Аноним ФЕЯ• 21 мая в 19:33
Вікова пластика обличчя. Як знайти хорошого пластичного хірурга?
Не можу визначитись, дайте, будь ласка, наводки і поради. Може є відгуки знайомих чи особистий досвід. Також можливо когось би точно не порадили, бо були проблеми?
Доль Чекомбана• 21 мая в 19:35
А ви не хочете з ін´єкційних процедур почати? Скільки вам років, що одразу так радикально до хірурга?
Аноним ФЕЯ
• 21 мая в 19:36
Ответ дляДоль Чекомбана
41. Ін´єкції роблю. В мене дуже поплив овал і шия.
Как_б_не_так• 21 мая в 19:36
Ответ дляАноним ФЕЯ
ви з якого міста
Доль Чекомбана• 21 мая в 19:36
Ответ дляАноним ФЕЯ
Нитки не допоможуть?
Как_б_не_так• 21 мая в 19:37
Ответ дляДоль Чекомбана
Нитки не допоможуть?
Після ниток в майбутньому не зроблять кругову підтжку
Аноним ФЕЯ
• 21 мая в 19:40
Ответ дляДоль Чекомбана
Нитки не допоможуть?
Ні. Вирішила оперуватись. Платизма страшна. Ніякі ін´єкції і нитки не допоможуть(
Черговий по кухні• 21 мая в 19:45
Ответ дляАноним ФЕЯ
У вас шея ’компьютерная’, выехала вперед, наверняка есть сколиоз, горб и сутулость. Отсюда и обвисшие мышцы и кожа на лице. Куда этому деваться, когда шея уехала? Займитесь осанкой лучше, массажи, гимнастика
Доль Чекомбана• 21 мая в 19:46
Ответ дляАноним ФЕЯ
Нічого страшного там немає. У вас просто підборіддя маленьке. Збільште його філером і буде гармонійно виглядати
Аноним ФЕЯ
• 21 мая в 19:48
Ответ дляЧерговий по кухні
Абсолютно точно. Працюю вдома на комп´ютері вже 15 років.
Сільський ансамбль• 21 мая в 19:54
Ответ дляАноним ФЕЯ
У Вас, похоже с осанкой проблемы
А в подбородок можно филер
Семенівни сусідка• 21 мая в 20:42
Автор, рано пластику
Трохи спробуйте вправами, RF, ліполітик
Качайте прес, масаж
Я роблю вправи дома після довгого лежання, в мене була важка операція,
Бачу шикарний результат від вправ дома, але не лінуюсь і не відкладаю на завтра
Трохи спробуйте вправами, RF, ліполітик
Качайте прес, масаж
Аноним ФЕЯ
• 22 мая в 14:57
Ответ длясЛАдКОежКА
Что там думать вы же в Киеве
Павел Денищук
Дуже дякую! Продивляюсь про нього інформацію. Ви в нього оперувались? Чи знайомі?
Аноним ФЕЯ
• 22 мая в 14:57
Ответ дляДля драки
Клиника адонис, Пасечник Андрей
Дякую за рекомендації! Оперувались в нього?
Аноним ФЕЯ
• 22 мая в 15:02
Ответ дляДайте подуться
Логвінов в Києві - чудові роботи, не перетягує обличчя.
Дякую, я так розумію, що він саме по обличчю спеціаліст. Оперувались в нього, чи по відгукам рекомендуєте?
Для драки• 22 мая в 15:45
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так,ось тільки в березні
Дайте подуться• 24 мая в 20:31
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я ходила до Логвінова на консультацію і спілкувалася з пацієнтами. Оперувалася у іншого нашого хірурга через те, що виїхала з країни.