Лорка-хлорка• 13 мая 2024

Яка чудова новина, ми вже майже в Європі

ой, я хотіла сказати в ж.пі🥲
МАМА НИКИТКИ-2• 13 мая 2024
Ответ дляuma
А нафига всем пенсионерам бесплатный проезд? Сельские бабульки на метро не катаются, а автобус в селе бесплатно их не возит. Отдайте им их деньги и они сами решат как их тратить. Не надо этой благотворительности.
Я пам’ятаю коли підіймались ці теми. Більшість таки була проти. Бо сільські бабульки нікуди не їздять і їм більше грошей дістанеться ( це був основний посил) а міським буде на проїзд не вистачати, особливо киянкам. . Навіть тут на порадниці такі дебати були, стікі копій зламано.
vinika• 13 мая 2024
Ответ дляLonda___
Так на окко и так кэшбэк по карте фишка идет , и без такси
Идет да не такой. Короче)
Нет желания спорить и доказывать
04214• 13 мая 2024
Ответ дляАкуна_Матата
а ще здорожчання е/е
чудово живемо..
у мене 1 питання - невже вони вірять що населення то все витягне?!?!?
тож поки тягне. все як в Європі, крім пенсій і зарплат
04214• 13 мая 2024
Ответ дляКу-кусик
Да, должна быть справедливость. Почему у нас бензин по 1,7 Евро, а в Украине, которая тоже практически в ЕС, почти в два раза дешевле?
а зарплата у вас така ж, як була в Україні?
Londa___• 13 мая 2024
Ответ дляvinika
Идет да не такой. Короче)
Нет желания спорить и доказывать
Ну потому что вы не заправляетесь

По 7 грн точно точно такого нет
Маненечка• 13 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вчителі явно більше ніж 2200 мають. Мама біля 6 тис пенсії має. Вчитель.
Ну і ще раз повертаємось до того, які відсотки відрахувань в пенсійний фонд? В тій же Німеччині до 40% з зарплатні ( працівник/работодавець, а то щас понаписують) а в нас? До введення єдиного податку скікі платили? 1,5 %?
Та если б у нас высчитывали 40% з/п жить было бы не на что🤦‍♀️
МАМА НИКИТКИ-2• 13 мая 2024
Ответ дляZaviriuha
В мене тітка вчитель все життя. Пенсія 4000, ще працює в школі, бо на пенсію не проживеш.
В мене мама в 67 вийшла на пенсію. Останній перерахунок був півтора роки назад. 5600 чи 5800, не пам’ятаю вже. Вле вона до останнього навіть класний мерівником була.
natlem• 13 мая 2024
Ответ дляZaviriuha
Я не кажу, що Європа погана. А те, що в нас зарплати в співвідношенні до цін мізерні. І це було зрозуміло з самого початку, що так буде.
Ну ви ж Європу звинувачуєте. І як аргумент ’ в Європу хотіли, вони нас завели у яму’. Та вас ніхто в Європу не привів. У вас капіталізм по-українськи: коли гроші робляться з повітря, але всіх те влаштовує.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 мая 2024
Ответ дляZaviriuha
Так навіть при відрахуванні в них 40 відсотків в них нормальні зарплати. А в нас?
Да? Точно? 800€ в Іспанії. Живи і ні в чому собі не відмовляй. Ціни на все в принципі не нижчі ніж в тій же Німеччини.
vinika• 13 мая 2024
Ответ дляLonda___
Ну потому что вы не заправляетесь

По 7 грн точно точно такого нет
Я оплачиваю бенз, что касается моей работы. Муж меня не наё, дали ему скидку, заправляет всегда до полного.
Londa___• 13 мая 2024
Ответ дляvinika
Ладушки

Рада за вас всех
МАМА НИКИТКИ-2• 13 мая 2024
Ответ дляdrive105
Проще уехать и работать там, где все честно и где есть гарантии, что завтра у тебя будет за что жить.
Думаю после войны так сделает большинство тех, кто сейчас не может себе это позволить.
А до війни чого сиділи? Таке відчуття, що більшість в якомусь задзеркаллі живе.
04214• 13 мая 2024
Ответ дляZaviriuha
Президент говорив, що під час дії військового стану тарифи підійматися не будуть, що сталося з його словами?
він багато чого говорив
natlem• 13 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
До чого тут киянки? Транспорт оплачується з міського бюджету. Киянкам платить Київ, сумчанкам Суми. Київ найбагатше місто України по сплаті податків, тому там і учні безкоштовно їздили, а не лише пенсіонери. Ну і відстані не модна порівнювати. З села до райцентра це ’даль’, а в Києві діти по 20 км щодня до школи їздять, потім на гуртки так само може бути і ніхто не непритомніє з того.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 мая 2024
Ответ дляМаненечка
Ну 40 то сумарно з роботодавцем. Читайте уважніше.
Но в принципі, звідки ж тоді велики пенсії брати? В кого великі відрахування в того і пенсії не 2200.
04214• 13 мая 2024
Ответ дляКиев_Елена
+1, идем в ЕС, то и и цены будут европейские. На двух стульях сидеть не удастся
то у нас вже вище європейських майже на все
Киев_Елена• 13 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В Германии аренда квартиры дороже. Вообщем хорошо там где нас нет. Чтоб хорошо жила семья - двоим нужно работать. Вообщем-то и в Украине неплохо жить если ЗП средняя/выше средней и работают двое
ElenaMari• 13 мая 2024
Ответ дляАкуна_Матата
а ще здорожчання е/е
чудово живемо..
Так они видят что население терпилы и бояться
автор Zaviriuha • 13 мая 2024
Ответ дляnatlem
Читайте уважніше. Я пишу про тих хто хотів Україну в Європі бачити. Хоча скрізь нормальні люди ще 10 років назад говорили, що все що в нас буде з Європи то це бешені ціни і все.
PinkyPink• 13 мая 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Бл@ха, як же був правий азіров, а ми думали він бреше
Азіров щось розповідав про те що дике племʼя буде бомбити наші НПЗ?
МАМА НИКИТКИ-2• 13 мая 2024
Ответ дляnatlem
Ні. Тоді було обговорення пропозицій виплат не на рівні місцевого бюджету, а на рівні держави. Однаково всім.
ElenaMari• 13 мая 2024
Ответ дляOkk -7ebd
А я давно чоловіку кажу треба взяти теслу, друзі дуже задоволені тепер на топливо немає космічних сум
А на ремонт как?
04214• 13 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А ви скільки собі відклали на пенсійний рахунок, щоб пенсія не 60€ була?
Ви щось про різницю пенсійних систем в Україні і ЄС чули?
з Української зарплати багато навідкладаєш.
Мені ще пощастило, що до 2021 встигла відкласти і квартиру купити
автор Zaviriuha • 13 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так в нас теж 20 відсотків оплачує роботодавець за працівника і 20 сам працівник. От вам і 40 відсотків.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 мая 2024
Ответ дляКиев_Елена
100%.
natlem• 13 мая 2024
Ответ дляZaviriuha
Нормальні люди будують нормальне суспільство. Чому Литва чи Естонія змогли увійти в Європу і нормально жити, а Україна ні? То питання в Європі чи все ж у чомусь іншому? Ви обираєте крадіїв і вони вас влаштовують. А валите на Європу.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 мая 2024
Ответ дляZaviriuha
Цікаво, ви точно працюєте? Навіть відрахувань з власної зарплати не знаєте.
Sentjabrinka• 13 мая 2024
Ответ для04214
Намного ниже еще
natlem• 13 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І вам не дивно, що Київ може оплатити свої пільговиків сам, а хтось ні? То до чого тоді ’на киянок забрали’ з інших регіонів, щоб їм вистачало?
автор Zaviriuha • 13 мая 2024
Ответ дляnatlem
Ні. Люди є заложниками марафону. Те що їм вливають у вуха з телевізора. Самі думати не уміють, і вони ведуть оце все до влади. От зараз заходжу на форуми і читаю, що Зе поганий, що потрібно нам Залужного в президенти, і тут шік шек шок, коли таке читаєш, розумієш, що від тебе нічого не залежить.