DarkBlueSea• 16 мая 2024
Ответ дляЕвга-9246
Ні. Це шось для автомобіля
Я шучу)) Это держатель для кофе. Наверное
Загадочная• 16 мая 2024
Пользуясь случаем - у кого какая держалка для телефона? Пошла купить и зависла над видами
Так и не купила 🤣
Загадочная• 16 мая 2024
Ответ дляЕвга-9246
Для авто я ось якраз замовила. На першому фото видно. Туди пакети можна і телефон
мне для себя, для водителя
Загадочная• 16 мая 2024
Ответ дляЕвга-9246
А, для себе я таке замовила. Там в кружечок вставляється підставка для телефона
А не шкварит солнцем?
Ответ дляОленаЯ
Я побачила, що акура, в мене була теж мдх 8, року, продали 4 роки тому. Моя любов і мрія. Вона хоч і старенька а в комфорті і примочках даст фору будь-якій молодшій.
Да, дуже люблю її, найкраща. Чоловік каже, прийдеться скоро продавати, а в мене серце вже болить