Ms. Iphone• Изменено 12 мая 2024
Хто має досвід подружнього життя як сусіди, зайдіть будь ласка.
Порадниці, добрий вечір.
Так склалося життя, що 5 років тому після 10 років щасливого подружнього життя, ми з чоловіком пережили важкий період, який розрушив все і поділив життя на ДО і ПІСЛЯ.
Причина не зрада, а те, що я його не підтримала в важкий для нього час (смерть рідного брата).
Пройшло 5 років і ми стали один одному чужі (обіда у обох) , єдине що зв´язує це турбота і життєдіяльність дітей.
В наші 45 років дітям лише 5 і 8.
В житті дітей чоловік бере дуже активну участь, навіть більшу ніж я.
Тому мене в цілому все влаштовує.
Но в період свят чи просто поганого настрою так стає херово на душі від розуміння, що сім´ю не створила чи правильно буде сказати не зберегла. Коханою жінкою ні для кого не стала. І в свої 45 є нещаслива жінка.
Щось міняти не бачу сенсу, так як з 2 дітьми точно часу і сил на нові стосунки не буде. Ну і де гарантія, що ті нові стосунки будуть і якщо будуть, то будуть щасливі.
І в такі дні як сьогодні, мене чоловік навіть з днем матері на словах не привітав і так херово. Двічі народила йому, а банального Вітаю не почула.
Хочеться почути історії, як живуть такі сім´ї, як наша. Скільки років так живете. Як справляєтеся з душевними муками.
Дуже прошу відписатися тим, хто є, чи бу в таких стосунках.
Бо якщо ти це не пережив, ти цьоги не зрозумієш.
Ще 5 років тому, я би з піною у рота доказувала, що так жити би ге змогла, а виявилося, що змогла і 5 років так живу...
В наші 45 років дітям лише 5 і 8.
Тому мене в цілому все влаштовує.
Вільний митець• 12 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Просто в цій темі ви основне пропустили. А привітання, то вже , як приклад. Він ні з яким святом не вітає автора. І з ДН.
так многие семьи живут. вспомните темы на 8 марта. это не повод для развода.
Донька подруги• 12 мая 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
У нас тоже все хреново. Хоть и поздравляет с праздниками и есть нормальные периоды. Но уже тоже есть До и После. Хз что делать...
Я с вами... Нет сил закончить и тянуть уже оба не можем
Анчо Ус• 12 мая 2024
Ответ дляВільний митець
Звісно не привід. Бо у автора інша проблема, не вітання. Про вітання вона написала, як вони приблизно живуть, що б ми розуміли, на якому рівні у них образи.
Залізна тьотя• 12 мая 2024
Ответ дляНевгамовна сила
жили так, розвелися, я дійшла до глибокої депресії
До развода? Или после?
Статус Ква• 13 мая 2024
Мені здається автор що якби з вами щось трапилося, чоловік би теж тільки потім оговтався, і сказав, чому я нічого не помічав. Якщо у вас є житло і робота, наважтеся на важкий для себе крок, скажіть, що я не тримаю на тебе образи, і мені важливе моє і дітей емоційне становище, так більше продовжуватися не може, я не тримаю на тебе зла, дітям нічого поганого говорити про тебе не буду, але я вирішила переїхати. Це й буде кульмінацією ваших стосунків. Бо ви живете в достатку, і ви замучена дітьми, вас все влаштовує крім особистих стосунків. Можливо чоловік помилився, в ракушці, а можливо він тихо вас ненавидить. Але поки ви така покірна і тряпка, таке й до вас відношення буде. Можливо ви наважитися на цей крок піти від нього, можливо це його й «задіне» ваша сила й рішучість.
Невгамовна сила• 13 мая 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
До развода? Или после?
до
зрозуміла, що якщо нічого не зміню, ставатиме тільки гірше
Залізна тьотя• 13 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Ви впевнені, що він ображений? В мене таке враження, що йому не хочеться просто з вами миритися, бо може інша є? Таке можливо? Не бачила ще таких чоловіків, щоб із за такого ображалися на все життя.
Может быть чувство вины из-за другой, кстати, как вариант
Залізна тьотя• 13 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Я не пропонувала.
Спимо в різних кімнатах.
5 лет не предлагали?
Залізна тьотя• 13 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Нажаль, так.
Но це сталося ще до всього цього. Десь через рік ще в першому декреті.
7 лет нет секса?
Вы уверенны, что нет любовниц?
Сумка з негодою• 13 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Але чоловік копилить губи , що не підтримала його жінка , коли батько помер. Це нормально 5 років ображатися так?
Може його тоді інша пожаліла?...
Ответ дляАнчо Ус
Абсолютно вірна думка.В чоловіка є хтось на стороні для близьких відносин.І його це влаштовує.Класична як світ історія:для іншої він ’порядна людина,яка не може кинути дітей’,для Вас -він ображений.І це зручне життя триватиме до тих пір,поки інша готова чекати ’коли діти виростуть’,а Ви будете ходити по психологам.Я розумію,що це важко прийняти ,але зніміть рожеві окуляри.Я сама проживала таку історію і це-мій особистий досвід.
AmazingLady• 13 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
У автора не бидло, але його повидінка маленького хлопчика напрягає. 5 років губи дує. І каже, що примирення неможливе. Автор же підходила до нього.
Имеет право..или губы дуть только престарелой тётке можно
Силиконочка• 13 мая 2024
Я так жила 8 років, спочатку ще сподівалася, що все налагодиться, а потім зрозуміла, що ми просто сусіди і батьки нашої дитини. Квартира була спільна, йти обом було нікуди, продавати він категорично відмовився, так і жили. Він гуляв з тією з ким мене зрадив і я також ходила на побачення, ми навіть вихідні поділили, хто коли сидить з дитиною. В результаті я зустріла гарного чоловіка і вийшла заміж, переїхала жити з сином до нього. Колишній сина любить і займається його вихованням, зараз трохи менше, бо в ЗСУ з 2022 року.
Благоуханочка• 13 мая 2024
Ответ для...аяприкольная
Так, на вас. Тому, все в ваших руках. Розмовляйте, знімить ’корону’. Атмосфера в домі, залежить від жінки-аксіома.
Жінка сама все на собі не витягне. В цій ситуації не видно навіть бажання іншої сторони до примирення. Мені здається, якби не горе з братом, то знайшлася б якась інша причина, щоб «образитись». Насправді чоловік не хоче цю жінку, але обовʼязок поки тримає.
Благоуханочка• 13 мая 2024
Ответ дляLis-5a64
Так, це схоже на правду, автор. Не мучте себе навʼязаним почуттям провини.
Анчо Ус• 13 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Та всі мають права на все. Тільки деякі речі , які переходять грані, вже конкретно псіхіатрієй попахівают. І з такими людьми жити не комфортно.
Йому погано, його не втішали , в ролі третього дитятка, то хай збира маняття і суне від автора, раз його там образили. Та нє, воно хворе мазохізмом займається, я буду жити з тобою і показувати 5 років, який ображений на тебе. Під прикриттям:’ діткам краще з татком’.
AmazingLady• 13 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Его не утешали в роли человека потерявшего брата. А не дитятка.аот и вся разница.его проблемы преуменьшим, нее возвеличил. Как обычно