сказочное_Бали• 15 мая 2024

Шо це? Брак чи натяк?

Що це? Сьогодні 1 день затримки , коли зробила тест була ледь ледь помітна , я зробила ще один знову леть ледь а через деякий час як пвдсох з‘явилась ніби чіткіша друга .
А я нівроку• 15 мая 2024
Удалено администрацией...

Wild raccoon• 15 мая 2024
переделайте
Бронетапці• 15 мая 2024
Нету нечего. Вы инструкции к тесту читали?
Смайликівна• 15 мая 2024
Автор, там нет второй
Умничка-помощничка• 15 мая 2024
Это ваши темы прошлые?
Ms. Откровенность• 15 мая 2024
Чого вони такі покоцані? Ви прямо на них пісяєте? То можна попросити ще собаку сусідського попісяти, а потім гадати.
Перемелица• 15 мая 2024
Вы их в мочу до линии опускали? По фото кажется, что больше, чем нужно.
И согласно инструкции, тест оценивают через 2-3 минуты. Позже он не информативен. Особенно когда подсох.

Жена сантехника• 15 мая 2024
Вы уже фоткали, переделайте и не писайте за полоску
Ненька наша• 15 мая 2024
Навіть якщо буде друга, не факт, що буде брак
Весела пiсенька• 15 мая 2024
Де ваші очи?
Ролоска одна!
P.S. Ньохті дуже гарні.😁
Щастя-здоровля• 15 мая 2024
Господи некоторые люди как будто с зоопарка вышли. Девушка милая на тесте реагент такое бывает. Лучше переделайте другой и станет понятне
И_В_офигительных_штанах• 15 мая 2024
ОМГ, через одну тему ці обпісяні тести🤦‍♀️ Я розумію, що хтось дуже чекає, але коли полоска є, то її видно
А якщо сумніваєтесь, то здайте ХГЧ, а не гадайте тут
Все буде• 15 мая 2024
У мене була така сама ситуація з тестом. Після висихання він ось так поплив весь і дав реагент.
Не було тоді нічого
Нічна ненажера• 15 мая 2024
переробіть. у мене ще до затримки показував, причому я в обід робила
А_я_ЛОЖУ!• 15 мая 2024
Нема
Маргарита sh• 16 мая 2024
Похож на брак