Дуб береза• 16 мая 2024
Замесила сдобное тесто и отключили свет(
Как лучше поступить? Если хотя бы через два часа включат, пусть поднимается, делать пирожки и пусть они поднимаются?(
Дуб береза
• 16 мая 2024
Девочки, спасибо! Поставила в холодильник, если через пару часов не дадут свет, то буду как-то жарить
Братья Капли• 16 мая 2024
Ответ дляГде тут 0?
та ні, ніколи-ніколи
це точно. В мене сват кума в самому головному офісі Енерго-чогось працює.
І газ не дадуть і воду
Дуб береза
• 16 мая 2024
Ответ дляРостки жимолости
Можете зробити пиріжки на пару, нічим не гірші, єдине, що без скоринки, пухкі і ніжні будут Китайська кухня багата на таку’випічку’.
Спасибо большое!
З горіха зерня• 16 мая 2024
Ответ дляРостки жимолости
Тоді вже вареники
Дуб береза
• 16 мая 2024
Ответ дляБратья Капли
Так нагнітаю не я, а автор. Невже вам не зрозуміло))
Чем я нагнетаю?
Где тут 0?• 16 мая 2024
Ответ дляРостки жимолости
Чого це китайська кухня?))) це українська кухня і це будуть вареники)))
З горіха зерня• 16 мая 2024
Ответ дляБратья Капли
Братья Капли• 16 мая 2024
Ответ дляДуб береза
Чем я нагнетаю?
Тим, що хочете наніч наїстися здобного тіста. Літо на носі
Ростки жимолости• 16 мая 2024
Ответ дляДуб береза
Краще на пару, якщо здобрне тісто, то смаженим не дуже. В мене колись накрилася газ духовка, то тоді я врятувала тісто зробивши рулет з начинкою і в ел.пароварку . Але згодом придумала пароварку і на газу
Дуб береза
• 16 мая 2024
Ответ дляБратья Капли
К этому лету я уже не похудею, так что
Ростки жимолости• 16 мая 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Тоді вже вареники
Ні, то трошки інше . Вареники ж на содовому тісті, ну в основному на кефірі+сода
Хома з пастою• 16 мая 2024
Ответ дляДуб береза
В Киеве не дадут через пару часов? Вы шутите?
Я на хвилинку• 16 мая 2024
Ответ дляДуб береза
Да. Плита газовая, а печь электро(
Так можна на сковорідці пиріжки посмажити, якщо газ є)
Як варіант - зробіть пиріжки, а якщо світло так і не з´явиться до ночі, загрузіть готові пиріжки в пакеті в морозилку до завтра. Морозилка повільно нагрівається, тож до ранку пиріжки там точно не підійдуть.
Ростки жимолости• 16 мая 2024
Ответ дляГде тут 0?
Дріжджові, здобні? На вареники парові роблять тісто де кефір та сода
Простоваля• 16 мая 2024
Ответ дляБратья Капли
В мене для таких випадків є газова ще одна духовка або генератор
В многоэтажке с электроплитами?
Рогнеда Карповна• 16 мая 2024
Тоже ,замесила тесто на запеканку, хотела в духовке. Но положила на сковороду на очень слабый огонь. Уже так делала, будет типа сырник
Где тут 0?• 16 мая 2024
Ответ дляРостки жимолости
можна дріжжові)
ЯблокоРаздора• 16 мая 2024
Ответ дляДуб береза
Сладкие, начинка яблоко-черника, у нас никто сладкие жареные не любит(
На пару можно сварить, будут как вареники пышные паровые.
Аноним Советчик• 16 мая 2024
Беріть тісто, йдіть в сільпо допікати.
Сільпо мікрохвильовки поставили, нехай і духовки для тіста поставлять, на такі випадки
Простоваля• 16 мая 2024
Ответ дляБратья Капли
І газ не дадуть і воду
И пирожки те вообще не актуальны.
Автор, несите тесто на мусорку
Дуб береза
• 16 мая 2024
Ответ дляАноним Советчик
Беріть тісто, йдіть в сільпо допікати.
Представила
З горіха зерня• 16 мая 2024
Ответ дляРостки жимолости
Моя мама готувала вареники з дріжджового тіста і на пару, це смакота, одного разу спробувала повторити цей подвиг, але щось пішло не так, вареники вийшли здоровенні як шлапаки, ну нічо, поїли))
ЯблокоРаздора• 16 мая 2024
Ответ дляРостки жимолости
На дрожжах тоже можно, будут ещё пышнее.
ЯблокоРаздора• 16 мая 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Их надо маленькими лепить)
З горіха зерня• 16 мая 2024
Ответ дляРостки жимолости
Буду знати, що я приготувала блюдо китайської кухні
з картоплею, до речі були в мене вареники на пару))
Аноним Советчик• 16 мая 2024
Ответ дляДуб береза
Представила
Але, перед тим, як діставатимете готові свої пиріжки, на спині у себе повісьте надпис: НЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ
З горіха зерня• 16 мая 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
На сковорідці буде як запіканка, я коли не було духовки теж творожну запіканку так робила.
пані Солоха• 16 мая 2024
Ответ дляБратья Капли
вы к себе приглашаете что ли ?