Чекаю завтра• 21 мая 2024
Стоматолог Вахтин А.А. Кривий Ріг
Добрий день! Рекомендують цього лікаря щоб поставити пломбу,та реставрацію переднього зробити.Можливо хтось ходив до цього лікаря? Чи порекомендуйте ціна - якість в Кривому
Will_Be...• 21 мая 2024
Где принимает? Мне, например, нравятся стоматологи в Деймонд дентал на Юбилейной, но фамилий ни разу не запоминала.
Твоя космішна• 21 мая 2024
Ситнік Василь Володимирович, приймає на Восході, біля музичної школи, 0963250375. Або його син. Також непогано у Перфект, біля 2 дитячої, лікують з мікроскопом, ціни нормальні.
А взагалі, ненавиджу такі речі рекомендувати, бо те що мені нормально, іншому взагалі не підійде.
Чекаю завтра
• 21 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
Підскажіть адрессу,де клініка,бо не місцеві 🤗