Госпожа Белладонна• 20 мая 2024
Гранатовый сок
Есть ли от него польза? Очень понравился, начала пить.
АнтиТанкист• 20 мая 2024
Ну пийте, користі від нього особливої немає, гемоглобін 140 не підніметься.
Йосип_молодий• 20 мая 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Чому?
АнтиТанкист• 20 мая 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Чому?
Ну ви ж розумієте, що натуральний гранатовий сік не може коштувати 70 гривень за літр? Корисний тільки свіжовижатий, хоча бачу, вже торговка соками наліпила фейспалмів)))
Йосип_молодий• 20 мая 2024
Ответ дляАнтиТанкист
А . Ну тут не було вказано шо магазинний. Я на базарі брала. Дорого. Але мені треба було .
Йосип_молодий• 20 мая 2024
Ответ дляМуууумие
Если натуральный, то да. Но он стоит как крыло самолёта.
Ну прям)
Не цілуюсь з бодуна• 20 мая 2024
Користь є, читайте в гуглі. Але і зашкодити може, якщо є проблеми з шкт і вживати неправильно.
Я консервований не вживаю, лише свіжовичавлений, а зараз вже несезон.