ПриснитсяЖЕ• 20 мая 2024

Чоловік або діти?

Хто для вас важливіший? Щойно вкотре прочитала в одній темі що діти це найважливіше, чоловік то таке. Але ж спочатку утворилася ця пара, а діти з´явилися вже потім. І вони ж виростають і житимуть своїм життям, своєю сім´єю, а можуть взагалі переїхати в іншу країну.
То чому так кажуть завжди що типу чоловік то таке. А як же життя жінки? З ким їй старіти разом? Я от дуже люблю малих, але й чоловіка не менше.
Ирина_Б_• 20 мая 2024
в таких случаях вспоминаю концовку фильма Сын с маленьким Калкиным когда над пропастью мать держит за руку родного сына , а за другую неродного и ей нужно выбрать кого отпустить, что б не упасть всем вместе….Вот и вы представьте - в одной руке муж, в другой дети и кого вы выбирите?
Слобожаночка• 20 мая 2024
Ответ дляЩира українка
А ви почитайте, що порадниці пишуть про своїх пристарілих батьків.
Что пишут?
автор ПриснитсяЖЕ • 20 мая 2024
Ответ дляЩебетушка
Отчего же? Это же вы создали тему о выборе между мужем и детьми. Когда в семье все адекватные, выбирать не приходится, об этом не задумываешься.
Тут повно тем, коли жінка поїхала з дітьми, чоловік сам, та всі підтримують типу ну і молодець, нащо тобі ці штани чи коли жінка працює, а чоловік тимчасово ні, то все він непотріб, забирай дітей скоріше
Я вся ваша• 20 мая 2024
Це як оте філософське питання кого врятуєш дитину чи дружину? Чоловіки відповідають що дружину, з нею він родить ще дітей, а як дитину врятує, то залишить дитину сиротою.
От тільки питання чи захоче жінка після такого ще народжувати такому чоловікові, який не врятував саме дороге для неї.
Мне без сахара• 20 мая 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Тут про нормальних чоловіків мова, не про неадекватних
так дивлячись, в яких ситцаціях: якщо останній шматок хліба, або питання життя і смерті - звичайно діти на першому місці.
В усіх інших ситуаціях, мої інтереси і потреби, потім чоловіка, потім дітей.
Але по факту буває геть по-різному.
Садоводница• 20 мая 2024
В первую очередь я сама ценна для себя, потом ребёнок, потом муж.
ЛюбимаЯНЬ• 20 мая 2024
Ответ дляЯ вся ваша
ой, это называется потрахать мозг и оставить мужика в любом случае виноватым) женская логика во всей красе)
Мне без сахара• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
У моєї подруги був абсолютно нормальний, я б навіть сказала чудовий чоловік. У фіналі вона кістьми лягла, але лишила його батько.прав. Люди розкриваються, змінюються. Ніяких гарантій.
а що з дітьми є якісь гарантії?
ви ж не будуєте стосунки з чоловіком, очікуючи що він розкриться мудаком?) Оцінюєте тут і тепер, то який сенс думати про найгірші сценарії?
Бандитка Сью• 20 мая 2024
Я найважливіша , а чоловіки можуть змінюватися
Мне без сахара• 20 мая 2024
Ответ дляИрина_Б_
в такій ситуації відпускають чоловіка) тому що він важчий))
а якщо серйозно, то діти - це наше продовження і майбутнє.
Тому їхнє життя важливіше.
А от що стосується комфорту і інтересів, то потреби батьків мають бути на першому місці.
Наприклад у батьків має бути окрема кімната, а не дітей, якщо площа не дозволяє мати всім окремі.
Діти виростуть і куплять собі нові квартири, а батькам відкладати комфортне життя до пенсії не варто.
Tammy21• 20 мая 2024
Ответ дляМне без сахара
а що з дітьми є якісь гарантії?
Я даю більше шансів на нормальні відносини з тими, кого ми виховуємо, аніж з тими, хто до нас вже дорослий приходить)
Це звісно не аксіома)
Ирина_Б_• 20 мая 2024
Ответ дляМне без сахара
Тому їхнє життя важливіше.
поэтому вопрос риторический
Из Виа-гры• 20 мая 2024
Ответ дляЩира українка
В житті зазвичай обирати не потрібно.
В Украине как раз надо
Мне без сахара• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Це звісно не аксіома)
так це ж геть різні відносини.
Я наприклад планую з чоловіком ближче до старості подорожувати і розважатись) навряд чи це захочусь робити зі мною діти.
Тому в мене ’ставка’ більше на чоловіка) Хоча діти чудові, але в них буде своє життя, добре якщо не забуватимуть телефонувати)

Звісно я розумію, що може статись що завгодно, може знайде собі молодшу дружину, він заможний і розумний. Характер так собі, але це не видно одразу)) . Тому ставка може і не спрацювати)) але це життя, може бути і таке.
Чаюри• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Життя довге, чоловіків може бути багато)
Але я за партнерські відносини в яких усім гарно та зручно. Розставання не вважаю за трагедію. Ті, хто дійсно вірить в ’одна любов-один шлюб’, мабуть, думають інакше.
Так, інакше. Для мене однаково важливі всі. У мене якраз один шлюб і так буде завжди, так було у баби, у мами, і у мене так само. А за кончених у нас не прийнято виходити. Всі рішення в родині приймалися з огляду на те, що важливі всі.
Из Виа-гры• 20 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Дети всегда могут вернуться к матери в гости,на все праздники и быть поддержкой. Муж который ушел - нет
На праздники это не то, особенно мальчики часто под влиянием жён плохо относятся к матери.
Почемучечка• 20 мая 2024
Як це можна пояснити? Це безусловна любов- любов до дитини
Чоловік- це любов, але геть інша
Ну от прийшли вбивати вас
І кажуть обирати кого вбити- чоловіка чи дитину- ну я розумію що дехто обере чоловіка залишити в живих, але для мене це було б дивно

Але з іншоі сторони жінки різні- принижують дітей, б ють, дозволяють бити своїм чоловікам
Але ж ми про нормальних розмовляємо
Tammy21• 20 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Ви реально з цими установками живете?)
Чаюри• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Ви реально з цими установками живете?)
Так, реально. Я не за першого ліпшого виходила, мій чоловік перевірений щастям і горем, це рідна людина, така ж як батьки і дитина.
Tammy21• 21 мая 2024
Ответ дляЧаюри
І він точно-точно вас не зможе здивувати, а якщо і зможе, то ви шлюб будете зберігати до останнього, бо спокон віку жінки в сім´ї так жили, так?
Чаюри• 21 мая 2024
Ответ дляTammy21
Зберігати до останнього? То з кончелигами зберігають. Я не за кончелигу вийшла. У мене чоловік моя гордість і опора. А щоб не дивували треба обирати гарно.
Сосиска_Втесте• 21 мая 2024
Всех люблю …
Tammy21• 21 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Таке враження що ви стебетесь)
Чаюри• 21 мая 2024
Ответ дляTammy21
Таке враження що ви стебетесь)
А у мене враження, що Вам не чоловіки потраплялися, а мразі. Мій підтримував мене в інвалідності, в інвалідності малого, в евакуації з окупації, зараз на фронті однаково підтримує і я його. У вересні буде 20 років шлюбу. Це моя рідна людина.
Чаюри• 21 мая 2024
Ответ дляTammy21
Таке враження що ви стебетесь)
Вибачте, що вночі строчу, півміста попісяло позапланово, вибух.
Мастер Пис• 21 мая 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А з адекватными обирати не доводиться.