Стриптизерка• 17 мая 2024
Хто з Чернігова,у дитячій державній стоматологічній поліклініці ставлять брекети
І від якої суми стартує ціна? Я з села Чернігівської області, їхати далеченько, якщо хтось має інформацію, буду вдячна.
Стриптизерка
• 17 мая 2024
Або в принципі хто знає ціни в державних поліклініках, будь-яке місто? І чи брекети ставлять в дитячих, чи вже в дорослих усім?
Невгамовна шахиня• 17 мая 2024
еще в 10 лет нам только пластинку предлагали. а лет в 15, наверняка же, ставят
Светка-пипетка• 17 мая 2024
Перший раз чую , що в держ.сиавлять брекети. Саму дешеву пластину і то вже держава не фінансує .
Стриптизерка
• 18 мая 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Я знайшла прайс, брекетів там немає, пластини платні, мій син відносив їх уже три.