Новорічна пальма• 18 мая 2024
Як себе опанувати
Записала дитину на профілактичне УЗД внутрішніх органів, щитовидки і ніяк не можу про це думати. УЗД в середу, договорилась щоб чоловік пішов з дитиною, бо я завжди дуже хвилююсь. Але я постійно від коли записала думаю, як там все буде, чи все ок і так далі. Все що роблю на роботі, по дому , постійно мені ці думки лізуть в голову, як перестати про це думати?
Скарг немає, просто профілактично роблю УЗД раз в рік.
Дуже сильне внутрішнє хвилювання, може є якісь таблетки щоб зменшити хвилювання до середи, щоб якось по іншому це сприймати?
І ще скажіть я про все так гостро переживаю постійно , як трішки змін ти своє ставлення до ситуації, ніби й розумію головою що не варто хвилюватись, п не можу себе опанувати.
Хто ще такий як я, як ви себе опановуєте?
Що робите в таких ситуаціях?
Тримбулька• 18 мая 2024
Ніяк я себе не опановую, все життя боролася з цими стресами, а тепер пью гідазепам епізодично. Для мене оці обстеження себе і дитини це жах, я дуже боюся діагнозів
Новорічна пальма
• 18 мая 2024
Ответ дляТримбулька
От і я така ж
Новорічна пальма
• 18 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Це, бліна, материнство і воно таке. Попустить з часом.
Та не знаю діти майже підлітки, коли попустить я буду на пенсії певно
Новорічна пальма
• 18 мая 2024
Ответ дляku4eravaku4erava
А жалобы на что?
Ні на що. Просто раз в рік роблю певні обстеження
Завжди недо...• 18 мая 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Вот и зря
Завжди недо...• 18 мая 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Та що ви не кажете?
Что ы там хотите найти?
Пишна молодиця• 18 мая 2024
Автор, підіть до психіатра , бо ви своїми переживаннями так дітей залікуєте
Тримбулька• 18 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Нифига не попустит, Вы что меньше переживаете за здоровье взрослого ребёнка?
Тримбулька• 18 мая 2024
Ответ дляНоворічна пальма
От і я така ж
Ну Вы наверное и меня переплюнули, потому что я сильно переживаю, когда есть жалобы
Зліпок ступні• 18 мая 2024
Ответ дляТримбулька
Вже трохи менше, бо він дуже свідомий підліток. Я вже стііііііільки всього пережила за його роки, що можу конкурувати з самим Комаровським в порадах/висновках/діагнозах.
Новорічна пальма
• 18 мая 2024
Ответ дляSo_so
Вы автор тем про лимфоузлы. Бедные дети Ваши..
Я б подивилась на вас якщо б у вашої дитини були видні л/в і одні кажуть що все ок, інші спостерігати, п ви читаєте що це може бути ознакою важкого захворювання, звичайно я постійно про то думаю і постійно боюсь би нічого поганого не вилізло. А як по іншому, забити на все?
А ще лікарі одні якісно все пояснять і обстежать, інші ні , хоча йду по рекомендації чи відгуках до добрих та кваліфікованих.
Постійно боюсь що лікар щось недодивиться чи щось пропустить. От навіть зараз відправляючи дитину з чоловіком, боюсь би все добре подивились на УЗД , щоб не упустили нічого
Ответ дляНоворічна пальма
Как по другому? Спасти детей от себя. Вы психически больная, куда только муж смотрит.
Ответ дляНоворічна пальма
Вы лечение, которой Вам психиатр назначил, принимаете?
Мию вікна у мороз• 18 мая 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Ааа, раз это ваши двести тем про лимфоузлы, то даже напрягаться не буду с ответом, всё равно ни один ответ и совет вы не ’берете’.
КинДза• 18 мая 2024
Шкода дітей ваших. Почуйие, що вам тут пишуть, йдіть до лікаря, лікуйте свою тривожність, бо ви шкодите дітям.
Научительница• 18 мая 2024
Як ви живете в Україні? Працюєте? Вам правду пишуть йдіть до лікаря. Це не норм.
Научительница• 18 мая 2024
Ответ дляНоворічна пальма
З вами все добре? Ви свій пост 9 почитайте. Спочатку робите просто так профілактично і ні на що немає скарг, а потім викатуєте простиню.
Тро Нью-Йорку• 18 мая 2024
А для чего вы проверяете? УЗИ - не профилактическая мера, если человек здоров. Вы ищете болезни?
Тримбулька• 18 мая 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Теж така, але вже стільки всього начиталася і зрозуміла, що до кожного навіть незначного симптома можна приклеїти саму страшну хворобу, так що стараюся меньше читати такого