Я не тону• 21 мая 2024
лікар спрямовує в конкретну лабораторію
була в дерматолога в держ. поліклініці, і вона спрямувала суто в одну лабораторію здавати аналізи.
і ще й так наголосила, що була в неї пацієнтка, яка пішла в іншу і там не всі показники були.
і хочу уточнити, чи дійсно лікарям бонуси за це дають, що спрямовують пацієнтів в «саме цю» лабораторію?
по суті ж неважливо, де я здам аналізи?
АБВГДэшница• 21 мая 2024
Врачу важно, она на направлении даже укажет свой код, который знают в этой лаборатории, и получит бонус за каждого пациента
Миллениалка• 21 мая 2024
Сидит на проценте, не нравятся такие врачи. Поменяла бы доктора, в кожвене вполне хорошие
Ручки-Крючки• 21 мая 2024
А моя убеждала, что рожать надо только в ’Лелеке’
Думаю да, получают от этого процент
Весёлая морковка• 21 мая 2024
Вы всегда можете проверить. Поищите, где все анализы есть и дешевле.
Но последнее время мне в Диле с промокодом все равно дешевле выходит.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 мая 2024
с другой стороны врач может аргументировать тем, что в этой лаборатории берут правильные анализы правильными реактивами)
Я не тону
• 21 мая 2024
Ответ дляБибер-анонимер
да им идет денежка, а чего электронное направление не попросили?
аналізи, які потрібно здати не входять в перелік безплатних
вже радилась з сімейною лікаркою🥲
АБВГДэшница• 21 мая 2024
Ответ дляЯ не тону
вже радилась з сімейною лікаркою🥲
Если цена в лаборатории, которую рекомендует врач, такая же как и везде, сдайте и не заморачивайтесь. Хотя осадочек такой себе
Не против• 21 мая 2024
Я би здавала в іншій принципово.
А якщо вас ще у державну лабораторію спрямовують при поліклініці, то тим паче. Купа випадків, коли при поліклініці знаходять жахливі діагнози, які потім лікар довго «лікує».
Я не тону
• 21 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
в моєму місті шкірдиспансер платний теж, бо фінансування не дали😂
хотіла проконсультуватися спочатку загалом, того пішла в держ, тим більше недалеко йти
але бачу краще піти ще до когось, бо аналізи понавиписували - від грибка до гепатиту С (в мене заїди на кутиках губ)
Ряженка• 21 мая 2024
Якщо вам не важливо, то здайте там, де важливо лікареві
Якщо і є відкат, то це копійки. А може і дійсно лікар довіряє саме цій лабораторії і там саме ті показники що їй потрібні.
Мені в таких випадках байдуже. Я все одно віддаю гроші за аналізи, а чи всі вони дістануться лабораторії чи лабораторія поділиться з лікарем, мені якось фіолетово
Ищу-брожу• 21 мая 2024
Вы такая смешная, редко, где хорошо делают анализы, так что, да, имеет значение, где сдавать, хороший врач посылает туда, где уверен. Об откатах- опять же, хорошему врачу, те 50 грн от лаборатории нафиг нужны, вы ей гораздо больше за лечение заплатите
Я не тону
• 21 мая 2024
Ответ дляРяженка
та в мене вже принципово йде, бо я щось думала, що відкати. але завжди всередині вірю в краще🥲 тим більше лабораторія якась підозріла - hemomedico, якось так.
ніколи з нею не стикалась
Ищу-брожу• 21 мая 2024
Ответ дляЯ не тону
А вам и идти то особо некуда, дай бог найти одного врача норм в том кожвене, нигде в других местах не найдете
ГейТуда• 21 мая 2024
Мне не жалко подкинуть врачу таким способом. Узнавала один анализ, разница была в 200 грн. Сдавайте где вам удобно, никто ж не заставляет.
Смурфик• 21 мая 2024
Автор, в чому проблема в ту лабораторію піти?
Навіть якщо лікар отримує якийсь відсоток за рекомендації, що у цьому поганого? Вам шкода чи що?
Миллениалка• 21 мая 2024
Ответ дляЯ не тону
Можете витаминов не хватает, спрашивали семейного? Ваш список странный, на все по максимуму - так выглядит
120-120-120 (не худею)• 21 мая 2024
Ответ дляСмурфик
А зачем пообщрять такое? надо идти в независимую
Я не тону
• 21 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
ну ось я і засумнівалася, бо вітаміни здавати сказала в випадку, якщо «фінанси дозволяють», а от сама грибки і гепатит с - то дуже важливо здати
ТАЗератти• 21 мая 2024
Ответ дляЯ не тону
и что она сказала не так?
Я не тону
• 21 мая 2024
Ответ дляТАЗератти
и что она сказала не так?
що заїди то не просто так
і багато причин може бути… але хлоргексидин і мазь якусь протизапальну виписала
ТАЗератти• 21 мая 2024
Ответ дляЯ не тону
що заїди то не просто так
весьма логично сразу исключить самые неприятные причины
Гореотума• 21 мая 2024
Тю, якщо лікар нормальний і радить нормальну лабу, то яка різниця, нехай отримує свої ’відкати’. На ціну для пацієнта це все одно ніяк не вплине. Інколи буває так, що дійсно лікарі розуміють, що в якійсь лабі роблять аналізи краще, відповідальніше, реактиви краще... Просто почитати відгуки про ту лабу і все.
Неначасі• 21 мая 2024
Мне так при постановці на облік по вагітності лікарка направила на всі гроші в конкретну лаблраторію зі своїм вписаним ім´ям. А в мене страховка була і цей аналіз оплатили в страховій, звісно ж, не згадавши лікаря. Ох вона зла була. Навіть не приховувала це. Власне, це був мій другий і останній візит до неї.
Файна дівка• 22 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
Не дила, синево или цсд? Странно немного
Чула про Ділу таке частенько, бо лікарі саме у них сидять на відкатах та заробляють цю ’обманну копійку’, хоча у них буває гріх у невірних аналізах