Карамелька• 22 мая 2024
Як довго приймати ципрофлоксацин?
Другий місяць мучилася циститом після сekcу. Зараз здала бак.посів сечі та бак.посів урогенітальних виділень, висіяли Enterococcus faecalis, Klebsiella pneumoniae, Escherichia coli.
.
Лікар призначив ципрофлоксацин 500 мг двічі на день протягом 5 днів. В інструкції написано, що при ускладнених інфекціях сечового тракту приймати треба 7 днів. Хронічний посткоїтальний цистит вважається ускладненням?
.
5 днів пʼю ципрофлоксацин із німецької аптеки, з собою маю український ципринол. Приймати ще два дні? Що би Ви порадили? Дякую!
.
Карамелька
• 22 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
Я бы не пила его долго. У него сильные побочки
це той, що як щеплення діє?
ЯниЯ• 23 мая 2024
Ответ дляКарамелька
це той, що як щеплення діє?
Я не знаю, про що ви кажете. Відкрийте інструкцію та почитайте побічні дії, особливо на м´язи та сухожилля
Карамелька
• 23 мая 2024
Ответ дляSo_so
5 дней достаточно. Вам нужно поискать в продаже УроВаксом и пропить курсом.
це той, що як щеплення діє?