БезПаспортаНеПродаю• 21 мая 2024

Щукін, Свірський - вєни на ногах кому довірити операцію?

Гола з конопель• 21 мая 2024
Не попробуєш не взнаєш. Підіть до Свірського в інсту. Я в нього робила і задоволена
Рубаю олівлє• 21 мая 2024
Данилец
Кондуктор автобуса• 21 мая 2024
у вас там какой-то супер сложный случай?)) если нет - то можете к любому из них идти, там особо гениальности не надо. я с вот этим договаривалась, но так и не сделала к него, он вполне вменяемый и опыт большой https://vascular-center.com.ua
Королева Сарказма• 21 мая 2024
Автор, Вы думаете здесь есть люди, которые делали операцию у обоих?
Пилосмок працює• 21 мая 2024
Я прочитала тут про Щукина и ходила к нему на консультацию ( 900 грн). То же не знала куда идти, рекомендаций нет, и пошла к нему, т.к тут хвалили. Он рассказал, что у него какая то супер инновационная методика, альтернативный метод, в общем долго писать , да и я сама ещё не разобралась, хочу почитать про этот метод подробнее. Он мне насчитал на одну ногу 36 тыс само удаление по вот этому модному методу, + через месяц что-то вроде склеротерапии ( может не совсем, что-то похожее, если честно ещё толком не разобралась , лень бумажки искать ). У меня на одном участке темно синяя сосудистая сетка, это на нее 8 тыс ,и плюс через месяц повторно 8 тыс на этот же участок. Получается на одну ногу надо 52 тыс. Насколько я понимаю, обычное классическое удаление вены раза в два дешевле ( до войны было по крайней мере). Но меня заинтересовал и метод ( час работы, минимум травматичности ) и Щукин тоже понравился .
Поэтому не знаю, буду думать, смотреть по финансам.
автор БезПаспортаНеПродаю • 21 мая 2024
Ответ дляПилосмок працює
Я спілкувалась з Свірським

Вартість лікування однієї ноги 28600 грн, двох - 48600, це повний обсяг лікування (лазерна коагуляція та мініфлебектомія чи склеротерапія), УЗД, перевʼязка, консультації протягом року. У вартість не входять аналізи (можна робити в будь-якому місці) та еластичні панчохи. Більше ніяких додаткових платежів.
автор БезПаспортаНеПродаю • 21 мая 2024
Ответ дляПилосмок працює
Мені не так цікавлять гроші як найменш травматичний спосіб
Я дуже боюсь розрізів
Пилосмок працює• 21 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я спілкувалась з Свірським

Дякую, почитаю ще про Вашего
Кондуктор автобуса• 21 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я дуже боюсь розрізів
там разрезы меньше 1 см, у меня шрамы вообще не видны. ну без разрезов минифлебэктомия не бывает...
автор БезПаспортаНеПродаю • 21 мая 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
А який же тоді сучасний метод якщо все рівно треба ті розрізи
Кондуктор автобуса• 21 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
так а в чем состоит современный метод?)
автор БезПаспортаНеПродаю • 21 мая 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
так а в чем состоит современный метод?)
Мініфлебоктомія це сучасний метод? Розрізи в паху
Чи щось нове придумали?
Кондуктор автобуса• 21 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Чи щось нове придумали?
минифлебэктомия - это современный по сравнению с флебэктомией. разрез в паху нужен далеко не всегда, это от вашей ситуации зависит. мне делали. но шрам опять же вообще не заметен
Пописанная парта• 21 мая 2024
Я робила у Щукіна в 2011 році. Одну ногу. На голені вена вилізла. Лазером запаювали від паху до голені. А ту частину, що вилізла витягували через проколи.
Пізніше ходила до нього на консультації та перевірку. Якийсь він сухий і ціни собі не складе.
За 13 років з´явилась сіточка на тій нозі і вени вже просвічуються поряд з тим місцем, де видаляли. Просто видаляючи вену, судини, починають потроху рости нові поряд, щоб кров рухалась. І якщо вже є проблема варикозу, то воно нікуди не дівається повністю.
Кондуктор автобуса• 21 мая 2024
Ответ дляПописанная парта
новые вены не растут))) но оставшиеся получают бОльшую нагрузку, что логично. ножки качать нужно, чтобы поддерживать вены...
автор БезПаспортаНеПродаю • 21 мая 2024
Ответ дляПописанная парта
А скільки років реально варикоз не нагадував про себе? Тобто ви зробили собі ідеальні ноги і на скільки років так було?
Бо в мене ще шкіра як прозора , вени просвічубится
А в інших місцях випирають із шкіри гронами там точно треба видаляти
автор БезПаспортаНеПродаю • 21 мая 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
А лікар каже не можна качати
Бігати не можна
Присідати не можна
автор БезПаспортаНеПродаю • 21 мая 2024
Я чесно не розумію коли треба йти видаляти вєни
Якщо вони з часом знову зʼявляться
Я так зрозуміла що вони видаляються зараз косметичного дефекту?
Мабуть не можна ж всі поверхневі вєни видалити
Кондуктор автобуса• 21 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А лікар каже не можна качати
Бігати не можна
Присідати не можна
ну может в вашем текущем состоянии нельзя, а вообще то очень даже нужно.
кстати вспомнила еще одного светилу - Борковец - 0 (50) 909 85 71, можете еще к нему сходить
автор БезПаспортаНеПродаю • 21 мая 2024
Якщо видалю зараз ці вони
То через 10 років зʼявляться нові і знову видаляй?тоді мої ноги Будуть без вєн
Кондуктор автобуса• 21 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Якщо вони з часом знову зʼявляться
так это вам врач по результатам узи скажет нужно ли удалять и каким способом (зависит от диаметра поврежденной вены)
Пописанная парта• 21 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Зараз не випирають, але під шкірою бачу синіє, тобто років через 7 почала з´являтись, візуально. Болі мене не турбували ніколи. Лише естетичний дефект. Видалена вена випирала над поверхнею, десь сантиметрів 15, дугою. ( вона почала випирати під час другої вагітності). Але зараз судинна сітка і вени під шкірою мені некомфортно в спідницях ходити. (Мені 44 роки).
автор БезПаспортаНеПродаю • 21 мая 2024
Ответ дляПописанная парта
О це прям про мене)
Кондуктор автобуса• 21 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Якщо видалю зараз ці вони
вы спрашиваете у кого сделать операцию которую вы сами себе назначили?))
автор БезПаспортаНеПродаю • 21 мая 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Та ні
Лікар назначив
Просто питаю в кого саме
Кондуктор автобуса• 21 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Та ні
Лікар назначив
Просто питаю в кого саме
у вас есть дисфункциональные клапаны по узи?
Пописанная парта• 21 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Та ні
Лікар назначив
Просто питаю в кого саме
Пару років тому на черговий огляд пішла до Мішнева Василя. Знайшла по пошуку, недалеко від роботи. Мені він сподобався. Він і оперує. Я порадила його сусіду, у якого ноги жесть, сині товсті вени змійкою зверху на ногах. Він у нього прооперувався. Дуже задоволений.https://prohealth.clinic/doctors/mishnyev-vasil-se...
Королева Сарказма• 22 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Муж у него делал 12 или 13 лет назад . Все нормально. Новых проблем с венами нет.
автор БезПаспортаНеПродаю • 22 мая 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
А скільки йому зараз років?
Королева Сарказма• 22 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А скільки йому зараз років?