Неваляшкина• 18 мая 2024

Залізо, хто приймав? який препарат?

добрий день всім, може хто поділиться досвідом приймання препаратів заліза? Який препарат приймали? Яка була переносимість?
Чи були небажані явища?
Який діагноз ставили? Чи була анемія? І як швидко відновився рівень заліза?

Власне в мене низький рівень гемоглобіну, скоріш за все і заліза (дали направлення на аналіз), втрачала свідомість, самопочуття не дуже
Тож цікавить досвід внших, поділіться будь-ласка
GaleTTa• 18 мая 2024
Тардифирон. Эффект есть, проверяла по анализам. Но более 10 дней не принимаю, делаю перерыв. Начинается синдром раздражённого кишечника

Василина Семеніч• 18 мая 2024
+
жінка незаміжня• 18 мая 2024
Тардиферон в беременность выписывали, помог, побочек не было
дамаАмстердама• 18 мая 2024
Сорбифер. Хорошо перенесла, не тошнило, гемоглобин поднялся существенно.
автор Неваляшкина • 18 мая 2024
Ответ дляGaleTTa
за його читала, найпошириніший
містить двовалентне залізо, але пишуть що трехвалентне містить менше побічних ефектів
Пишу_граммотно!• 18 мая 2024
Ответ дляGaleTTa
Це дивно. Залізо треба приймати довго 2-3 міс. У мене все було добре на цьому препараті.
sunholder• 18 мая 2024
Приймала сорбіфер дурулес, в серпні гемоглобін був 99, в листопаді став 149.
Феритин теж піднявся з 3 до 64, але за триваліший період.
Побічних ефектів не було.
автор Неваляшкина • 18 мая 2024
Ответ дляжінка незаміжня
дякую!
автор Неваляшкина • 18 мая 2024
Ответ длядамаАмстердама
дякую!, а як довго приймали?

Купи слона• 18 мая 2024
Тотема і кололи Суфер
Морковна• 18 мая 2024
Тардиферон за месяц поднял гемоглобин с 99 до 129, пила потом ещё 2 месяца.
дамаАмстердама• 18 мая 2024
Ответ дляНеваляшкина
дякую!, а як довго приймали?
Три месяца.
автор Неваляшкина • 18 мая 2024
Ответ дляsunholder
Побічних ефектів не було.
дякую за відповідь
Мрію про космос• 18 мая 2024
Гіно тардифірон. За 4 місяці ферітин з 10 до 68 підняло. Побічних не було.
Сорбіфер не могла приймати,жахливі болі в жкт були.
Накладні мюслі• 18 мая 2024
c iherb только работал у меня, остальные ничего не давали, кроме запора и тошноты
Мяо мой мяо• 18 мая 2024
Спочатку був тардіферон, потім з айхерба почала замовляти. У мене ніяких побочек нема.
VitalinkaGL• 18 мая 2024
пробовала много
помог и быстро Тотема
Гем.был 90 даже после переливания крови.
в обычной жизни принимаю просто вит.с Железом,нормально
Kameliana• 18 мая 2024
Сорбифер дурулес, за тиждень з 89 до 129
Гл. Амурная• 18 мая 2024
Крокодиловые капсулы, за 2 недели повысился. Брала по совету подруги, ей тоже зашло. И, сорри, у меня на тардиферон и прочие аптечные были такие запоры, а эти перенеслись хорошо

ПодругаМужа• 18 мая 2024
Лікар виписала омніфер. Ще приймаю.
Спочатку чоловік взяв щось німецьке, там заліза менше вдвічі, але впливало на жкт трохи.
Феритин був 1, наступний аналіз на початку літа.
GaleTTa• 18 мая 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Мне первый раз месяца хватило чтобы выйти в норму. Сейчас каждый месяц по 10 дней пью во время месячных потом перерыв 20 дней
Не заздріть тьоті• 18 мая 2024
Тотема
АсобеннАя• 18 мая 2024
Гинотардиферон - хорошо поднял, но я беременная
автор Неваляшкина • 18 мая 2024
Ответ дляАсобеннАя
спасибо! посмотрю и за него
Ируся-пуся• 18 мая 2024
Hemma plex
АсобеннАя• 18 мая 2024
Ответ дляНеваляшкина
спасибо! посмотрю и за него
Кстати, побочек нет вообще, хотя я переживала, пью таблетку где-то через 1 час после еды
автор Неваляшкина • 18 мая 2024
Ответ дляАсобеннАя
это хорошая новость, а то я начиталась в инструкции побочек, и отек гортани, и проблемы с жкт
автор Неваляшкина • 18 мая 2024
Ответ дляИруся-пуся
Hemma plex
спасибо, читаю за него
АсобеннАя• 18 мая 2024
Ответ дляНеваляшкина
Та и я тоже, но гемоглобин упал до 84, нужно было срочно поднимать
автор Неваляшкина • 18 мая 2024
Ответ дляГл. Амурная
а что это? не могу найти, где покупали?