Ну що ви, мамо!• 20 мая 2024
Що робити із дитиною із аутизмом?
Є заняття пару разів на тиждень на пару годин та садочок пару разів на тиждень майже на весь день, прогрес дуже мінімальний від цього всього
Заняття більше грошей з´їдають,я взагалі не розумію чи є від них вагомий толк , якщо віддати дитину на всі 5 днів
в тиждень в садок плюс гуртки та басейн у вихідні чи не стане ще гірше?
Чи залишити все як є?
Вік дитини 4 роки
Чи залишити все як є?
Вік дитини 4 роки
Ну що ви, мамо!
• 20 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Що значить тупий, навіть з розумовими відхиленнями можна зробити дуже багато.
Ну просто неможливо навіть додому довести він супротив чинить ,люди на вулиці зглядаются на ці воплі
Смажена полуничка• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
В нас трошки краще,але все одно дуже важко,от наприклад сьогодні стояв та кричав впісяний і на дорогу хотів вибігти
Та мой вообще не видит препятствий перед собой. Ему что человек, что машина - вижу цель, не вижу препятствий
Ну и не говорит и не понимает. 9 лет
Козяка-маляка• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Так відаємо 2 рази на тиждень питання в тому,що робити далі,чи залишати все як є,чи щось міняти?
Хай ходить в садок
Ліплю вареники• 20 мая 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Не правда. В Павлова занятия до 17
Всі живуть в Києві?
Козяка-маляка• 20 мая 2024
Ответ дляЛіплю вареники
У вас дуже дивне поняття про дітей з рас.
Я їх боюся
Їх агресії
Може тому такі поняття дивні в мене
Їх агресії
Може тому такі поняття дивні в мене
Україна понад усе!• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Які саме проблеми?
Неврологія і через це також є проблеми з поведінкою.
Ну що ви, мамо!
• 20 мая 2024
Ответ дляUPSss
Хотіла вам порадити дещо спробувати.
Не хотіла б відкриватися без аноніму
Ліплю вареники• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Не знаю який саме , просто діагноз -дитячий аутизм
Хто ставив діагноз?
Ну що ви, мамо!
• 20 мая 2024
Ответ дляНезламна
От мудачело, а де він зараз?
Живемо разом
Ответ дляНу що ви, мамо!
Для цього є поведінкова терапія, там навчають від ходіння в туалет до дотримування соціальних норм. Найліпше як знайдеться терапіст АВА, я до такого водила, поведінку вирівняли, мовлення викликали через картки ПЕКС, довго ми носили з собою всюди папку з картками, потім уже як пішло мовлення, я папку віддала іншій дитині.
40каградусная• 20 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
Ну що ви, мамо!
• 20 мая 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Хай ходить в садок
5 разів на тиждень?
Незламна• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Живемо разом
Ви пробачили йому? А він з дитиною допомогає, який з нього батько і чоловік взагалі? Як вам жити з ним після зради? Ще через це у вас можуть бути нерви і висмоктування енергії і жаги до життя
Ну що ви, мамо!
• 20 мая 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Хто ставив діагноз?
І так аутизм видно близько року життя дитини
Україна понад усе!• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
В моєму випадку, якщо навіть звинувачувати то не себе,а чоловіка ,так як він мені нерви тріпав постійно під час вагітності своїм абюзивним ставленням.
І мені тріпав(
Ну що ви, мамо!
• 20 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Ходимо вже дуже давно на ABA
Козяка-маляка• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
5 разів на тиждень?
Так
А ви живіть
Знайома віддала в інтернат в 17 років , на метро Житомирська
Забирає додому на свята великі
Дитині вже 33 роки
Вона вбити може навіть
А ви живіть
Забирає додому на свята великі
Дитині вже 33 роки
Вона вбити може навіть
Ну що ви, мамо!
• 20 мая 2024
Ответ дляНезламна
Ну так тільки через це і живу,я б сама не справилась із дитиною інвалідом
Ліплю вареники• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Важкий так
Ну що ви, мамо!
• 20 мая 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Так
А ви живіть
Забирає додому на свята великі
Дитині вже 33 роки
Вона вбити може навіть
А ви живіть
Забирає додому на свята великі
Дитині вже 33 роки
Вона вбити може навіть
Тобто це вже доросла людина?
А який діагноз
Повітруля• 20 мая 2024
Всі труди ці на початку здаються без толку , а кінцевий результат все-таки колосальний. По чайній ложці кожен день і результат буде. Але це все фінанси і дивіться по дитині, щоб не перевтомлювалася. Пробуйте все, а потім будете бачити, що відсіяти
Снідаю авокадо• 20 мая 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Пройти ІРЦ. Оформити інклюзією. Обов,язково,щоб був вписаний асистент. В садочок на цілий день вже з асистентом - при 4 рівні підтримки купа додаткових занять. На вихователя дитину не вішати,налагодити контакт з асистентом. В додаткових платних заняттях потреба відпаде,ну ,може крім логопеда. Знайти форум мамочок з такою ж проблемою,там взнати координати класних спецов
логопед - это последний специалист, который нужен ребенку с нарушением коммуникации
(автор, надеюсь Вы это прочитаете)
Латвийские_Номера• 20 мая 2024
Якщо напряг з грошима на спеціалістів, займайтеся самі. Читайте відповідну літерптуру. Деякі, я знаю, беруть відповідні курси, подивіться чи є вам доступні в Украіні. Матеріалів для занять дорогих не треба. Відповідно до можливостей дитини можете зліпити-рощдрукувати самі. Не втрачайте час. Здоров´я і витримки вам.
Ну що ви, мамо!
• 20 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Як довго? Результатів немає? Може, поганий спеціаліст? Має бути обов´язково супервізія у спеціаліста, не складайте руки, все можливо.
Довго це із 22 року
А що саме під результатом ви маєте на увазі?
Ну що ви, мамо!
• 20 мая 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Важкий так
Він колеса в машинці крутив в 6-7 місяців це теж симптом аутизму,тому видно все добре і дуже рано