Я не тону• 21 мая 2024
лікар спрямовує в конкретну лабораторію
була в дерматолога в держ. поліклініці, і вона спрямувала суто в одну лабораторію здавати аналізи.
і ще й так наголосила, що була в неї пацієнтка, яка пішла в іншу і там не всі показники були.
і хочу уточнити, чи дійсно лікарям бонуси за це дають, що спрямовують пацієнтів в «саме цю» лабораторію?
по суті ж неважливо, де я здам аналізи?
Дую на вітер• 22 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
Не дила, синево или цсд? Странно немного
Мне агрессивно давали направление в дилу и днипролаб. Разные врачи. У них прям листики фирменные на столах лежат
Миллениалка• 23 мая 2024
Ну человек имеет право сам выбирать где делать анализ. Врач должен назначить какой, ну мне так кажется