Бджолина королева• 16 мая 2024
Какую рыбу и её часть покупать для прикорма
Чтобы вообще не было костей?
Бойова• 16 мая 2024
Будь-що на свій смак. В річковій кісток багато. В тому ж хеку, форелі, дораді вже не так.
Якщо для початку прикорму, то ви все одно будете її розбирати та дрібнити, то кістки виймете.
Можна філешками розібраними купувати. Але все одно проходитись пальцями та пінцетом контролювати
Хочу наколоти губи• 16 мая 2024
Прикорм начинают с речной рыбы. Морская - один из самых сильных аллергенов, ее вводят позже. Я давала вареного карпа, просто покупала покрупнее и выбирала кости.
Бабайко• 16 мая 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
будь яка риба - алерген