Ну шо не так?• 13 мая 2024

Порекомендуйте майстера по ремонту меблів. Київ

Необхідно замінити в ліжку підйомний механізмі матрас. Тобто це якби одна конструкція. Але проблема в тому, що ліжко з підйомним механізмом, і матрас не на ламелях. треба заміна підйомного механізму, і матрасу. Ой, навіть незнаю як правильно описати. Але питання в тому , де знайти адекватних майстрів, щоб порекомендували як нормально зробити не за всі гроші світу
vinika• 13 мая 2024
Мы сами купили каркас на ламелях и матрац. Подъемный оставили тот же

Котики-муркотики• 13 мая 2024
Зріжте старий матрас і купіть новий...так буде саме дешевше...бо судічи з конструкції лішко ви дєшманське купляли
автор Ну шо не так? • 13 мая 2024
Ответ дляvinika
А де купували?
vinika• 13 мая 2024
Ответ дляНу шо не так?
А де купували?
В Е-матрац на Скляренко
vinika• 13 мая 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Нельзя. Там каркас из брусьев и картона. Матрас начал деформироваться через месяц
Котики-муркотики• 13 мая 2024
Ответ дляvinika
Все можна...старий матрас не виліз на другий бік значить нормальна основа
Без фото що там за основа можна довго вгадувати...
vinika• 13 мая 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Некуда ему было вылазить за основу. Он утапливатся или как объяснить с той основой. Но пошел волнами. Может конечно матрац был бракованый.

Если честно, я 100раз пожалела, что начала переделку. Лучше бы кровать с тем одороблом продала. Но тогда не было лишних денег
Котики-муркотики• 13 мая 2024
Ответ дляvinika

Я роблю мякі меблі і знаю про що пишу
vinika• 13 мая 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Я роблю мякі меблі і знаю про що пишу
Ви их деоаете и продаете)
А я вляпалась и переделывала в использовании после 2х лет ту долбаную кровать.

Пусть автор, читает и сама принимает решение.
Я поделилась своим реальным опытом

Котики-муркотики• 13 мая 2024
Ответ дляvinika
Ви их деоаете и продаете)

Я поделилась своим реальным опытом
Робим і продаєм
Тут мова не про якість матрасу, а про основу/ламелі
автор Ну шо не так? • 13 мая 2024
Ответ дляvinika
Ви их деоаете и продаете)

Я поделилась своим реальным опытом
Виходить , що краще взагалі нове ліжко купити
vinika• 13 мая 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Робим і продаєм
Ну так и о чем.
Была куплена самая дешманская кровать в съемное жилье. Матрац встроен. Сняв его оболчку остался каркас из брусьев и раньше оно называлось кразис. Ща по другому. На него положили новый матрац, которому пришли тапки за месяц.
Потом купили каркас метал с ламелями.
Ну пока матрац жив, 3 года
vinika• 13 мая 2024
Ответ дляНу шо не так?
Да!
Продайте это за хоть что то и купите новое.
Я тогда покупала за 5 тыс, в 2018 году. 2 глда и матрацу гаплык. Ребра болели. Завязалась с переделкой.
Потом еще и кожзам полез в один миг, после замены матраца и каркаса на ламелях..
Сейчас куча жилья сдается без мебели, ее купят под аренду
Котики-муркотики• 13 мая 2024
Ответ дляvinika
Ну так и о чем.
Потом купили каркас метал с ламелями.
Ну пока матрац жив, 3 года
А ви нащо той картон також викинули???
Зрозуміло якщо на самі бруски кинути матрас його покрутить!
Треба буто тоді нове ДВП купити і прибити до брусків!
автор Ну шо не так? • 13 мая 2024
Я думала купувати новий картасний матрас, нові , механізми, але мені потрібно щоб їх встановили. Я сама не зможу це зробити.
Котики-муркотики• 13 мая 2024
Ответ дляНу шо не так?
А старим механізмам що бракує?
Якщо не тримають то купіть нові газ ліфти
автор Ну шо не так? • 13 мая 2024
Ответ дляКотики-муркотики
А старим механізмам що бракує?
Так , саме нові газ ліфти планувала. Але , треба майстра щоб встановив. От треба порада
Котики-муркотики• 13 мая 2024
Ответ дляНу шо не так?
А хлопа з хочаб одною правю рукою немає в хаті?
По факту там робота примітивна/елементарна, просто в певних мометах потрібна фізична сила
vinika• 13 мая 2024
Ответ дляКотики-муркотики
А ви нащо той картон також викинули???
Ну решили купить ламели. Авто тогда не было. Каркас привезли бесплатно.
Да короче, не о нас речь. Я ж говорю, это была моя ошибка