Ну що ви, мамо!• 20 мая 2024

Що робити із дитиною із аутизмом?

Є заняття пару разів на тиждень на пару годин та садочок пару разів на тиждень майже на весь день, прогрес дуже мінімальний від цього всього
Заняття більше грошей з´їдають,я взагалі не розумію чи є від них вагомий толк , якщо віддати дитину на всі 5 днів
в тиждень в садок плюс гуртки та басейн у вихідні чи не стане ще гірше?
Чи залишити все як є?
Вік дитини 4 роки
автор Ну що ви, мамо! • 20 мая 2024
Ответ дляПовітруля
Всі труди ці на початку здаються без толку , а кінцевий результат все-таки колосальний. По чайній ложці кожен день і результат буде. Але це все фінанси і дивіться по дитині, щоб не перевтомлювалася. Пробуйте все, а потім будете бачити, що відсіяти
Дякую!
Чаюри• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Довго це із 22 року
А що саме під результатом ви маєте на увазі?
Якщо треба, можу Вам вислати матеріали по активації мовлення, напишіть у приват.
fialka123• 20 мая 2024
Кроме занятий со специалистами, я занималась сама ежедневно. И проходила курсами реабилитацию в ПНД, в двух. И медикаментозно
автор Ну що ви, мамо! • 20 мая 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
логопед - это последний специалист, который нужен ребенку с нарушением коммуникации
(автор, надеюсь Вы это прочитаете)
Чому так вважаєте?
Слова вже є в нього
Форс мажор• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я не знаю,що можу зробити,але дитину навіть додому довести не можу..
Якщо є можливість - віддавайте в школу, заняття і басейн !
Це дуже корисно + максимум свіжого повітря, ніяких гаджетів і вітамінно-препаратна терапія.
автор Ну що ви, мамо! • 20 мая 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Якщо напряг з грошима на спеціалістів, займайтеся самі. Читайте відповідну літерптуру. Деякі, я знаю, беруть відповідні курси, подивіться чи є вам доступні в Украіні. Матеріалів для занять дорогих не треба. Відповідно до можливостей дитини можете зліпити-рощдрукувати самі. Не втрачайте час. Здоров´я і витримки вам.
Дякую!
автор Ну що ви, мамо! • 20 мая 2024
Ответ дляЧаюри
За два роки Ви мали побачити результат у поведінці. Може, має сенс шукати іншого, якщо є можливість. У нас був поганий спеціаліст спершу, виїхали до іншого міста.
Ну якийсь результат є,але все одно наприклад я його не можу довести додому так як він мене тягне в інший бік та падає, точніше кажучи я не в силі із ним справитися в цей час
автор Ну що ви, мамо! • 20 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Мовлення є,але словами,а не реченнями
Чаюри• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Мовлення є,але словами,а не реченнями
Медикаментозна підтримка є? Неврологи, генетики? Тут комплексно би підійти. Деяким дітям і нейролептики необхідні, там дивлячись по ситуації. Не складайте рук, діагноз нікуди не подінеться, але можливо багато що виправити з часом. Ще буде мозок дозрівати, дитина буде змінюватися.
Полуничка• 20 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
Ахах надеюсь ваша недавняя тема про нет дома хлеба и мужу не заплатили за работу станет не просто темой на кидстаффе , а вашей постоянной жизненной ситуацией.
Полуничка• 20 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
это не смех, это горечь от чужой наивности, я сама когда то такой была.
Помню ваши темы никогда не думали почему у Вас так в жизни?
Ліплю вареники• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Він колеса в машинці крутив в 6-7 місяців це теж симптом аутизму,тому видно все добре і дуже рано
Ви думаєте, що нормотипові не крутять колеса чи як?
Важких дітей з рас видно в рік.
З легким спектром до 5 лише можна здіагнозувати
Незламна• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ну так тільки через це і живу,я б сама не справилась із дитиною інвалідом
Ще й цього виродка приходиться терпіти😢
Ліплю вареники• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ну просто неможливо навіть додому довести він супротив чинить ,люди на вулиці зглядаются на ці воплі
І що?
Полуничка• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
В 2 роки
Я подписана на маму девочки с аутизмом уже года 4 не знаю даже зачем, но от занятий прогресс есть . Сил Вам автор. Ищите спонсора . Та мама ведёт страничку в инсте и так зарабатывает на лечения и реабилитации
Снідаю авокадо• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Чому так вважаєте?
Слова вже є в нього
я це ЗНАЮ,

’комуникация’ - база, мовлення ’надстройка’,
якщо в будинку проблема з фундаментом на що в першу чергу потрібно витрачати ресурси, так зрозуміло?
Ліплю вареники• 20 мая 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Я їх боюся
Їх агресії
Може тому такі поняття дивні в мене
Лише дуже невеликий % дітей щ рас - агресивні
Шкварочка• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ми намагаємося теж щось зробити,але я не знаю ,як потрібно краще
Це ви зможете дізнатись лише від таких же мам.
Я писала до того, що бувають випадки покращення, якщо займатись. Звичайно, це не здорова дитина, але принаймні не овоч.
Ліплю вареники• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я дуже нервувала під час вагітності,так як дізналась про обман чоловіка,хз може це повпливало
Ні, не це
kalambina2• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Не знаю який саме , просто діагноз -дитячий аутизм
тест атэк пройдите и поймете какой аутизм тяжелый, средний, легкий
kalambina2• 20 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вы в киеве? именно сейчас в реабил центр на Волынской 21.
среди года по 309 постанове (выбираешь любой частный центр который тоже работает по этой постанове и катаешься хоть круглый год, мы вот в динамику на андрющенка ходили, норм).
В павлова мне очень далеко, в ирц нет мест
наши знакомые поехали в Киев в центр ай кид, точно не знаю название
Доль Чекомбана• 20 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Для цього є поведінкова терапія, там навчають від ходіння в туалет до дотримування соціальних норм. Найліпше як знайдеться терапіст АВА, я до такого водила, поведінку вирівняли, мовлення викликали через картки ПЕКС, довго ми носили з собою всюди папку з картками, потім уже як пішло мовлення, я папку віддала іншій дитині.
Зараз Ваш хлопець вже вільно розмовляє?
kalambina2• 20 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
да говорит, херню всякую.
если говорит, то шансы у вас высокие улучшить положение, только работать с лучшими спецами
Чаюри• 20 мая 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Зараз Ваш хлопець вже вільно розмовляє?
Особливості мовлення ще є, наприклад, речення складаються з іменника і дієслова, зараз працюємо над прикметниками і правильним вживанням займенників, а то трохи інопланетне мовлення виходить.
kalambina2• 20 мая 2024
Ответ дляСиренькая
читала,что дети-аутисты добрые,а это дорогого стоит.
бывают и злые, есть понятие аутоагрессия, агрессия к себе и к окружающим, могут причинять боль неосознанно
Шкварочка• 20 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
как можно что? писать некрасивую правду? можно, давайте называть вещи своими именами.
У вас все комментарии с какой-то ненавистью, неприятием, негативом. И это о своем ребенке.
Правду?
Он не просил его таким рожать. Это не его вина. Он не может с этим ничего сделать. А вы можете. По крайней мере относиться нормально. Да, тяжело, часто невыносимо. А ему как? Кроме болезни ещё и мама, смотрящая на него волком.

У моего ребенка другой диагноз, годы в стационаре, с нуля ходить, говорить, реабилитация, возможно легче, чем вам. Но блин, так о своем ребенке говорить...
Доль Чекомбана• 20 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Він на індивідуальній формі навчання в школі? Чи з тʼютором?
Чаюри• 20 мая 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
До війни ходили на індивідуальне до школи, там в лабораторії біологічного кабінету нам зробили клас для навчання, зараз взагалі ніякого навчання, бо в місті онлайн, вчителька у Франції, мій онлайн не може. Тому всі шкільні навички також на платних заняттях. Все бабло на малого йде, але ж і результати є.
ngllove• 20 мая 2024
Не опускайте руки, ваша дитина потрібна тільки вам, якщо ви не будете вірити в те, що ви можете змінити його життя на краще, ні хто в це не повірить!!! Будьте ви для нього педагогом , зараз досить багато ресурсів для занять з дитиною з аутизмом. В ютуб наприклад методика Юлії Єрц по роботі з аутистами, а месенджерах купа груп з мамами з РДА, РАС і т.д. вони частенько краще спеціалістів. Потім в месенджерах є групи де спеціалісти викладають матеріали для занять, там же можна отримати безкоштовну пораду. Також є безкоштовні вебінари по аутизму, по роботі з ним, як стати тьютором для дитини. Потім ІРЦ дадуть заключення, отримаєте години занять з дефектологом, логопедом, психолог і інклюзію. Оформіть інвалідність, можливо до 18 років. Потім в совбезі попросіть направлення в центри реабілітації, зазвичай дають на 21 день. Потім є допомога депутата, можна подати на неї. Можливо не все, но досить багато в ваших руках!!!
Це дуже тяжка дорога, іноді опускаються руки але встаємо з ранку посміхаємося і ідемо далі. Також не забувайте,що мама також людина і вам потрібен відпочинок, один день в тиждень нехай буде тільки ваш, щоб ви потім могили найти ресурс для сина!!

Зараз моєму синові 13 років, в 4 нам поставили аутизм, з 2,5 я почала діагностику, заняття, стимуляцію, відновлення правильної роботи його організму, поїздки по різним реабілітаційним центрам, отримала другу освіту, щоб самій з ним працювати, купила принтер, щоб економити на матеріалах для занять. В 7 років він заговорив це була каша яку розуміла тільки я, в 8 пішов в школу на інклюзію, перший рік це тільки була адаптація, а потім в динаміці, зараз 6 клас, на дистанційній формі навчання, все робить сам щось краще, щось гірше, розмовляє, читає, пише з купую помилок, сам вигулює собаку, скупляється в магазинах. Я як мама знаю,що ще досить багато роботи, але постороні вважають,що він нормотипічний.

А ще аутиз як і люба інша хвороба має свої нюанси, зачасту такі діти часто хворіючі з проблемним жкт і інтоксикацією. Тому потрібно починати з нормальної роботи організму. Здати аналізи на інтоксикацію, наладити пробіотиками роботу жкт, укріпити імунітет, якщо дитина раз в місяць буде хворіти, куди там займатися розвитком!
Фіфачка• 20 мая 2024
Занятия нужны, не бросайте ни в коем случае, оформляйте 309 постанову, будете бесплатно ходить- мы уже четвертый год оформляем. Я бы посоветовала протокол Немечека- нам зашло