Бджолина королева• 16 мая 2024

Какую рыбу и её часть покупать для прикорма

Чтобы вообще не было костей?
черная мамба• 16 мая 2024
Філе
Люблю джаз• 16 мая 2024
Хек, дорадо, сібас.
Я така бойова• 16 мая 2024
Судак
Бойова• 16 мая 2024
Будь-що на свій смак. В річковій кісток багато. В тому ж хеку, форелі, дораді вже не так.
Якщо для початку прикорму, то ви все одно будете її розбирати та дрібнити, то кістки виймете.
Можна філешками розібраними купувати. Але все одно проходитись пальцями та пінцетом контролювати
На границе• 16 мая 2024
треска. не жирная и мало костей.
СережкинаЯ• 16 мая 2024
нам педиатр советовала начать с морского зайца
Хочу наколоти губи• 16 мая 2024
Прикорм начинают с речной рыбы. Морская - один из самых сильных аллергенов, ее вводят позже. Я давала вареного карпа, просто покупала покрупнее и выбирала кости.
Радуга-дуга• 16 мая 2024
Мы на Дорадо
Бабайко• 16 мая 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
будь яка риба - алерген