Пишна молодиця• 18 мая 2024
у стоматолога три роки досвіду - ви б довіряли, чи замало?
Результат:
вже голосів:
14 (41.18%)
довіряла б
12 (35.29%)
не довіряла б
8 (23.53%)
тиц
Полюю на дрони• 18 мая 2024
Мене друзі лікували одразу після Богомольця, норм . Від людини залежить
Карма хамелеона• 18 мая 2024
Найкраще ммоїй дитині лікували зуби студенти Богомольця в клініці на Зоологічній. Зато їх професор без попередження вирвав дитині зуб. Молоді лікарі з мого досвіду яісь більш людяніші, бояться зробить боляче. Мій особистий висновок — звичайне планове лікування краще в молодого лікаря. також лікарів хірургів завжди вибираю молодих. Якщо якийсь складний випадок, типу корені в зуба якісь не типові, складне пломбування каналів, варто мабуть до когось більш досвідченого, бо молодий може допустити помилки просто через нестачу специфічного досвіду.
Мальовнича даль• 18 мая 2024
Ответ дляRocka Rolla
Якщо 20 роб.днів, то за три роки це близько 700 зубів)) чому ні
В день один зуб?)))
Rocka Rolla• 18 мая 2024
Ответ дляМальовнича даль
В день один зуб?)))
Так, це по минимуму рахувала, а так значно більше) навіть 700 повинні були автора заспокоїти))