муха в кедах• 15 мая 2024
Сегодня день рождения М.А. Булгакова
Киевлянина, одного из моих самых любимых авторов. «Мастер и Маргарита» - мой самый любимый роман, перечитывала огромное количество раз )
Наивная Хо• 15 мая 2024
Ответ длямуха в кедах
Я не праздную, я просто вспомнила, что сегодня ДР одного из моих самых любимых авторов. Пасху тоже рашка праздновала с нами в один день, если что
нам нащо притягли російський непотріб? дома тихенько радійте
Наивная Хо• 15 мая 2024
Ответ дляannanas
еще вопрос кто бОльший украинофоб: наша власть, которая уже сотни тысяч мужчин закопала в землю или Булгаков, который не убил ни одного человека
Як мінімум свою дитину вишкрібши власну дружину вбив.Є привід для гордості.Моральна потвора й наркоман.І вбивця
муха в кедах
• 15 мая 2024
Ответ дляНаивная Хо
то не тягніть російську шваль на форум будь ласка,в Білій Гвардії українці для нього свині.І мова свиняча.Насолоджуйтесь вдома без нас
Так говорили персонажи романа. Ди Каприо играл в фильме работорговца - нужно в Америке и его запретить?
муха в кедах
• 15 мая 2024
Ответ дляНаивная Хо
Розумні розуміють.
А Шарікови ні.
Почему субъективное мнение этого человека для вас является объективным?
муха в кедах
• 15 мая 2024
Ответ дляНаивная Хо
Это для вас «непотріб». А для очень многих классика мировой литературы. И ваше мнение ни на что не влияет.
Наивная Хо• 15 мая 2024
Ответ длямуха в кедах
Ви навіть його не знаєте.
Це Український Герой,загинувший за Україну в 24 роки.
Відстоявши перед тим великий зелений масив для киян в забудовників.Мудрий не по рокам Роман Ратушний - гордість України.
А не знаєте Ви його,бо не з України пишете.
І це не Ваша гордість,вас хвилює наркоман та вбивця булгаков.Шкребти без наркозу абортом свою власну жінку - це мразота і кат
муха в кедах
• 15 мая 2024
Ответ дляНаивная Хо
Ви навіть його не знаєте.
Гуглити я вмію. Так, загинув за Україну, але це не означає, що його особисті погляди є істиною. Він просто людина. Крім аборту і того, що вам наспівав телемарафон, щось знаєте з Булгакова? Ви його взагалі читали? Чи просто вірите тому потоку телелайна, що ллється з вашого блакитного екрану?
Стрекоза любви• 15 мая 2024
Ответ длямуха в кедах
УвереНа. А читали бы больше Булгакова - делали бы меньше ошибок. Завтра, когда он станет «хорошим», будете другие картинки постить? )
Боже, і це ви мене будете шеймити за помилку !? Правда, не опускайтесь нижче планки, перетворюючись у шкільну вчительку, яка за відсутності аргументів буде тикати у наявність «н».
Наивная Хо• 16 мая 2024
Ответ длямуха в кедах
Булгаков = лайно.
Яким ви щедро нас вирішили нагодувати.
муха в кедах
• 16 мая 2024
Ответ дляНаивная Хо
Булгаков = лайно.
Яким ви щедро нас вирішили нагодувати.
А до для вас «нелайно»?