Дівчата, маю проблему.
Сказати що я не готую, буде брехнею, бо як усі по простому щось зготувати можу (відбивні, курку посмажити, рибу в фользі з овочами запекти, картоплю чи кашу зварю), але вишукані страви не готувала. Випічка (тісто) взагалі не про мене.
А тут програла спір і маю вразити вечерею і вином (з цим проблем не буде).
Порадьте щось цікаве і не дуже складне.
Однозначно це не має бути фарш (кручене/рублене м´ясо);
більше овочеве або рибне.
Порадьте щось цікаве і не дуже складне.
більше овочеве або рибне.
Вся така шо куди там• 22 мая 2024
Ахах, и эти хронические куховарки в муке и селедке еще раздают в других темах советы как кому одеваться и сколько зарабатывать )
бЭйбА• 22 мая 2024
Ответ дляПротру пилюку
То має бути вечеря для чоловіка, не для кролика.
Навпаки, щось не тяжке має бути, бо ночі кохання авторці не бачити, якщо він обжереться.
Библиотекарь• 22 мая 2024
Цікавий рецепт дала подруга, хоч я трохи змінила - молоду картоплю приварюю хвилин 7, потім викладаю її на дно форми, зверху будь яку заморожену суміш з магазину (ми любимо мексиканську) і в духовку. Через хвилин 20 зверху залити сумішшю молока, яєць і натертого сиру. І знову в духовку. Вийде обов´язково, і дуже смачно. Треба і собі зробити. По її рецепту внизу має бути тісто, в Польщі то якось зветься, наче тарт.
Ответ дляМааарковная
Ось пиріг про який вище писала
Дуже достойно виглядає
Ответ дляЗасомневаю
Пані гидує ви шооо
Чому Ви такі злі?
Я Вас особисто заділа тим що не можу їсти з кулінарії?
Ответ дляБиблиотекарь
Дуже Вам вдячна. Гарна ідея!
РокерША• 22 мая 2024
я бы рекомендовала эти варианты
баклажан
если понравится, с вас вино
шучу..
баклажан
если понравится, с вас вино
шучу..