Психологічка• 16 мая 2024

У кого холодна/гаряча вода по графіку, чому без бойлера?

Часто тут читаю, що люди миються холодною, бо не дали гарячу. Чому не поставити бойлер на 80-100л? Навіть коли вимкнене світло, то вода тепла є. Він же працює як термос. Встановити температуру 60°, і навіть за цілий день без світла вона буде на виході 50-40°.
Колдунья-вещунья• 16 мая 2024
Моя ж ти хороша
автор Психологічка • 16 мая 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Моя ж ти хороша
Ага
Бодіпозітівна• 16 мая 2024
Ну мабуть тому, що він коштує не так мало і не в усіх є можливість його встановити безпроблемно
Потребую апгрейду• 16 мая 2024
Мы на 75 литров поставили когда-то. Как отключают на 2 недели в год, начинается мое мучение. На помыться всем не хватает
автор Психологічка • 16 мая 2024
Ответ дляБодіпозітівна
За 5000 грн можна купити. Навіть у розсрочку це не багато
Губи з філером• 16 мая 2024
Вічно грошей бракує, плюс його ж обслуговувати треба, плюс спочатку ремонт би у ванній-туалеті... Коротше, купа ’ але’)))
Love_Love_Love_• 16 мая 2024
Ответ дляПсихологічка
Оленко, а по скільки ж та скумбрія?
автор Психологічка • 16 мая 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Добавляйте температури на ньому.
Бодіпозітівна• 16 мая 2024
Ответ дляПсихологічка
А підключення? Не у всіх проводка витримає. І місця для бойлера може не бути.
Рекламама• 16 мая 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Він коштує від 4000 і вище, це не багато
Оно само купилось• 16 мая 2024
Ответ дляГуби з філером
как обслуживать? анод раз в 1.5-2 года поменять?)
Рекламама• 16 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Оленко, а по скільки ж та скумбрія?
Сайт комфі відкрийте
Рекламама• 16 мая 2024
Ответ дляГуби з філером
Ну, на бойлер можна знайти гроші, це не духи 9800, як тут нещодавно тема була)
Бодіпозітівна• 16 мая 2024
Ответ дляРекламама
Для багатьох це вагомий % бюджету на місяць.
Сокодавка ще та• 16 мая 2024
Для мене відсутність бойлера - це як відсутність пральної машинки чи холодильника.
Love_Love_Love_• 16 мая 2024
Ответ дляРекламама
Сайт комфі відкрийте
Для чого?
Сокодавка ще та• 16 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Для чого?
Ціни подивитися. Чи Ви думаєте, що бойлер мільйони коштує?
Рекламама• 16 мая 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Невже та більшість нічого за життя не назбирала? Невже люди не відкладають? Я гадаю війна повинна була навчити, що навсяк випадок тримай подушку.
Творю чудеса• 16 мая 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Сколько ж вас человек?
Потребую апгрейду• 16 мая 2024
Ответ дляТворю чудеса
Сколько ж вас человек?
4 человека
Капитошечка• 16 мая 2024
В мене висотний будинок.
Тиск води утворюється будинковими насосами.
Якщо в домі немає електроенергії - насоси не працюють. Тиск води немає. І при наявності бойлера і запасу води в бойлері - я все одно сиджу без води. Як холодної так і гарячої.

Що порадите, автор, в цьому випадку?
Ставити генератор на висотний будинок - не варіант.
Творю чудеса• 16 мая 2024
Ответ дляПсихологічка
Сам бойлер це квіточки, але не завжди є можливість його поставити. Це і проводка і підключення. Багато проблем, якщо в старих квартирах.
Дівка в намисті• 16 мая 2024
в нас вже четвертий поспіль бойлер ламається, міняємо в магазині по гарантії - дають тільки тої самої фірми (бойлер в нас набагато дорожчий за згадані вище), історія повторюється, це якесь замкнене коло, майстра з підключення вже аж тіпає, коли йому телефонуємо
Королева спама• 16 мая 2024
Місця нема
ГендиреХтор• 16 мая 2024
Це вибір кожного. Ви ж не страждаєте від того, що в когось немає бойлера. Чи ви хочете допомогти в придбанні?
Творю чудеса• 16 мая 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
4 человека
Нас 3, 80 литров хватает с головой. Единственный минус, что в ванной нельзя полежать теперь)
Потребую апгрейду• 16 мая 2024
Ответ дляТворю чудеса
Ну вот у нас 1 лишний)
MacOS-ница• 16 мая 2024
Ответ дляПсихологічка
Ви торгуєте бойлерами?
Love_Love_Love_• 16 мая 2024
Ответ дляСокодавка ще та
При чому тут бойлер?
Білий Лосик• 16 мая 2024
Ответ дляПсихологічка
Мені не має куди таке одоробло ставити