Ушла и Пришла• 13 мая 2024
Дівчата, у кого сини студенти, підкажіть про оновлення даних..
Мій син на початку навчання завіз до ТЦК довідку про те, що він студент стаціонару, це було на початку 22 року, закінчує навчання у 25 році. Чи потрібно йому завозити після 18 травня знову цю довідку? Чи можна буди її прикріпити в електронному кабінеті призовників?
Точная копия плова• 13 мая 2024
Наприклад ми як навчальний заклад будемо повідомляти студента про обов´язок обновити данні в термін до якогось там липня, в разі не надання оновлених документів повідомляємо втцк як такого що не поновив данні
Точная копия плова• 13 мая 2024
До речі, якщо ваш син не писав що хоче оформити відстрочку, тим паче не надав довідку про навчання в 23 році в нього можуть бути проблеми
Точная копия плова• 13 мая 2024
Моя порада. Нехай бере заяву , довідку Ф20 і шурує в воєнкомат оновлювати данні
Тушьмушьнюшь• 13 мая 2024
Ответ дляТочная копия плова
Де він мав оформити і як відстрочку? Якщо призов по мобілізаціїї з 25 років можливий
Точная копия плова• 13 мая 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ну я ж ніде не побачила вік студента.
Тушьмушьнюшь• 13 мая 2024
Ответ дляТочная копия плова
Ну я ж ніде не побачила вік студента.
Якщо 21 рік?
Точная копия плова• 13 мая 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Якщо 21 рік?
В любому випадку довідку Ф 20 він повинен носити кожен початок навчального року
Тушьмушьнюшь• 13 мая 2024
Ответ дляТочная копия плова
В військомат?
Ответ дляТочная копия плова
А , как вы узнаете, что студент не обновил.
Цикавенная• 13 мая 2024
Ответ дляТочная копия плова
А чим це краще, ніж електронний кабінет?
Ушла и Пришла
• 13 мая 2024
Ответ дляТочная копия плова
Ну я ж ніде не побачила вік студента.
20 років виповниться як раз 18 травня)
Точная копия плова• 13 мая 2024
Ответ дляБлискавка
Звірка в/о документів. До 17 липня не приніс - повідомлення в тцк
Ушла и Пришла
• 13 мая 2024
Ответ дляТочная копия плова
Дякую, тобто потрібно занести довідку.
Точная копия плова• 13 мая 2024
Ответ дляЦикавенная
За електронний кабінет ще по-перше нічого не ясно. По друге там ще внесли порядок що влк діє рік. І якщо військовозобов´язаних чи призовник проходив влк більше року назад, або менше року а там обмежено придатний вам не оновлять данні без влк
Точная копия плова• 13 мая 2024
Ответ дляУшла и Пришла
20 років виповниться як раз 18 травня)
Це він може вияснити у куратора. Ми самі зараз тільки проходимо навчання і вибудовуємо алгоритм роботи
Але департамент освіти сказав чітко. Оновити данні мають всі.
А вже кожен навчальний заклад буде діяти по своєму.
Точная копия плова• 13 мая 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Дякую, тобто потрібно занести довідку.
Поки не спішіть. Якщо вам таки скажуть іти оновлювати данні, то цю довідку обов´язково взяти свіженьку.
Раніше 18 травня взагалі не треба йти
Ушла и Пришла
• 13 мая 2024
Ответ дляТочная копия плова
Раніше 18 травня взагалі не треба йти
Дякую)
Сама не знаю• 13 мая 2024
Ответ дляТочная копия плова
В некоторых вузах есть свой мобилизационный отдел со своим учетом, и вроде бы говорили носить ничего не надо. Как сейчас будет хз.
Протру пилюку• 13 мая 2024
Ответ дляТочная копия плова
Хм, а згідно якого розпорядження, надіюсь відраховувати не збираєтесь ? Тепер навчальні заклади вже, як контролюючі органи. Хоча при прийнятті на навчання ВНЗ подає в ТЦК інформацію, потім студент несе довідку, у разі вдірахування ВНЗ моментально інформує ТЦК, що вони там мають оновлювати ? Розумію, що питання не до навчального заклада, а більше думки вслух.