Замурмишка• 15 мая 2024

похваліть свої павербанки

Минулі відключення електрики я була закордоном. Тож є лише один павербанк на 20000. Проте в нашому ЖК навіть вчора і зранку довго не було електрики..
Тож думаю ще докупити. Також може бувають павербанки для ноутбука? В мене ноутбук acer aspire 5
Из Кукуева я• 15 мая 2024
У меня Базеус 30000, 65 в. Нормально работал всю зиму 2022-2023 года.

Голена блондинка• 15 мая 2024
Хороший мой, умничка, заряжает.
Есть такие, конечно. Муж заказывал в блэкаут, но они прямо большие и тяжёлые, как блоки. Один для ноутов, второй под роутер.
Качка в тапцях• 15 мая 2024
Для телефонів xiaomi 30000.
Для іншого стоїть bluetti, але ним не користувалися з такою метою. Бо графіки у нас більш-менш і батарея в ноуті витримувала до включення
автор Замурмишка • 15 мая 2024
Ответ дляГолена блондинка
Хороший мой, умничка, заряжает.
так порадьте назву моделі чи фото, чи скріншоти де брали
будь ласка
автор Замурмишка • 15 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Для телефонів xiaomi 30000.
а які самі https://rozetka.com.ua/ua/zaryadnie-stantsii-46745... блуетті? бо є недорогі також
Качка в тапцях• 15 мая 2024
Ответ дляЗамурмишка
Той, що за 9 тисяч. Але за нього відгуки краще деінде почитайте, бо ми їм хіба кілька разів як ліхтарем користувалися. У батьків, наприклад, такого плану ecoflow delta. Ним вони користувалися часто, їм подобається. Але він і по ціні дорожчий.
Проня_Прокоповна• 15 мая 2024
Romos 60 000
Голена блондинка• 15 мая 2024
Ответ дляЗамурмишка
будь ласка
Togo power
брали на eBay, потому что у нас такие очень дорого стоили тогда
Електрохарчування• 15 мая 2024
Jackery Explorer 2000 Pro
вистачає на все

Брюльтик• 15 мая 2024
У мене такі. Мі на 10000. У дитини завжди з собою міні повер банк від Мі, теж на 10000. Той що великий - для ноуту брали.

Ще є екофло, але то треба його в шафі шукати, не памʼятаю модель.
Брюльтик• 15 мая 2024
Ой, фото не додалось
julia-678c• 15 мая 2024
автор Замурмишка • 15 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Jackery Explorer 2000 Pro
вистачає на все
по чому брали?
Сама не знаю• 15 мая 2024
Автомобільний акумулятор + інвертор = для газового котла.
автор Замурмишка • 15 мая 2024
Ответ дляjulia-678c
фото
дякую
автор Замурмишка • 15 мая 2024
Ответ дляБрюльтик
Ой, фото не додалось
дякую
автор Замурмишка • 15 мая 2024
Ответ дляГолена блондинка
Togo power
за скільки брали? на ебей хіба з України можна замовити?
автор Замурмишка • 15 мая 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Romos 60 000
ого, по чому брали? він для ноутбука ж не підійде? тільне на юсб-вихід?
Голена блондинка• 15 мая 2024
Ответ дляЗамурмишка
Можно, через мист на американский адрес, они уже отправляют в Украину.
По цене сейчас уже не скажу, но было намного дешевле, чем тогда экофлоу и подобные. Сейчас такого бешеного спроса нет, так что думаю, цены +-

автор Замурмишка • 15 мая 2024
Ответ дляГолена блондинка
просто я жила в німеччині - там місцевй ebay.de зазвичай все дорожче ніж в Україні, ще й брак слали іноді
Електрохарчування• 15 мая 2024
Ответ дляЗамурмишка
по чому брали?
видали на роботі всім співробітникам хто в Україні
автор Замурмишка • 15 мая 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
круто