культУра• 20 мая 2024
Питання до тих, хто розписувався і не запрошував гостей
Дівчата, хто розписувався без урочистостей. Чи запрошували ви на розпис чи святкування батьків, друзів?
Як би ви віднеслись, якби вже ваші діти не захотіли вас бачити у себе на весіллі?
Ми батьки сина, відносини з дітьми хороші, ображатисяна нас не має за що. Діти не хочуть ні урочистостей, ні фотосесії, ні святкування. Навіть рагс вибрали в іншому місті. Ось так.
Скажу чесно, мені сумно і неприємно. Але така ситуація. Може ще щось передумають.
Якщо що, то батьків зі сторони нареченої чекає така сама участь.
Теща дочки• 21 мая 2024
Автор, сами с родителями невесты идите в ресторан и отмечайте создание семьи
Если вам так надо что-то отметить
Теща дочки• 21 мая 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ну то влаштуте їм з батьками нареченої самі такий собі вечір за святковим столом та фотосесією. Буде їм сюрприз.
Та не дай бог такие сюрпризы
Библиотекарь• 21 мая 2024
Ответ длякультУра
Так, мені б хотілося б привітати дітей.
Навіщо їм ваші привітання. Якщо хочете, то зробіть подарунок. Мої батьки, наприклад, подарували мені ноутбук. Чоловіка батьки йому нічого не подарували.
Ми розписалися в будній день перед роботою. Нікого не запрошували і нікому не сказали. Потім по ходу, хто питав, тому розказували.
Нетутешня• 21 мая 2024
Перший шлюб в мене з урочистостями - продавили й одні, і другі батьки. Я страждала кожну довбану хвилину того «свята». З другим чоловіком просто пішли й розписалися, батькам всім сказали постфактум. Якби треба була «свадьба», я б на неї просто не прийшла
ПуГоФФка• 21 мая 2024
Расписались с мужем год назад до сих пор не знает никто только мы и тетя в ЗАГСе ))) но мы до этого знаменательного события жили вместе уже 5 лет и даже жилье успели купить.
Бутерброд з ікрою• 21 мая 2024
Мы расписывались только родители и сестра моя и мужа, без гостей и свидетелей, после росписи посидели в ресторане и уехали в гостиницу.
Мне жаль вас, дети неправильно поступают. Я не понимаю почему так сложно пригласить родителей на роспись и чем они помешают
Впораюсь зі всим• 21 мая 2024
Ответ дляТеща дочки
Та не дай бог такие сюрпризы
Ок, вам не дасть)
культУра
• 21 мая 2024
Ответ дляКрайня невістка
Мои дети,просто пошли расписались,потом вместе посидели в кафе.Без гостей,только родители.
Зачем обижаться,время сейчас такое.Лучше деньги на себя пускай потратят!
Был март 2022..
Счастья вашим детям!
Был март 2022..
Счастья вашим детям!
Дякую!
СамавиховуюКота• 21 мая 2024
Ответ дляКрайня невістка
Был март 2022..
Счастья вашим детям!
Был март 2022..
Счастья вашим детям!
Недавно была в драцсе, так парочки сидели в общей очереди в кабинет на роспись, прямо в кабинете розписывали. Люди одетые повседневно, как обычно. Также в очереди был один военный и барышня.
Взрослое решение взрослых людей.
Пишу з калідору• 21 мая 2024
Мы так расписывались. Родителей не было. Пришли пару моих подруг,чтобы выпить по бокалу ими же принесенного шампанского и брат мужа, который фоткал нас. Все действо пол часа максимум и поехали домой. Какой смысл звать гостей, чтобы угодить всем, если этот день для двоих, не для родителей, не для друзей, родственников - проводят как хотят.
Пишу з калідору• 21 мая 2024
Ответ дляХочу барабульки
Так ніяких пишних весіль, тамади і тому подібне. Просто 1-2 години батьки і діти в ресторані підняли келихи і все. Хіба це так напряжно для молоді?я не розумію цього. Це ж чудово , коли є міцні роддині зв´язки декількох поколінь. Трохи образливо, якщо що.
Ви розумієте, що цього хочете Ви, а молодята хочуть цей день провести так,як зручно саме їм! Бо це їх день, а не ваш.
Нульовий сантиметр• 21 мая 2024
Через дію подали заяву, приїхали забрали свідоцтво. Святкування перенесли, неначасі
Хочу барабульки• 21 мая 2024
Ответ дляПишу з калідору
Тобто батьки це гості,а пару подруг ні?
СамавиховуюКота• 21 мая 2024
Ответ дляПишу з калідору
сейчас вам напишут, что вы из неблагополучной семьи и не знаете, что такое родственные связи.