Неваляшкина• 18 мая 2024
Залізо, хто приймав? який препарат?
добрий день всім, може хто поділиться досвідом приймання препаратів заліза? Який препарат приймали? Яка була переносимість?
Чи були небажані явища?
Який діагноз ставили? Чи була анемія? І як швидко відновився рівень заліза?
Власне в мене низький рівень гемоглобіну, скоріш за все і заліза (дали направлення на аналіз), втрачала свідомість, самопочуття не дуже
Тож цікавить досвід внших, поділіться будь-ласка
Чи були небажані явища?
фрау Гітта• 19 мая 2024
Сорбифер.
Только его принимать не на голодный желудок и за 40 мин до еды.
То есть, схема принятия примерно такая: поесть, через время выпить таблетку, через 40 мин поесть.
Необязательно полноценный прием пищи, даже сьесьть печенье или бутерброд, пойдет)