Лорка-хлорка• 13 мая 2024
Яка чудова новина, ми вже майже в Європі
ой, я хотіла сказати в ж.пі🥲
Загадочная• 13 мая 2024
На удивление полуживые жыги, таврии, а особенно жрущие не в себя волги с дорог не исчезли
Помню давно когда бенз как-то скакнул до 36 грн их как ветром сдуло
Sentjabrinka• 13 мая 2024
Ответ дляКиев_Елена
Нидерланды - 80 проц. населения ездят на велосипедах
64% всего лишь по официальным данным
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тобто до війни пенсії по 30€ вас влаштовували? А от після 22 року ні?
До войны каждый думал, что заработает сам себе на достойную старость, без помощи государства. Ещё теплилась надежда у многих.
А сейчас все поняли, что нужно бежать и не оглядываться.
Ответ дляМаненечка
Та если б у нас высчитывали 40% з/п жить было бы не на что🤦♀️
а якщо порахувати,скільки податків взагалі у нас платиться (не тільки з робітника,а і з працедавця), то там офігенні % получається.. Жруге ж діло,коли зарплати мізерні.
Хоча кілька років назад,власники бізнесів змушені були піднімати робітникам зарплати,щоб вони не втікли за кордон по безвізу, але народ вирішив,що їм надоїла ’еплха бідності’,і краще все розламати,щоб побудувати нове.
Tasya-Natusya• 13 мая 2024
Ответ дляZaviriuha
Я вважаю, що в 14 році був не вибір, а переворот
То де ваш Яник? Чому він втік, а не навів конституційний лад? Нагадаю, що Яник збирався в Євросоюз, але його терміново покликав путін і вставив йому триндюлей, після чого ваш ’Лідер’ дав задню. Про ’Сім´ю’ може нагадати? Сашу-стоматолога? Як вони бізнес віджимали масово і закони переписували?
Tasya-Natusya• 13 мая 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Украинцы выбрали войну ? )))
Серьёзно?)))
Как сейчас напомню быдло кацапское прилезло в Украину убивать и рушить!
Быдло ваше запаребриковое!
Серьёзно?)))
Быдло ваше запаребриковое!
Удалено администрацией...
Дева Мария• 13 мая 2024
Ответ длявікусік
А ви куди? В Рашку хотіли?
Я вдома . А не побігла до німців, які вбивали наших дідів
Tasya-Natusya• 13 мая 2024
Ответ дляДева Мария
А ми будемо пам´ятати кацапню, як нелюдів яка вбиває наших братів, чоловіків і батьків. І так само я булу ставитися і до тих, хто їх виправдовує.
Давайте, ставте мені рукалице, кацапські шавки.
Впевнена, що деякі користувачі, не будуть відмічатися в темах, коли нас знову будуть обстрілювати.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 мая 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Круто. Ви будете пам’ятати, а от вже вашим дітям чи онукам можна буде? Ну вам же до німців можна?
Дева Мария• 13 мая 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Я кацапка ?) лікуйтесь бо ми там на німецьких харчах подуріли зовсім
Tasya-Natusya• 13 мая 2024
Ответ дляДева Мария
Я вдома, в Києві, і не покидала рідне місто з початку війни.
Tasya-Natusya• 13 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Питання не до мене. До сучасних німців в мене претензій немає.
МАМА НИКИТКИ-2• 13 мая 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Офігєть. А до кацапів через 50-70 років теж не буде?
Дева Мария• 13 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Думаю так, як тут казали, якщо покаються і кошти виплатять )
Дева Мария• 13 мая 2024
Ответ дляTasya-Natusya
В мене до вас дуже багато питать )))) але спочатку до лікаря
Tasya-Natusya• 13 мая 2024
Ответ дляДева Мария
Це вам до лікаря-психіатра, впевнена, що коли будуть обстріли, то вас не буде в жодній темі присвячених ним.
Tasya-Natusya• 13 мая 2024
Ответ дляДева Мария
Так і німці покаялись, але вам мало.
Дева Мария• 13 мая 2024
Ответ дляTasya-Natusya
А повинна бути ? Контролюєте всіх , відмічаєте ? Кого нема ті кацапки ? Щоб я не зрозуміла вашу логіку
Tasya-Natusya• 13 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А чому в мене до сучасних німців мають бути претензії? Я не живу минулим як кацапня, яка ’можем павтаріть’.
Tasya-Natusya• 13 мая 2024
Ответ дляДева Мария
Бо це очевидно, хто найбільше розганяє антиукраїнсткі настрої, чомучь завжди забуває засуджувати дії фашистів.
Дева Мария• 13 мая 2024
Ответ дляTasya-Natusya
🙈🙈🙈 А ви коли закінчили засуджувати німецьких фашистів ? Мені просто цікаво . Тема не про це , але вам не хватає адреналіну найти кацапок на форумі так ? То може зустрінемось в Києві і ви мені це скажете в очі ?
МАМА НИКИТКИ-2• 13 мая 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Так я ж вас і питаю, вашим дітям чи онукам теж не потрібно жити минулим і почати дружити з кацапами?
Аноним Первый• 13 мая 2024
Ответ для100Tanya
Так електрокари на акумуляторах, яка їх вартість? Вони ж не вічні, є якийсь термін користування
Так, це як телефон в день катаєшся, а на ніч на зарядку в розетку. Термін батареї теж обмежений, ресурс гасне точно так як у телефоні.
Tasya-Natusya• 15 мая 2024
Ответ дляДева Мария
Ви смішна і розпалюєте ворожнечу, не в перший раз це бачу, тому бажання забивати стріоу не маю.