Та прям багіня• 18 мая 2024

Обувь lasocki, кто покупал?

Интересует взросла и может именно эта модель была.
Не дубовые ли, удобны ли и тд
Пишна молодиця• 18 мая 2024
дубовые
не тратьте деньги

Ну шо не так?• 18 мая 2024
Брала кроссовки. Разорвались через 2 нед
Садоводница• 18 мая 2024
У них размерная сетка не очень
Полуничка• 18 мая 2024
Брала лодочки на широком каблуке. Живучие, удобные, устойчивые.
Зліпок ступні• 18 мая 2024
Обычная бюджетная обувь. У дочерей ботинки деми Лакоски. Носятся нормально.
Бжоли-бандерівці• 18 мая 2024
Саме ці не знаю, але осінні ботінки дубові що капец
Трахтибидох• 18 мая 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
А в мене класні, 3 чи 4 роки носила з осені до весни.
Напевно від моделі залежить
Черпак_для_фантазий• 18 мая 2024
Мала дитячі босоніжки, шкіряні, дуже м´якенькі, але син вбив їх в хлам. Собі купила балетки, теж м´якенькі, і носяться гарно.
пані Солоха• 18 мая 2024
Дубовые((

Посудомойка• 18 мая 2024
Були літні шльопанці,нормальна якість. Але треба мірять будь яке взуття. Бо я замовила онлайн ugg шлепки, а їх носить неможливо-незручні,шкіряні кеди lacoste також тиснуть дуже. У мене нема можливості приміряти і купити офлайн,живу в селі(((
автор Та прям багіня • 18 мая 2024
Спасибо, девочки, рисковать не буду
Самая СоветЧиваЯ• 18 мая 2024
Ужасная обувь, жесткая, колодка неудобная, натирает. Зарекалась ведь уже и опять купилась на скидки, купила лоферы. Носить не могу. 😭
Шпондєр• 18 мая 2024
Без примерки конкретной модели не угадаешь. Подростковая и детская обувь отличная, сносу нет на такой ценник. Из взрослого лично у меня замшевые балетки и кожаные шлепанцы как домашние тапки, довольна. Но все остальное мне не подходит, именно что дубовое.
Н@Диете• 18 мая 2024
Купляю сама, я і дочка.
Якість хороша.
Не розумію, що там може розвалитись ?
На фото босоніжкам 2 роки.
Як на мене зручна колодка і м´яка шкіра.
Так точно!• 18 мая 2024
Ответ дляНу шо не так?
Так в них якість погана
Аристократка-тунеядка• 18 мая 2024
Нормальне бюджетне взуття. Донька носила зимові черевики, сезон витримали і на наступний будуть, а вона в мене вбиває швидко взуття. На рахунок зручності то треба міряти, бо вона пар 5 перевіряла поки підібрали зручні та не дубові.
Чучело-Мяучело• 18 мая 2024
Брала детские. Довольна.
Аннуитет• 17 июня 2024
Там ,как когда обувь попадается.У меня много обуви этого бренда.Вся мягкая,удобная.Надо мерить.Попадались дубовые,не брала