ПампушОК• 21 мая 2024

вас бісить коли не відписують у директі?

хочу наприклад записатися до косметолога, контактів немає тільки дірект (інста)
написала на коли можна записатися, прочитали і годину тиша
що робите в такому випадку? чекаєте нагадуєте про себе чи шукаєте іншого?
Доктор Варвар• 21 мая 2024
а шо там телефона нет ?
Файна цьоця• 21 мая 2024
Можливо в косметолога клієнт? Досі не відписала? Ну якщо не відповідає, шукайте іншого
автор ПампушОК • 21 мая 2024
Ответ дляДоктор Варвар
а шо там телефона нет ?
«контактів немає»
Не їм після шостої• 21 мая 2024
Ох ненавижу когда прочитают и молчат. Бесят, жду немного, если не отвечают или не пишут причину запоздалого ответа то ищу других.
автор ПампушОК • 21 мая 2024
Ответ дляФайна цьоця
можливо, просто цікаво можливо тут є косметологи, які скажуть написувати чи чекати
ГЛЮкоза• 21 мая 2024
Косметологии такая занятые, такие все в делах, у них куча клиентов и если вы новая то думаю ей пофиг и явно нет времени на нового клиента.
автор ПампушОК • 21 мая 2024
Ответ дляНе їм після шостої
ось і я не розумію мовчання ну ок клієнт, але скільки він годину дві
ГЛЮкоза• 21 мая 2024
Ответ дляПампушОК
Я бы не писала больше. Вас просто игнорят. Ждите сегодня ответа, если нет то ищите другого.
автор ПампушОК • 21 мая 2024
Ответ дляГЛЮкоза
ну якщо не відписують по цій причині тоді й добре що не потраплю до такого
Мавка• 21 мая 2024
Меня бесят слова : відписують, отпишу, отпишусь.
Файна цьоця• 21 мая 2024
Ответ дляПампушОК
Колись була у майстра манікюра, їй і дзвонили, і писали, вона постійно відволікалась. Так що навіть не знаю, що краще, відповідати всім чи зосередитись на одному.
Мавка• 21 мая 2024
Ответ дляПампушОК
Что отписывают? Имущество?
Миссис Буркул• 21 мая 2024
А мене бісять клієнти, які пишуть в директ запити на консультацію (при тому, що телефони є) і, на прохання дати свій контактний номер телефону, відповідають, що хочуть отримати консультацію саме в директив.
Я не володію всією інформацією, яку питає клієнт. Більш того, точно знаю, що будуть додаткові питання і краще, аби з клієнтом зв´язався саме той фахівець, який зможе максимально точно і повно відповісти на всі питання.
Але ні. ’Давайте тут’.
автор ПампушОК • 21 мая 2024
Ответ дляМавка
дякую що відписали
автор ПампушОК • 21 мая 2024
Ответ дляФайна цьоця
для такого наймають адміна і всі щасливі, теж такого не терплю
але після клієнта можна відплвісти, бо коли не читають довго зрозуміло що клієнт а коли прочитали і тиша дивно вигдядає
Файна цьоця• 21 мая 2024
Ответ дляПампушОК
А це був не салон, тому так) дівчина просто винаймала приміщення
МатьЧасть• 21 мая 2024
Чекаю кілька годин і шукаю далі.
КоКоКоКоКоКо...• 21 мая 2024
Это манипуляция, у меня знакомая бровист, отвечает на след день и делает запись через 2 недели, делает вид, что такой спец нарасхват, говорит что потом клиенты как шелковые и платят выше рынка, этому их даже на тренингах учат
автор ПампушОК • 21 мая 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
ого, буду знати, дійсно в багатьох майстрів таке помічала