Подвійна веселка• 16 мая 2024

Мамы которые повели поздно в детский садик, зайдите

Мамы деток которые повели в садик в 3.6- 4 годика и 5лет, как у ваших деток прошла адаптация в садике? Тяжело ли было? Понравилось им ходить в детский сад? Как у вас всё происходило, расскажите пожалуйста
Госпожа Белладонна• 16 мая 2024
В 4.9 сдала в частный. Никаких проблем

Бензопирен• 16 мая 2024
В 5 лет отдала в частный сад , в 6-ть туда же и на подготовку к школе, всё было отлично.
Братья Капли• 16 мая 2024
Пішла в чотири краще,ніж в два,бігла з радістю,не було сліз і всього іншого.А ось в два,я забрала через дві неділі
Люблю_смаколики• 16 мая 2024
В 4,5 пошла отлично, на второй день уже до вечера захотела. Сад частный.
Eva030330• 16 мая 2024
У меня малыш в 2.2 должен пойти в сад.
Очень тяжело адаптируется. Иногда вожу его просто на экскурсию. Ему не нравится(
А детки после трёх намного лучше проходят адаптацию.
ДелиВерка• 16 мая 2024
Прекрасно. Сад частный, ребенок был в восторге.
А я з косою• 16 мая 2024
Один пошел в 3.5, второй - в 3.8
не дня не плакали, практически не болели.

Гжегож Бженчишчикевич• 16 мая 2024
в більш старшому віці (4-5 років) легше ніж в молодшому. в 2-3 роки дитині ще багато маминої уваги і підтримки треба.
Вероятненько• 16 мая 2024
Старшу в 4,4 повела, молодшого теж би так хотіла, але довелося раніше - в 3,3. Обом підбирала виховательок адекватних і робила довгу адаптацію, старшій місяць, молодшому - два місяці. Все норм.
Аноним_1858• 16 мая 2024
Привела дитину в садочок у 5.4. Садок державний, відгуки ТОП. Прийшла разом з дитиною (працювала нянею в сусідній групі) це було зручно керівнику садка, бо хто туди піде працювати свідомо, за власним бажанням? Моя присутність страшенно вибішувала одну з виховательок, бо я могла перепросити і виправити якісь її безглузді базікання.
+ я ставала на сторону дітей, коли вона за їх рахунок самостверджувалась. Висновок : садок це наче держава в мініатюрі, як суспільство в мініатюрі. Тебе можуть любити або не любити просто так, без причини. Моє дитя згадує садок і кривиться як від полину, бо садок то не про ’доброту, повагу, дружбу’. Садок то про ’я не бачу- значить того не було’.
автор Подвійна веселка • 16 мая 2024
Ответ дляEva030330
У меня малыш в 2.2 должен пойти в сад.
Не хотите перенести садик по возможности на немного позже? Читала как говорят психологи самый оптимальный возраст 3 годика, а лучше в 4 года, до этого возраста деткам мама нужна и для них это большой стресс, а потом у них нет выбора, только свыкнуться( Нам пришло приглашение в 1.8 года, думала придёт гораздо позже, но видимо как говорят ’фартануло’, жаль но пришлось отказаться:(
Аноним_1858• 16 мая 2024
Ответ дляБензопирен
В часному садку чудова мотивація у вигляді з/п і приємних компліментів від батьків. Тому, там викладаються і викладають.
Сметчица• 16 мая 2024
Було 3,10.
Вже сам хотів у садочок, сподобалося, адаптації як такої і не було.
Eva030330• 16 мая 2024
Ответ дляПодвійна веселка
С удовольствием бы подождала, но в сентябре приглашают на работу ( и выбора нет
автор Подвійна веселка • 16 мая 2024
Ответ дляEva030330
Извините, наверное задела больную для Вас тему(
LIANA171185• 16 мая 2024
Пошёл в 4 года.Первый месяц ревел,как пароходный гудок.Да,есть проблемы по неврологии.
Відморожена• 16 мая 2024
З 4 років найкращий час для садочку, дітям вже цікаво грати один з одним