ГонУрова дівка• 20 мая 2024
Ваза, яка сучасніша?
Обираю собі для середніх квітів. Можна декілька варіантів обрати. Або запропонуйте свої варіанти
Результат:
вже голосів:
36 (27.27%)
34 (25.76%)
26 (19.7%)
Результати
8 (6.06%)
2 (1.52%)
ГонУрова дівка
• 20 мая 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Тогда присмотрите изящную вазочку из тонкого фарфора. Без золота и серебра.
Простите автор, но у вас на фото все грубые. Одоробло какое-то.
Ізящна для бузку або півоній не підійде. Авжеж, якщо не для 1 гілочки
Саджу все зарання• 20 мая 2024
Ответ дляГонУрова дівка
У меня похожая. Все отлично помещается. Даже гладиолусы))
я Кукарача• 20 мая 2024
Ответ дляШвидка Настя
Какие-то страшные все. Я себе тоже долго вазу искала. Нужна была для тюльпанов, невысоких роз, пионов... Купила такую. Идеальная. Икеа.
Караф це абсолютно ідеальна річ)
Можна молоко налити, а можна квіти поставити)