Шопингмонстр• Изменено 20 мая 2024

Ідеї для ремонту

Поділіться, будь ласка, досвідом, що варто зробити під час ремонту?
Якісь додаткові опції? Наприклад, подруга підказала про функцію самозакриття штор по таймеру.
Що ще вам підвищило зручність або про що ви пошкодували?
Айболитная• 20 мая 2024
Корисна штука-загальний вимикач світла біля входу

Фиона Шрековна• 20 мая 2024
Про черный пол
автор Шопингмонстр • 20 мая 2024
Ответ дляАйболитная
так, це врахували, майстер-вимикач)
автор Шопингмонстр • 20 мая 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Про черный пол
ой ні) у нас не така велика площа, щоб дозволити собі чорну підлогу.
Prervana• 20 мая 2024
Мастер-выключатель. Уходя гасите ВСЕХ
Диспоузер на кухонный слив
Плитка/ламинат максимально ’под дерево’ - на них не видно никаких пылинок и соринок
Если двухэтажный частный дом - то ’шахта’ для сбрасывания грязных вещей в зону прачечной
Розеток максимально много. Вот прям чтоб казалось что дофига. Через 5 лет оцените)
автор Шопингмонстр • 20 мая 2024
Ответ дляPrervana
Мастер-выключатель. Уходя гасите ВСЕХ
Диспоузер на кухонный слив
плитку просто светлую выбрали, диспоузер и мастер-выключатель уже учли. Розеток тоже натыкали) Двух этажей нет, хотя я всегда мечтала о 2-уровневой квартире.
Но тут или ремонт или площадь. Выбрали район.
Стетоскопуло• 20 мая 2024
Підсвітки, бо верхнім світлом майже ніхто не користується по факту. І порахувати вартість електрокарнізів спочатку:)) Неприємно здивуєтесь. А якщо ні - то не забути під них кабель вивести.
автор Шопингмонстр • 20 мая 2024
Ответ дляСтетоскопуло
та у нас влагалі люстр як таких немає, одні підсвітки)
Да, виходи для електрокарнізів зробили, але вартість ще не рахували.
Це просто на майбутнє, тому не сильно рахували.
Зараз більше зосереджені на брудних роботах, розводках, що варто врахувати.

Меблі ще хто знає коли будемо замовляти, як і карнизи зі шторами.
Файна пані• 20 мая 2024
Их много:
- шкафы встроенные в ниши, от пола до потолка. Нравится что оно выглядит со стеной одним целым и не нагромождает так пространство как обычный шкаф
- Сенсорная подсветка на кухне над рабочей поверхностью, руки грязные вы махнули и она вкл/ выкл. (Правда говорят, что наоборот лучше врезное освещение, так как сенсорное глючит со временем, но оч удобно)
-В Мойке вмонтирован дозатор для моющего (и нет никаких бутылок, флаконов лишних рядом)
-Юсб розетки
-Техника встроенная
- Никаких шкафов купе, фасады без ручек - тоже дань моде
- Темная мебель/ двери - нет, глянцевые фасады - нет и еще раз нет, темная столешница- тоже нет, черная сантехника - только если хорошие фильтры на воду, иначе будет постоянно налет
- сушильная машина и посудомойка - ван лав. Если бюджет ограничен - место под посудомойку оставить
- кровать с глубокой нишей ( особенно для небольшой квартиры ниша 35 см глубиной - дополнительные места для хранения).
- подвесной унитаз - легче убирать возле него
- качество фурнитуры (Блюм, хетиш) важнее фасадов
- качество сантехники важнее ее дизайна (цветная и черная дороже на 20% чем аналогичные модели в хроме)
- не забыть спланировать размещение лотков доя животных и отверстия в дверях
- еще термостат удобная штука, вода в душе всегда одной нужной температуры без перепадов
- рекуператор

автор Шопингмонстр • 20 мая 2024
Ответ дляФайна пані
Их много:
-Юсб розетки
-Техника встроенная
- рекуператор
Благодарю за такой развернутый ответ!
Вроде по всем пунктам +, кроме черной поверхности, в дизайн-проекте она как раз черная) В одном санузле тоже черная сантехника, фильтры на воду планируем ставить, но не знаю спасет ли это от налета.

Глянцевую мебель не планируем, хотя сейчас у нас глянец, и у меня нет с ним проблем. Планируем софт-тач покрытие, это какое-то новое, или может это старое матовое)

Надо изучить еще термостаты и рекуператор. И сенсорное освещение действительно очень удобно. Спасибо что напомнили, у моего стоматолога такое на кресле)

Мебель распашная, в цвет стен, но мне все таки больше нравится с длинными металлическими ручками. Но мебель еще будем выбирать нескоро, может еще разонравится.
Файна пані• 20 мая 2024
Ответ дляШопингмонстр
Благодарю за такой развернутый ответ!

Я как раз за мебель с ручками, фасады без ручек считаю это дань моде, которая пройдет как и шкафы-купе.
А глянцевые фасады - мне ну вообще никак, но это ж дело вкуса)
удачи вам в ремонте, пусть все получится!
автор Шопингмонстр • 21 мая 2024
Ответ дляФайна пані
Спасибо большое!)
Стетоскопуло• 21 мая 2024
Ответ дляШопингмонстр
Благодарю за такой развернутый ответ!

НІ!!!!! Не ставте чорну сантехніку ніколи, це те про що я шкодую найбільше. Просто повірте, якщо думаєте що фільтри допоможуть або будете регулярно мити - це все фігня, вона ЗАВЖДИ буде виглядати брудною, крім першого дня після встановлення. У мене і фільтри промивні, і фільтр кабінетного типу ( при тому що кабінет коштує космічні гроші) - ні, ні і ще раз ні. Просто чекаю коли воно все зламається щоб викинути і забути про цей жах.
автор Шопингмонстр • 21 мая 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Блін(( і що тепер робити? Там весь дизайн підв´язаний на цю чорну сантехніку(
І воно реально не відмивається? А спеціальні засоби до лампочки?
У нас в іншому - біла сантехніка, це наче менше зло.
Стетоскопуло• 21 мая 2024
Ответ дляШопингмонстр
Ставте, потім згадаєте цей пост:) Щоб вона нормально виглядала - треба після кожного миття рук тряпочкой насухо протирати:)))) Толку з тих засобів, ніхто ж не буде кожні 5 хв намивати. Чорна раковина теж зло.
автор Шопингмонстр • 21 мая 2024
Ответ дляСтетоскопуло
ну я б може після себе і протирала, але в мене ще чоловік і два сина. То їм простіше заборонити доторкатись до того крану, ніж привчити протирати))
Стетоскопуло• 21 мая 2024
Ответ дляШопингмонстр
Друзі нещодавно теж ремонт зробили, я їх попереджала про це дизайнерське зло, думали я перебільшую. Понаставили. Через тиждень захожу - а там така ж фігня в пятнах і вони сумні:))) Єдине, що на кухні чорний кран краще себе почуває, ним так не користуються як в ванній, тож кухня допустимо, санвузол - ніколи знову. Всі крани в ценовій категорії від 200 дол якщо що.
автор Шопингмонстр • 21 мая 2024
Ответ дляСтетоскопуло
чоловік хвилювався, що це чорне покриття злізе, думали ціна і краща якість вирішить проблему, а тут виявляється засада підкралась з іншого місця)
Довереться купувати звичайний хром. Я хотіла золотий) але якщо чорний коштує 7800, то в золотому кольорі - 17500

У нас ще і чорна робоча поверхня і виідповідно чорна мийка. Зараз у мене світла, і я задовбалась її мити, думала з чорною буде простіше.
Айболитная• 21 мая 2024
Ответ дляШопингмонстр

Жили в квартирі з чорною столешнею в кухні та чорною підлогою, Це реально жах! У себе зробили сіро-білий ламінат і білі меблі, кухня біло-сіра зі столешнею під дерево, взагалі не напрягаюсь з уборкою, все виглядає чістим і свіжим, просто супер. Чорні крани є, виглядають нормально (стоять 9 міс), але впевнена, що унітаз та раковина чорна виглядали б жахливо. Також не раджу Вам таке.
Раковинну поставили під мармур-ідеальне рішення по практичності і дуже красива

автор Шопингмонстр • 21 мая 2024
Ответ дляАйболитная
чорна підлога - погоджуюсь, у нас всі стіни і меблі світлі.
Але робочу поверхню дизайнер підібрав чорну глянцеву. Будемо думати. І як вам чорні крани? Є вапняний нальот?
Стетоскопуло• 21 мая 2024
Ответ дляШопингмонстр

Типовий дизайнер - всякої трендової фігні наставив в проекті, а як з тим жити - то ж не йому жити. Ставте нержавійку підстольного монтажу.
Стетоскопуло• 21 мая 2024
Ответ дляШопингмонстр
Нальот не тільки вапняний, а і мильний, особливо якщо покриття чорне типу софт тач. І по граням у мене одна ’Італія’ облазить теж.
Айболитная• 23 мая 2024
Нальот є, але відмивається без проблем, правда на душовій системі( Італія) складніше, ніж на польському змішувачі Rea, взяли його тому, що прикольний дізайн, виявилась і якість класна
автор Шопингмонстр • 23 мая 2024
Ответ дляАйболитная
дякую! треба буде обдумати варіант чорної сантехніки)
мені дуже подобається, але я точно не буду її натирати щодня(