Колгоспниця• 19 мая 2024
А як відрізнити церкви УП і РП?
Як впізнати нашу нормальну церкву, не московського патріархату? Як їх розрізняють? На них щось пишуть десь?
Чи гуглити треба про кожну конкретну церкву чи собор?
Карусель-весель• 19 мая 2024
Так, в гуглі зазвичай є інформація. Ще часто при вході є табличка чи оголошення з інформацією. Або зайти в лавці спитати. Церкви правильно називаються ПЦУ - українська, УПЦ - московська.
Марафетчица• 19 мая 2024
Очень просто. Церковь, где прославляется война, убийства, воровство, разврат, зато строго следится и навязывается внешний вид и полный контроль над личностью - это вообще не Божье, это сатаниниское.
Колгоспниця
• 19 мая 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Язык,на котором идёт молитва
Серйзно в рпц ще й досі російською служать?
Колгоспниця
• 19 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ходжу в греко-католицькі і все
Гарний вихід) Але думаю то переважно на заході такі
Колгоспниця
• 19 мая 2024
Ответ дляКарусель-весель
Навіть так? Дякую, знатиму. Православна Церква України?
Колгоспниця
• 19 мая 2024
Ответ дляМарафетчица
Мені б це все розуміти не заходячи до церкви. Служба ж там не завжди йде, і не завжди зрозуміло тоді чиє воно, чи наше, чи кацапське.
Карусель-весель• 19 мая 2024
Ответ дляКолгоспниця
Старослов´янською
Карусель-весель• 19 мая 2024
Ответ дляКолгоспниця
Так
Марафетчица• 19 мая 2024
Ответ дляКолгоспниця
Пот людям видно, что за церковь. Везде собираются люди одного духа. Остальным твм не комфортно, не их компания
Бутербродница• 19 мая 2024
Ответ дляКолгоспниця
Вы думаете, что пора на китайский переходить? Согласна, пусть потихоньку привыкают.
Идеальная оптимистка• 19 мая 2024
Ответ дляКолгоспниця
Церковь богу принадлежит,а не людям.вы молиться идете,а не людей рассматривать
Триндю-бриндю• 19 мая 2024
Ответ дляКарусель-весель
Старослов´янською
Там на кацапській повно пісень.
Триндю-бриндю• 19 мая 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Молитися там, де донатять на рашистьку армію, де не відспівують укр.героїв, де за кирюшу моляться, де підпорядковуються кацапії, ви реально рахуєте какаяразніца?
Триндю-бриндю• 19 мая 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Вы в церковь к богу идете,или за срачем?)
До Бога не ходять до сатани. Там донатять кацапам, там моляться за кацапів.
Идеальная оптимистка• 19 мая 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Молятся богу.вас на кирюшка,ни донаты интересовать не должны,пусть даже какает кто то в уголке
Суцільна зрада• 19 мая 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ага, Богу. Особливо МП, де благословляють солдат, які їдуть в чужу країну вбивати людей.
Де в московському патріархаті Бог?
Идеальная оптимистка• 19 мая 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Де в московському патріархаті Бог?
Кто благоловляет войну вообще,с того бог сам спросит.вы пришли,просто молитесь богу
Триндю-бриндю• 19 мая 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Саме має хвилювати, що то кацапське кодло, яке перераховує кошти на московію, хай серуть там по своїх кутках, є українська церква, для чого ходити у москальські церкви
Триндю-бриндю• 19 мая 2024
Ответ дляКолгоспниця
Отче наш, Вірую слухайте, пісні і молитви якою мовою
Триндю-бриндю• 19 мая 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Як це хто, сраний кирило, який каже, що українці- це коричннва чума, яку потрібно знищити
Я тут Живу• 19 мая 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Щоб помолитися Богу, взагалі необовʼязково йти до церкви, а в УПЦ сруть «не в уголке», а прямо в голову🤦♀️
Я тут Живу• 19 мая 2024
Ответ дляКолгоспниця
Там всі оголошення на території, на дверях, церковному магазині досі російською
А взагалі, в Гугл забиваєте і читаєте
Карусель-весель• 19 мая 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Чому тоді існують московські церкви в Україні?
Карусель-весель• 19 мая 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Молитися можна і вдома, для цього в храм не обов´язково ходити. А от церква - це в першу чергу християнська громада, люди об´єднані спільними цінностями. Тому важливо, які цінності сповідає певна громада.
Анчо Ус• 19 мая 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
І нащо ходити по помийкам кацапським тоді, якщо є вибір?
Анчо Ус• 19 мая 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну може у вас власної думки і нема, то ви й ходите де попало.
А в інших окрім Бога ще й власна голова є.
Анчо Ус• 19 мая 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
А чому коричнева?)