягувати з образами.
Анчо Ус• 12 мая 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Я что-то не поняла вашего сообщения.
Ну ви пишите, що автор чоловіка у важку годину не підтримала. Я прочитала, що у автора новонароджене на руках було і 3 роки старшому. Я просто через таке пройшла. У моїх різниця 4 роки. Я чуть не дьорнулась))) Я не тещо не могла когось пожаліти, я взагалі в якомусь своєму світі жила соплів, садочка, памперсів і кашок. І завжди хотіла спати)) То автор була ппосто затуркана дітьми, що б ще і кожен день колисати чоловіка, бо йому боляче. Це ж не те , що вона не виразила жалю, коли помер. Чоловік автора образився,як мала дитина, бо йому кожен день не виражали співчуття..
Оч@ров@Шк@• 12 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
То його влаштовує такий стан речей? Ви говорили про те, як будете жити?
Вільний митець• 12 мая 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Не розстраюйтесь, в мене в стосунувх все ок. Але мене теж навіть словами не привітав. Впевнена він і не знає що є таке свято
я и сама только в этой теме узнала. от падлюка , завтра на развод подам, не прывитав, гад.
автор Ms. Iphone • 12 мая 2024
Ответ дляВільний митець
Самостійно пробувала, не виходить.
Буду ще пробувати з допомогою психологів.
Його все влаштовує я так розумію.
Побут на дімробітниці, на роботі рівні відносини, щоб чужі не бачили. Вдома рівні відносини, щоб діти не бачили.
90% часу і мене все влаштовую, но бувають дні, що накриває і реву від обіди, що нещаслива.
...аяприкольная• 12 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Нажаль, так.
Ну, отож, затягнулось ,додалось і тепер клубок ..А він, вже звик, сам по собі жити. Тоді, вам треба зрозуміти, чи хоче він щось міняти у відносинах. Якщо так, шукайте психолога, щоб висказатись один одному. Складно, на жаль, світла у відносинах не видно.
Вільний митець• 12 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Самостійно пробувала, не виходить.
Його все влаштовує я так розумію.
ваши проблемы высосаны из пальца. спасайте семью. и бог вам в помощь !
Анчо Ус• 12 мая 2024
Ответ дляВільний митець
Просто в цій темі ви основне пропустили. А привітання, то вже , як приклад. Він ні з яким святом не вітає автора. І з ДН.
Золота орда• 12 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Не спорю. Можливо так і є. Но маємо, що маємо. Я так забембана за останні 8 років, що не до затишку.
Коли сину було 3 дочка родилась і я з одного декретумв інший і тут двоє дітец на руках і у чоловіка депресія. І так, я не справилася в той час. А коли почали говорити на цю тему, у кожного мвоя поавда і обіди..
Автор, в мене теж так, народилася молодша дитина, старшій було 6, школа почалася, і я фізично не вигрібала все це+побут+ще й обхажувати чоловіка. У нього почалися претензії, що його не цінять і т.д., в мене претензії, що він не допомагає достатньо, ну і в мене в той час були дикі гормональні скачки, я просто ридати могла 5-6- годин на добу.
Зараз через 5 років образ вже немає, але стосунки не налагодилися, звісно були якісь просвітлення, але в цілому все так і залишилося.
Вам би спробувати ще раз поговорити, пояснити, що в той час вам було важко+ втома+гормони. Та й він нічого вам не казав, не ділився почуттями.