Україна понад усе!• 21 мая 2024
Теория охотника и фермера, СДВГ
Знаете такую? Про то, что гены которые соответствуют СДВГ давали преимущество в палеолите , когда люди занимались охотой, собирательством, не были оседлыми, им нужно все время что-то искать, двигаться, адаптироваться к новым условиям . А с распространением земледелия они стали терять значения, и поэтому люде с такими чертами сейчас меньшинство, но они все равно составляют заметные процент. Т.е. это не расстройство а часть разнообразия. И вот думаю, что с появлением интернета, возможности работать не сидя по струнке и по своему графику , такие черты снова получают благоприятную среду?
Ответ дляУкраїна понад усе!
Залипание - гиперфокус. Удивительно, что с официальным диагнозом и протоколами вы про это не знаете.
Процитирую вас из соседней темы
’В мене є нюанси з фільтруванням, заліпанням на інфі. Тому цікаво як це у інших відбувається.’
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3539668
Процитирую вас из соседней темы
Я знаю що таке гіперфокус, я не зрозуміла про що ви пишете.
Будь ласка, зупиниться, а)
Україна понад усе!
• 21 мая 2024
Ответ дляTammy21
Будь ласка, зупиниться, а)
Ну так почему вы у других спрашиваете как у них с нюансами.
А когда аналогичный вопрос задают вам, становитесь в позу, что это тайна открываемая только после официального диагноза психиатром.
Україна понад усе!
• 21 мая 2024
Ответ дляTammy21
Звісно. Депра та тим паче шизофренія не діагностуються самостійно.
Вас ніхто не змушує нічого пити. Багато рдуг людей взагалі ніколи не пробували фарму.
Ваша цікавість -- романтизація, як і спроба приписати собі діагноз.
Вы не можете судить , поставили бы мне такой диагноз или нет.
Кроме того, гены о которых идёт речь дают предрасположенность. Так что при их наличии симптомов может быть недостаточно для диагноза, но они все равно имеют то же происхождение.
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я не суджу, а констатую факт. У вас не має діагноза. Більш того, за вашими словами ви навіть не бачите необхідності діагностуватися, але чомусь хочете самостійно його собі приписати. Це романтизація. І це не ок.
Які саме гени ви маєте на увазі?) З яких зірок ви зробили висновок, що рдуг по днк ставиться?
Ответ дляУкраїна понад усе!
Захотілося і питаю. У чому проблема?
Яке аналогічне питання ви мені задали і де ви побачили ’позу’? Про яку саме тайну йде мова? Скрін, будь ласка.
Пс. Людина може відповідати чи не відповідати. Це ок)
Україна понад усе!
• 21 мая 2024
Ответ дляTammy21
я себе нигде диагноз не приписываю. Про то что у меня достаточно для него критериев по DSM, я ответила на ваш некорректный выпад ’у вас точно нет’.
Диагноз ставится по критериям DSM, которые я в состоянии я сама прочитать, гены изучают не у конкретного человека, а в популяции чтобы понять механизмы.
Україна понад усе!
• 21 мая 2024
Ответ дляTammy21
Захотілося і питаю. У чому проблема?
Я у вас спросила, какие психологические методы вы считаете подходящими. На что вы стали рассуждать про протоколы и ’зачем вам’.
Удивительно но человек также может создавать темы и рассуждать про то, что ему хочется без бумажки от психиатра.
Ответ дляУкраїна понад усе!
У вас не точно не має встановленого діагнозу.
Зірки) Діагноз ставить конкретна людина, психіатром зветься, і він не ставить його по ’генам популяції’.
Ответ дляУкраїна понад усе!
’Психологічні методи’ це як розказувати про життя на інших планетах, коли ніколи там не був. У кожної людини індивід.спектр симптомів і ’методи’ теж будуть різні. Їх не можна ранжарувати за ефективністю.
Так. Іноді це називається ейблізмом і романтизацією. Буває.
Україна понад усе!
• 21 мая 2024
Ответ дляTammy21
еще раз, психиатр ставит диагноз по тому же руководству, которое я и сама могу прочитать.
Україна понад усе!
• 21 мая 2024
Ответ дляTammy21
Психологические методы разрабатывают психологи опираясь на понимания механизмов и причин состояния, а не на личный опыт.
’Їх не можна ранжарувати за ефективністю.’
Тем не менее вы в первом же комментарии заявили, что людям с СДВГ данная теория никак не помогает. Удивительно.
Україна понад усе!
• 21 мая 2024
Ответ дляTammy21
А ваш стиль общение всегда называется токсичностью
Ответ дляУкраїна понад усе!
Психологи, психотерапевти і психіатри, ага. А ще фармацевти з хіміками)
Йап, данна теорія (яка об´єктивно не є теорією, а лише припущення) ніяк не впливає на якість життя людей з рдуг. Бо вона аж ніяк не допомогає. Взагалі. Навіть якщо вона буде стверджена, це не вплине ні на що. Бо це не метод, а причина (можлива).
Ще раз напишу і на цьому усе -- ви дієте через цікавість і хайп, намагаєтеся приписати собі хоч особливість, хоч діагноз, в той час коли люди з рдуг прикладають нереальну кількість зусиль щоб адаптуватися. Це, як мінімум, не розумно.
Бувайте.
Україна понад усе!
• 21 мая 2024
Ответ дляTammy21
Ага, як же ж інакше) Всі, хто не підтримує ваші намагання вписатися в рдуг, токсичні.
Нет, вы практически в каждой теме, в которой я вас вижу, выступаете с позиции ’всезнания’ и абсолютного нежелания вникнуть в чужую точку зрения.
Україна понад усе!
• 21 мая 2024
Ответ дляTammy21
Бувайте.
. Вы не можете судить влияет она или нет. На мой взгляд, она может помогать потому, что мотивирует человека искать свой ритм жизни и подходящее занятие, а не пытаться впихнуться в распространенные рамки (9-5 и т.д.).
Опять же вы ничего про меня не знаете, какие у меня были усилия в жизни по адаптации, не интересовались даже почему я считаю, что у меня может быть СДВГ. А просто обесцениваете своими заявлениями про хайп. Вот это и есть пример токсичности.
Метровий сантиметр• 22 мая 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
А если воображение разжигает, то что?
И при чем тут ’желание убивать’? Для меня агрессия не характерна.
Добре, замініть бажання ’вбивати’ на їсти, кидати з вікна щось, слухати гучно музику, тупотіти сусідам знизу...варіантів безліч.
Наприклад мій сусід, дуже гучно вмикає музику, скажу відверто, його плей-лист не вражає, а вибішує. Якось ми їхали з ним в ліфті, і він спитав, чи чутно мені музику? Я відповіла, що якщо йому ця музика допомагає врівноважити свій стан, то хай слухає далі. Ви знаєте, став слухати тихише, мабуть, моя віповідь його на щось наштовхнула, на якісь роздуми і висновки. І Вам написала шось подібне.