Швидкоруч• 17 мая 2024

Экофлоу или что смотреть? Готовимся к зиме

Что необходимо: плитку на 1 комфорку включать, комп, вайфай. Ну если бы еще переключать хоть по пару часов холодильники (их два) было бы хорошо. Чайник закипятить. Что у вас для таких целей? Аккумулятор боюсь
ЭтаваНиМожетБыть• 17 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
в екофлоу захист від усіляких приколів, кожному звісн своє..
В хорошем инверторе тоже есть защита

Жена брата Админа• 17 мая 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
В хорошем инверторе тоже есть защита
ну в нас був гарний інвертор Volt...і що..до одного місця, сам зламався й ушатав акум..
Не любовница• 17 мая 2024
Ответ дляШвидкоруч
Я готова працювати як коняка, чесне слово. І платити. Аби було світло
Да ясное дело что всех поставят перед фактом о новых ценах, ок но если платить по 5 грн то за наличие света, а не сидеть без него по таким расценкам
автор Швидкоруч • 17 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
У нас экофлоу мини. Чайник, фен, телевизор, лампа, дегидратор, в нём подогреваем еду). Купили ещё в 2022 году
Одночасно???😳
Жена брата Админа• 17 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
і скільки ват у малюка? якщо рівер то там шось бля 600вт всього, фен та чайник навіть не включаться
Не любовница• 17 мая 2024
Автор у меня тоже экофло, но есть газ.
С экофло работал котел на обогрев, свет был где надо, работал роутер, заряжали что надо в течении 6 часов.
Летом были на даче и свет выключили из-за ремонта, включили холодильник/роутер/ заряжали ноуты, телефоны больше 12 часов.
Кофемашину не тянет он, фен и чайник не знаю.
Мне нравится что он заряжается быстро, 1,40 уходило на 100% заряд.
Кумедний ґудзик• 17 мая 2024
Ответ дляЛуковая
сейчас опять перекупы экофлоу и генераторов наварятся, а осенью никаких отключений не будет)
А яка мені різниця, що буде восени, якщо зараз без електрики. Позавчора екстренно купувала Екофлоу з наявності, бо працюю онлайн
Тобто мені вже третій день він знадобився.
МастерЮля• 17 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
це екофлоеу автору на 10 хвилин - для плитки та чайника..
холодильники ще норм потягне - десь до 20 має вистачити і все, і це лише якщо два холодильника
Так, погоджуюсь.
Саме тому остання фраза ’це мінімум’.
40т.грн. вага 14 кг.
Наступна по потужності вже буде 90т.грн вагою 30кг.
Ацетилсалициловая кислота• 17 мая 2024
Ответ дляНе любовница
⏺Тарифи на світло зростуть з 1 червня, — член Комітету ВР з питань енергетики Нагорняк.

Нова вартість складатиме - 4,5-5 грн/кВт. Тривають обговорення.

А свет то будет интересно по новым тарифам?
Так нехай вже зростає і не крутять *раку людям

НуКаНаКа• 17 мая 2024
Ответ дляШвидкоруч
Одночасно???😳
Нет. Например: утром чайник и фен. Из 100% заряда сел до 76%. Вечером лампа, дегидратор и телевизор, еду разогрели, фильм посмотрели, свет включили. Из 100% заряд снизился к 70%. Когда появляется электроэнергия всегда ставим на зарядку, поэтому заряд всегда полный
Не любовница• 17 мая 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Отож
Кумедний ґудзик• 17 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Теж цікаво
У мене Екофлоу Макс
Прописано прилади до 500 потужністю, і в екстрарежимі до 1000 але недовго.
Тобто ані плитка, ані чайник не підходять.

У нас для ноута і роутера. Ну ще селфі лампа для освітлення.

Для іжі термоси і газова маленька горілка, холодильник тримає - три дні морозилка була з мінусом. Тепло поки не потрібне, до зими щось придумаємо.
Точу ляси• 17 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
чайник, обігрівач, міікрохвильовка, фен іт.д. - то одразу забудьте, це реально до 10-20 хв роботи і екофлоу буде в 0

все інше ок, в нас два екофлоу великих та одне маленьке - то газовий котел, холодильник - це основне, інше банками заряджаємо, як невистачає то вже екофлоу...не уявляю якщо все на електриціі..то дуже тяжко
підкажіть, потрібно лише для холодильника.

що підійде?
Ishoy• 17 мая 2024
Нет смысла переплачивать только за бренд Ecoflow и Bluetti. Купите любой девайс, главное что бы батарея в нем была LiPo
НуКаНаКа• 17 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Номинальная 1400 Вт, пиковая 2200 Вт.
Жена брата Админа• 17 мая 2024
Ответ дляТочу ляси

що підійде?
якщо є кошти - я б купила з екофлоу чи блюеті, якщо бюджет обмежено - то шось вигадувати з акумуляторами/інверторами/зарядками
Жена брата Админа• 17 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Номинальная 1400 Вт, пиковая 2200 Вт.
яка вихідна потужність?
чи напишіть що це за модель
Точу ляси• 17 мая 2024
Ответ дляIshoy
дайте посилання на таке для нетямущих, будь ласка
Точу ляси• 17 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
дякую, а за 8 тис норм для холодильника чи не потягне?

НуКаНаКа• 17 мая 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Теж цікаво
У мене Екофлоу Макс

1400 Вт - 2200 Вт. Плитку и холодильник у нас нет возможности включить, всё встроенное. Чайник на 2 чашки кофе/чая спокойно тянет
Жена брата Админа• 17 мая 2024
Ответ дляТочу ляси
дивіться характеристики пристрою..я ж звідки знаю що там за 8 тис
Ishoy• 17 мая 2024
Ответ дляТочу ляси
Просто напишите в Гугл LiFeLo4 зарядная станция и Вам выдаст варианты. Просто бренд не играет роли и так все делают в Китае может и на одном заводе
Ishoy• 17 мая 2024
LiFePo4
НуКаНаКа• 17 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
яка вихідна потужність?
чи напишіть що це за модель
https://hotline.ua/ua/mobile-zaryadnye-stancii/eco...
Дайте вподобайок• 17 мая 2024
Ответ дляШвидкоруч
Одночасно???😳
Сказки, чайник много берет
Дайте вподобайок• 17 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Зато сказочников много , человек спрашивает реально, а тут сказки пишут
Жена брата Админа• 17 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
так це не міні, це дельта

так є приписка міні, але для людей ’міні станція’ в лінійці екофлоу - то рівер)) тому виникли питання) дякую
Мішечок щастя• 17 мая 2024
В нас Зендур на 1500. Задоволені. Підключаємо одразу від щитка, тобто для нас нічого не міняється коли пропадає основне живлення, просто перемикаємо щиток на автономку. Тягне світло стелеве, котел, холодильник, двічі нагріти їжу на індукційці (або приготовити щось елементарне і швидке), двічі зробити каву в кавомашині. Це з того що нам принципово. Звичайно зарядка телефонів і всього іншого теж.
Жена брата Админа• 17 мая 2024
Ответ дляДайте вподобайок
та чого, он вище написали - то дельта, вона потягне деяки з приладів що написали, людина не бреше
НуКаНаКа• 17 мая 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Сказки, чайник много берет
Вам видео отправить?