Ух яка ж Я• 18 мая 2024

Як підвищити імунітет і зменшити хворобливість дитини 7р

Вроді і фрукті і ягоди і мʼясо (найбільше куряче філе любить). Макарони, рис, гречка їсть. І солодке і їсть. Ну це так , для загалу.
Але часто дуже хворіє. Ну дуже! Вітаміни якісь купую в аптеці і даю. Що ще можна зробити? Я вже думала холодний душ після прийому , аби завалити ?
автор Ух яка ж Я • 18 мая 2024
Дуже часті кашель і температура забула написати.
Анонимушка• 18 мая 2024
Плавання або легка атлетика- справді найкраще. Зараз тепло і саме час починати заняття
автор Ух яка ж Я • 18 мая 2024
Ответ дляАнонимушка
Плавання один раз в тиждень .
автор Ух яка ж Я • 18 мая 2024
Ответ дляАнонимушка
Так я якраз зараз хочу почати аби підготуватись до осінні зими за 4 місяці
Анонимушка• 18 мая 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Плавання один раз в тиждень .
Це мало, треба частіше. Або заміксуйте кардіо тренування на вулиці і плавання
долой_лама• 18 мая 2024
Больше свежего воздуха. Лес
автор Ух яка ж Я • 18 мая 2024
Ответ дляАнонимушка
Я Вас почула, дякую. Думала, що цього достатньо.
автор Ух яка ж Я • 18 мая 2024
Ответ длядолой_лама
Больше свежего воздуха. Лес
Дякую 🙏🏻
Невгамовна• 18 мая 2024
Солодке виключити
Кокосиха• 18 мая 2024
Фізична активність не менш 3р на тиждень, прогулянки на свіжому повітрі, комплекс вітамінів, режим дня.
Апрель Ивановна• 18 мая 2024
Вангую, что привитый всеми прививками по графику ((((
Анонимушка• 18 мая 2024
Ответ дляУх яка ж Я
І плавання має бути правильним і інтенсивним,не просто бовтатися у надувному крузі під наглядом мами. Потрібно пливти стилем, правильно вдихати та видихати у воду та інше
автор Ух яка ж Я • 18 мая 2024
Дівчатка дуже дякую вам за ваші поради..
Буду щось намагатись змінити, бо постійні хвороби, а саме кашель замучив і температура 🤒
Ждушечка• 18 мая 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Мій привитий, хворіє на орзі раз на рік.
Ніяка з вас ванга
автор Ух яка ж Я • 18 мая 2024
Ответ дляЖдушечка
Ніяка з вас ванга
А зі школою як? Бо то все з школи приносить( відправляють не доклікованих дітей, і все додому… хоч я не засуджую, розумію батьків, яким потрібно працювати
Апрель Ивановна• 18 мая 2024
Ответ дляЖдушечка
Ніяка з вас ванга
Значит, повезло, иммунитет высокий у ребенка, а если б не привили - вообще б не болел.
Ждушечка• 18 мая 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Що ’як’?
Ждушечка• 18 мая 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Не існує людей, які взагалі не хворіють.
А я нівроку• 18 мая 2024
Сдать анализ на витамин Д и проверить гемоглобин.
Коко На Страже• 18 мая 2024
Автор, моїй 23). З грудня два рази хворіла бронхитом і два рази грипом. Що я тільки не робила в її дитинстві- до лампочки. Я навіть все літо жила в селі у свекрухи,щоб її оздоровити, в родині є доктор мед наук,тобто всі консультації і обстеження доступні. Але маємо,що маємо. Добре хоч працює переважно онлайн,пару днів на тиждень десь виходить і то хапає
автор Ух яка ж Я • 18 мая 2024
Ответ дляКоко На Страже
🥲капець.
Апрель Ивановна• 18 мая 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Мой после одной прививки в роддоме начал болеть обструкциями - каждый месяц любое ОРЗ заканчивалось с небулайзером, задыхался, 3 раза лежали в неотложке. В любую поездку брали небулайзер и мешок с лекарствами 😢😢😢 и даже на море болел 😢😢😢
Анализов сдали кучу, алергопроб. Все тщетно. И соляные комнаты пробовали и грязи. И оздоровление на море. Ничего не помогало, пока в 7 лет не пошел в бассейн при поликлинике.
Плавать на поверхности не умел, а все время нырял. Примерно через 4 месяца мы заметили, что ОРЗ не закончилось обструкцией. Около года ходил, слава богу все прошло как и не было этого.
Когда он нырял, происходила тренировка лёгких. 👍
Чеширская кошечка• 18 мая 2024
Ответ дляНевгамовна
Солодке виключити
+ і додати нормальне мʼясо і рибу якісну, а не курну магазинну.
Омегу обовʼязково і вітамін Д, ну вже з осені.
МатьЧасть• 18 мая 2024
Ответ дляКоко На Страже
Прямо как про мою написали. Только моей 25. Та же фигня. Всю жизнь болеет, чуть что - сразу с температурой. И тоже на удалёнке.
Согласна с вами, что особо на иммунитет повлиять невозможно. Немножко - можно. Глобально - нельзя
Щось не спиться• 18 мая 2024
Автор, теж маю 7 річку. Мали у садочку схожі проблеми.
Наш лікар наполягає взагалі виключити курку, замінити на індичку.
Крім того, прийом якісного вітаміну Д і омеги (профілактична доза) на постійній основі, навіть влітку.
В ще краще здати аналіз, можливо Вашій дитині лікар призначе лікувальну дозу.
Бо без достатнього рівня вітаміну Д імунитет дитини низький.
Комплексні вітаміни з аптеки я б не давала, думаю, що вітаміни потрібні у разі дефіциту і за призначенням лікаря.
Ще згадала, що провокувати часті хвороби може наявність плісняви (навіть невидимої оку, наприклад, під шпалерами) та гельмінтів.
Чеширская кошечка• 18 мая 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ні, це не школа, а імунітет саме вашої дитини !
Є діти, які ніколи не хворіють, а є не вилазять з болячок, і будь-яке орві проходить з ускладненнями.
автор Ух яка ж Я • 18 мая 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
А що робити якщо рибу ненавидить і ніяке мʼясо теж окрім філе курячого?(
автор Ух яка ж Я • 18 мая 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Так? Ну може ви й праві… треба самі працювати над цим якось…
Щось не спиться• 18 мая 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Індичка і потроху рибу хоч у будь-якому вигляді, додатково омега
автор Ух яка ж Я • 18 мая 2024
Ответ дляЩось не спиться
Дякую 🙏🏻